Pogawędki XV
lukasamd napisał(a):Ja dzień przed zlotem zrobiłem coś, czego sam bym się po sobie nie spodziewał, a co dla ogromnej większości jest rzeczą najzwyklejszą w życiu... i było ok. Widzę postępy, co mnie tym bardziej nakręca. Ruszyłem z miejsca już nie tylko ciało, ale i umysł. Z tym drugim walczy się o wiele, wiele trudniej, ale jednak to jest do zrobienia.
Wiesz że musisz coś zrobić? To rób coś. Powtarzanie tego samo z siebie niczego nie zmieni. Nikt nie każe rzucać się na głęboką wodę. Zresztą, ja uważam, że lepiej być ostrożnym i zmiany wprowadzać powoli. To ma być progres, a nie coś, co nas walnie w dziób i spowoduje, że odechce nam się wszystkiego.


Co zrobiłeś? Jeśli nie chcesz mówić tego publicznie to możesz na PW. Dzięki Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Nic takiego, bo tu zaraz sobie ktoś coś pomyśli... Niemniej dam Ci znać na pw.
Plati napisał(a):Ile przeważne trzeba na partycje systemowa? 100 wystarczy?


64-128GB najlepiej na sam system (Vista -> wzwyż) Smile

32GB - to takie minimum jak masz z 5 programików na krzyż
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Pierwszy komentarz na Youtube to "interesting...".
A zatem ostatnim postem w pogawędkowych tematach będzie podsumowanie: to wszystko było interesujące...
Może nie wszyscy śledzą Rémi GAILLARD''a :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


dobre Grin
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Na urodzinach będę na obozie. Dziś więc miałem "przyjęcie" rodzinne. Plakat HG, Cała trylogia, i wszystko z HempSzopu Grin
0x DEADBEEF
Zainstalowałem Vistę, znudziła mi się siódemka Craze
Geniu adminem, czyżby forum zostało? Smile
To zamach stanu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości