avast! Home Edition skuteczniejszy od Aviry Premium?
#81
Jurek napisał(a):
polak900 napisał(a):fajnie tylko w avira 9 zablokowała heurystyką tego konia trojańskiego i jej nie zablokował updatu, zgodzę się że avira 8 nic nie widziała bez mojej interwencji


Zablokowanie updatu w Avirze Premum, nastąpiło kilka dni przed otworzeniem tej strony z trojanem. To inny wirus Smile


e to zmienia postać rzeczy
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#82
mateusz8466 napisał(a):(...)
Avast! u mnie ma nowy rekord 46,5GB skanował 33minuty Grin

u mnie dysk na lapku z Vistą 500 GB z 200 tys. plików Avira zeskanowała w 35 minut. MBAM na pełnym skanowaniu skanował 65 tys. plików w1h 15min Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#83
Plati napisał(a):u mnie dysk na lapku z Vistą 500 GB z 200 tys. plików Avira zeskanowała w 35 minut. MBAM na pełnym skanowaniu skanował 65 tys. plików w1h 15min Tongue


Wg producenta MBAM - skan w trybie szybkim jest rownie efektywny tzn wykrywa ~99% zagrozen, tryb pelny powinien byc stosowany dla pewnosci w przypadku gdy w trybie szybkiego skanowania zostana wykryte jakies podejrzane pliki.

EDIT:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości