Pogawędki XV
Zaraz na 4chanie znajdziemy jakiś avatar.
Plati napisał(a):Ja pamiętam jak Ratatui miał w awatarze Kim Dzong Ila w ciemnych okularach, a ja cały czas myślałem że to Muniek Staszczyk.

Heh, kiedy to było Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dusiek łamie regulamin!!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
A niech łamie Smile
Uczepiłeś się PlatiTongue
............... ech to co się ostatnio dzieje. Dziwne to wszystko.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Można by zaśpiewać słowa pewnej piosenki, które zaczynają się tak:
"To już jest koniec"

Sad
Tyle, że chodzi mi o coś innego. Mam mindfuck od września, czuje sie jak narkoman na odwyku.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Dlaczego?
Nie szukałeś przyczyny i sposobu na to, aby to rozwiązać?
We wrześniu zdałem sobie sprawę z tego. To tak głęboko siedzi w głowie, że na początku (po uświadomieniu sobie pewnych rzeczy) nie wiedziałem co robić, od czego zacząć. To tak, jakby ci się cały światopogląd zawalił, nie poznajesz siebie i się boisz nie wiadomo czego.

Czytam od tego czasu bardzo dużo. Dobrze że Eugeniusz pisze o postępach, u mnie jest coś podobnego, tylko że ja nie lubię lekarzy i mam napady fobii społecznej, zwłaszcza wieczorem. Dobrze że Ty napisałeś pewne notki na blogach. Pomogły.
Przynajmniej Gienek robi jakieś postępy i to jest chyba najważniejsze. Ja musiałbym najpierw odrobić pewne rzeczy, które leżą odłogiem od 10 lat mniej więcej i dopiero się za to zabrać.

Na dodatek jeśli nie zrobię tego wszystkiego co muszę do końca roku, to moje losy mogą być nieciekawe, 2015 rok to zupełna niewiadoma. Boję się tego.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Plati napisał(a):Dobrze że Ty napisałeś pewne notki na blogach. Pomogły.

Kto?
Łukasz Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Ej, może założymy jakieś forum psychologiczne? Grin
Nie wiem, czy masz dokładnie problem, Plati, ale ja też mam ze sobą wiele do zrobienia i nie wiem, jak to ugryźć Tongue
Antydepresanty to cudowne leki.
Jestem daleko od antydepresantów na szczęście.
SSRI?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
dziwne smsy od 73817.. erotyczne smsy do kilku dziennie z tego numeru. Ktos wie skad i dlaczego ? Tresc typu ze swadzi ja dziurka i nagie zdjece. Tata się boi że matka sie w koncu wkurzy i go o cos oskarzy a takze czy koszty jakies nie sa naliczane. Z numery nie wychodzily zadne smsy premium ani xxx czy cos takiego. Sprawdzalem. Jakies pomysly jak temu zaradzic ?
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]
Boniaszek, może skontaktuj się z operatorem?

Plati, a pisałeś o swoich problemach na jamimś forum psychologicznym?
Plati napisał(a):SSRI?

Tak.
wiem wiem ale wiadomo, latwiej zapytac w necie bo moze ktos wie o tym numeru i takiej sytuacji. Podejrzewam że tata się uda do operatora w poniedziałek Wink
WINDOWS XP, SPYSHELTER FREE, PC TOOLS FIREWALL
Kontakt GG :371980, EMAIL: [email protected]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości