Pogawędki XV
#1
Piętnasta część. Taka okrągła, wow.
#2
Przyklejam i zatwierdzam Smile
Wracając do rozmowy z tej starej części. Rzeczywiście, Omegi też nie utrzymam. Zresztą mi się nie podoba.


Dodano: 14 sty 2014, 18:10

[Obrazek: 1512789_501090570006798_1183068814_n.jpg]

Pfff.... Geniu a Żanet wie, że będzie z Tobą latała bokiem? Cool
#3
Waves napisał(a):albo jakiegoś Fiacika


Polecam Punto.
Naprawdę dobry samochód.
#4
Brat miał wypadek w wersji ELX. Nic z niego nie zostało Wink Muszę znaleźć jakąś pracę w mieście.
#5

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Punto składa się niewiele lepiej od Tico. Miękkie blachy.
#6
matiza se kup :E
#7
Ja niestety poldek drajwer. No prawie.


Dodano: 14 sty 2014, 17:42

Idę na spotkanie partyjne. Cześć.
#8
Nawiązując do Pogaduch #14

Nie martwcie się chudzielce, że nie tyjecie. Kilka miesięcy temu ważyłem 58 kg przy wzroście 186 cm. Teraz ważę 60 kg :hurrrrrra:Cool
Po kilku miesiącach zbilansowanej diety i w miarę regularnych ćwiczeniach zwiększyła się moja masa mięśniowa.
Wiem, że to trochę powoli, ale ja zawsze miałem problem z nabraniem masy mięśniowej.

Bądźcie cierpliwi, na Was też przyjdzie pora. Nie zapomnijcie tylko o odpowiedniej diecie i pracy fizycznej bądź ćwiczeniach fizycznych.

Powodzenia Smile
...
#9
Pan Prezes i jego maszynka. Tak, tak Eugeniuszu Cool

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#10
Waves napisał(a):Ja rozumiem rybkę, chomikosa, króliczka, świnkę morską, pieska, kotka ale nie rozumiem jak można trzymać pająka. Długo w pokoju bym nie wytrzymał.

Wracając do rozmowy to się Wam pochwalęęęę! Cudowne są przecież!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

A takie były malutkie jeszcze we wrześniu... Smile Ten na samym dole to ten dzisiejszy nabytek - zdjęcie z sieci, a pająk ma może 3 mm! Jak słodko <3
SpyShelter Firewall
#11
@ preter
Łatwo powiedzieć, ja tak jak mówiłem, nie moge przytyc od 3 lat. Mieszkam na wsi (i nie wstydzę sie tego Smile) wiec ciągle mam zapewnioną aktywność fizyczną.
Mysle że to wina diety albo jakiejś choroby, bo jem nieregularnie. Śniadania nie jem, dopiero w szkole jem kanapki, jak wroce do domu to obiad, podwieczorek i kolacja i w międzyczasie jakies ćwiczenia.
Ale to nie forum medyczne, wiec trzeba zmienić temat Smile

Co tam w ogóle u was słychać?
Ktos zaczyna ferie 20 stycznia?
ESET Smart Security
#12
Są tu jacyś maturzyści? Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#13
damian.z napisał(a):@ preter
Mieszkam na wsi (i nie wstydzę sie tego Smile)

Ja też mieszkam na wsi i jestem z tego dumny!

damian.z napisał(a):Mysle że to wina diety albo jakiejś choroby, bo jem nieregularnie. Śniadania nie jem, dopiero w szkole jem kanapki, jak wroce do domu to obiad, podwieczorek i kolacja i w międzyczasie jakies ćwiczenia.

To żadna choroba - budowa ciała, dieta, aktywność fizyczna.

Dobra rada ode mnie: wczesne wstawanie, rozciąganie mięśni, brzuszki, solidne śniadanie, pompki, podciąganie na drążku, a wieczorem bieganie.
Dopiero gdy się solidnie zmęczysz, poczujesz, że żyjesz.

Powodzenia.

preter


PS.
damian.z napisał(a):(...) to nie forum medyczne, wiec trzeba zmienić temat Smile

Nie trzeba, to w końcu Pogaduchy Grin
...
#14
Pierwszy chyba raz się załapuję na spamowanie na pierwszej stronie pogaduch Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
#15
Kup Tico!

ew. Dacia 1610 Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#16
Ja też chciałbym mieszkać na wsi Grin


Dodano: 14 sty 2014, 20:17

ew. Ferrari 458 Italia.
#17

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Trumna na czterech kołach. POLONEZ ROCKS! Tico wygrywa z poldożerem tylko w jednym przypadku - silnik tikacza jest dużo nowocześniejszy. Polonez ma silnik z lat 50, skrzynię z długimi biegami i jeszcze ten tylny most...


Dodano: 14 sty 2014, 20:21

Eugeniusz napisał(a):Pfff.... Geniu a Żanet wie, że będzie z Tobą latała bokiem?

Oczywiście że biedna jeszcze nie wie, uświadomię ją w piątek ^.^


Dodano: 14 sty 2014, 20:25

Waves napisał(a):Pan Prezes i jego maszynka. Tak, tak Eugeniuszu

8 lutego robię sobie fotkę z Januszem!
#18
I w Poldku się twardo siedzi Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
#19
Tylko Alfa!
#20
Polonez rocks!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

w10 - OSArmor + Simplewall


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości