Pogawędki XV

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzisiaj ktosiu staje się to już normą czy wręcz dzień bez takich sytuacji to dzień stracony ,ale najważniejsze jest ... zresztą Sam wiesz co mam na myśli .Sku....łe czasy nastały .
Ostatni gasi światło Smile
Zaraz będzie ciemno?
Udało się wgrać mapę na Mio :/ Wszystko śmiga aż miło.
nikita napisał(a):Mam pod ręką lapa DELL Inspiron 1545 z preinstalowaną Vistą i chciałbym wrzucić ustawienia fabryczne, ale przy boocie nie mam opcji wyboru przywrócenia obrazu z partycji recovery... Jak to ogarnąć? Zakręciłem się okrutnie Sad


A nie lepiej wyciąć wszystkie recovery preinstalowane (z preinstalowanym dodatkowym badziewiem) i zainstalować czysty Win7?

Win7 jest do wyboru w ramach licki (wcześniej uaktualnić BIOS do najnowszego):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ja tak robiłem w Inspiron 1318 (swoją droga kiedyś fajny "maluch") Smile
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
tommyklab napisał(a):A nie lepiej wyciąć wszystkie recovery preinstalowane (z preinstalowanym dodatkowym badziewiem) i zainstalować czysty Win7?

To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem po zakupie nowego lapa.
I musowo partycjonowanie, bo jak można było podzielić 1TB dysk 500/500...? Facepalm
Niektóre laptopy nie aktywują się z czystego nośnika np. HP musisz mieć płytę od nich a tam znowu śmieci Grin
ktośtam napisał(a):
tommyklab napisał(a):A nie lepiej wyciąć wszystkie recovery preinstalowane (z preinstalowanym dodatkowym badziewiem) i zainstalować czysty Win7?

To była pierwsza rzecz jaką zrobiłem po zakupie nowego lapa.
I musowo partycjonowanie, bo jak można było podzielić 1TB dysk 500/500...? Facepalm


Ile przeważne trzeba na partycje systemowa? 100 wystarczy?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Na "siódemkę"?...wystarczy z nadmiarem 30, chyba że ktoś instaluje masakryczną ilość programów albo wypasionych gier.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Dzięks Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dodano: 23 sty 2014, 19:46

Lenovo A820 obsługuje Aero 2 Smile Jak już je kupię to powiedźcie mi czy ten wniosek jest dobry?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Waves , kiedy kupujesz? Smile


Dodano: 23 sty 2014, 18:53

Ja zastanawiam się nad Nexusem 5...
Obecnie coś tam staram się ugrać na giełdzie żeby najpierw na niego mieć Tongue Dodatkowo jakieś małe robótki przy komputerach. Trochę boję się wysyłki z Chin ale wyjścia nie ma.
Waves napisał(a):Obecnie coś tam staram się ugrać na giełdzie żeby najpierw na niego mieć Tongue Dodatkowo jakieś małe robótki przy komputerach. Trochę boję się wysyłki z Chin ale wyjścia nie ma.

Grasz na giełdzie??
To bogaty musisz być >.>
Nie bogaty ale z głową na miejscu. Przecież nie inwestuję ogromnych sum Tongue
Ja zainwestowałem w bitcoiny rok temu. Wzrost 100%.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
O BC niestety nie pomyślałem wcześniej :/ Teraz to już nie ma sensu nawet bo bańka Bitcoina zaraz pęknie.
Częściowo już pękła gdzieś na początku grudnia, niestety.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Hehehe, ale awatary się pozmieniały Grin


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości