Pogawędki XV
Skoro już jesteśmy przy temacie finansów to co myślicie o inwestowaniu w auta? Luźny temat bo trzeba mieć pieniądze, że zacząć inwestować Wink Dobrym przykładem jest

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Inwestowanie w auta (jeśli nie masz na myśli oldtimerów) to kiepski pomysł. Lepiej w nieruchomości bo domy nie tracą zbyt na wartości a wręcz wartość ich się podnosi. Tyle że ja na rynku nieruchomości się nie znam.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Zabawa z oldtimerami też jest warta świeczki. Jeśli mi się uda to postaram się przetrzymać w garażu Fiata CC 900 Cool
Polonez?
Cinkacz to taki oldtimer jak ... Smile Radziecka Czajka to jest to! Choć aby była w miarę droga, musi się odstać jeszcze ze 40 lat.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Ciekawe gdzie taką Czajkę można teraz kupić :/
W Legendach PRLu ktoś miał ;p
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Ogarnijcie to:
Cytat: THE STATE News Agency of North Korea has confirmed today that the country has become the first in the world to ever land a man on the sun.
It reported that astronaut Hung Il Gong left for the sun on a specially designed rocket ship at approximately 3am this morning.
Hung, who traveled alone, reached his destination some four hours later, landing his craft on the far side of the lonely star.
“We are very delighted to announce a successful mission to put a man on the sun.” a North Korean central news anchor man said on a live broadcast earlier. “North Korea has beaten every other country in the world to the sun. Hung Il Gong is a hero and deserves a hero’s welcome when he returns home later this evening.”
The specially trained astronaut is expected to return back to earth at 9pm tonight, where he will meet his uncle and supreme leader Kim Jong-un.
It is understood that the 17-year-old ‘space explorer’ traveled at night to avoid being engulfed by the suns rays, and that this genius approach has brought the soviet state to the top of the global space rankings.
While on the sun, Mr. Hung collected sun spot samples to bring back to his supreme leader as a present.
The 18 hour mission is already being called the ‘greatest human achievement of our time’ by the North Korean central news agency.
Jest nagranie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Spikerka ma chyba wbudowany wibrator w fotelu.

=========================

Ale mnie uszy napierdzielają.... Sad Chyba sie położę...
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Plati napisał(a):Ile przeważne trzeba na partycje systemowa? 100 wystarczy?

Na Windows 8.1 x64 dałem 50 GB i jeszcze ponad 20 zostało.

BTW: posrało Was z tymi awatarami?
Ja nie zmienię swojego awatara. Będę bronił Korwina do ostatniej kropli krwi!
Eugeniusz napisał(a):Ja nie zmienię swojego awatara. Będę bronił Korwina do ostatniej kropli krwi!

Założysz się...?
Ktosiu, zrób coś z tymi awatarami...


Dodano: 23 sty 2014, 21:01

Miquell napisał(a): Waves , kiedy kupujesz? Smile


Dodano: 23 sty 2014, 18:53

Ja zastanawiam się nad Nexusem 5...

Nexus 5... Moje marzenie. Jak masz kasę, to bierz bez wahania Grin Ewentualnie LG G2, no ale jest tylko wersja 16GB.


Załączone pliki Miniatury
   
KaMiL napisał(a):Ktosiu, zrób coś z tymi awatarami...

Już zrobiłem. Następnym razem w nagrodę wyłączę wszystkim możliwość dodawania awatarów.
Nie no to jest oburzające.
Eugeniusz napisał(a):Nie no to jest oburzające.

Oburzające jest nieposzanowanie Regulaminu. Koniec dyskusji.
Na forum panuje zamordyzm Suspicious
ktośtam napisał(a):
Eugeniusz napisał(a):Nie no to jest oburzające.

Oburzające jest nieposzanowanie Regulaminu. Koniec dyskusji.


to go zmień. Kto jest za? (las rąk widzę). Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Szkoda, że nie mam screena jak Ktosiu miał najmłodszego Kima na avatarze Cool
Ale zimno na dworze
Ja pamiętam jak Ratatui miał w awatarze Kim Dzong Ila w ciemnych okularach, a ja cały czas myślałem że to Muniek Staszczyk.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości