avast! Home Edition skuteczniejszy od Aviry Premium?
#61
A kiedy ma pojawić się Avira 9?
DefenseWall + Online Armor + Avira Personal Free
Odpowiedz
#62
Adam82, wersja 8 była 15 kwietnia, 9 też się pewnie pojawi w tych okolicach Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#63
A ja mam dla was nowinkę ze strony avast!, aż się zdziwiłem, że avast! jak na razie jedyny to wykrywa Grin

Nowy niebezpieczny malware JSTongueacked-AB [Trj]wykryty przez avast!

18. stycznia - W piątek 16. stycznia, wiele stron internetowych na całym świecie stało się celem ataku. W wielu witrynach internetowych pojawił się złośliwy skrypt, który przekierowuje użytkowników na serwery zarządzane przez twórców ataku. W związku z tym wiele komputerów zostało zainfekowanych. avast! wykrywa ten złośliwy skrypt jako JSTongueacked-AB [Trj] . Podczas ostatnich 48 godzin zabserwowaliśmy niemal 5000 ataków, które zostały wykryte na ponad 2000 stron na całym świecie.

W chwili obecnej, avast! jest jedynym programem antywirusowym, który w pełni wykrywa nowe złośliwe oprogramowanie.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#64
Sęk w tym że dziś mamy 25 styczniai wiele mogło się zmienić Smile
Odpowiedz
#65
Ostatnio jakiś taki zaspany i zmęczony jestem i nie zauważyłem Grin

Ok.... D
Dodaję screena z reakcji avast!, bo tamten to była moja ingerencja (ustawiłem blokowanie URL)

UWAGA !!! Reakcja avast! pokazana na screenie pojawia się dopiero po skonfigurowaniu avast! na standardowych ustawieniach nic nie wyskoczy !
Po prostu w ustawieniach WWW trzeba włączyć pracę w tle Grin

[attachment=83]- blokowanie URL, wyskoczyła ramka dodał do kwarantanny, a po kliknięciu OK strona się nie otworzyła Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#66
Z ciekawości odwiedziłem stronę avasta i zobaczyłem nowy, ładny skin do niego a''la vista. A ja głupi zawsze używałem domyślnej skórki Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

DefenseWall + Online Armor + Avira Personal Free
Odpowiedz
#67
mateusz8466 napisał(a): W chwili obecnej, avast! jest jedynym programem antywirusowym, który w pełni wykrywa nowe złośliwe oprogramowanie.


Taaa... a świstak siedzi...
Odpowiedz
#68
Ratatui napisał(a):
mateusz8466 napisał(a): W chwili obecnej, avast! jest jedynym programem antywirusowym, który w pełni wykrywa nowe złośliwe oprogramowanie.


Taaa... a świstak siedzi...


W chwili obecnej tzn na dzień 18 styczniaa dziś już mamy 25 stycznia Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#69
Ratatui napisał(a):
mateusz8466 napisał(a): W chwili obecnej, avast! jest jedynym programem antywirusowym, który w pełni wykrywa nowe złośliwe oprogramowanie.


Taaa... a świstak siedzi...


jest to tak samo prawdą ja to że windows vista jest sukcesem microsoftu SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#70
zbyszek napisał(a):
Ratatui napisał(a):
mateusz8466 napisał(a): W chwili obecnej, avast! jest jedynym programem antywirusowym, który w pełni wykrywa nowe złośliwe oprogramowanie.


Taaa... a świstak siedzi...


W chwili obecnej tzn na dzień 18 styczniaa dziś już mamy 25 stycznia Smile


Przecież to najzwyklejszy i najbardziej powszechny chwyt marketingowy :/
Odpowiedz
#71
Ratatui napisał(a):Przecież to najzwyklejszy i najbardziej powszechny chwyt marketingowy :/


Ale działa jak widać Grin
Odpowiedz
#72
Oj... a wy ciągle się czegoś czepiacie, bo ja i parę innych userów nie ma Aviry, tylko avast! którego nie lubicie Grin

Avast! u mnie ma nowy rekord 46,5GB skanował 33minuty Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#73
mateusz8466 napisał(a):Oj... a wy ciągle się czegoś czepiacie, bo ja i parę innych userów nie ma Aviry, tylko avast! którego nie lubicie Grin

Avast! u mnie ma nowy rekord 46,5GB skanował 33minuty Grin


Ja nic nie mam do avasta, no może poza tym, że nie jest to najlepszy antywirus Tongue
Odpowiedz
#74
mateusz8466 napisał(a):Oj... a wy ciągle się czegoś czepiacie, bo ja i parę innych userów nie ma Aviry, tylko avast! którego nie lubicie Grin

Avast! u mnie ma nowy rekord 46,5GB skanował 33minuty Grin

A u mnie Nod partycję 100 GB w 9 minut Grin .
Odpowiedz
#75
A u mnie Avira dysk 750 GB skanuje w 8 minut Grin
Odpowiedz
#76
U avasta! są trzy szybkości Szybki skan - nic prawie nie znajdzie ale szybko przeleci
Standardowy skan - coś znajdzie, ale zejdzie się dłużej
Gruntowny skan + archiwa - znajdzie wszystko i jeszcze za dużo, ale zejdzie się tyle, że można iść na kawę Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#77
mateusz8466 napisał(a):U avasta! są trzy szybkości Szybki skan - nic prawie nie znajdzie ale szybko przeleci
Standardowy skan - coś znajdzie, ale zejdzie się dłużej
Gruntowny skan + archiwa - znajdzie wszystko i jeszcze za dużo, ale zejdzie się tyle, że można iść na kawę Grin


Pożyteczna opcją w Avaście jest szybkie skanowanie pamięci i elementów autostartu podczas uruchamiania programu. To Avast wtedy znalazł właśnie wirusa, blokującego update w Avirze Premium.
Jeżeli chodzi o długość skanowania, to mam dwa komentarze. Pierwszy: darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby. Drugi: co nagle, to po diable Smile
Odpowiedz
#78
Mnie osobiście długie skanowanie nie przeszkadza. Zawsze daje skan gruntowny +archiwa Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#79
fajnie tylko w avira 9 zablokowała heurystyką tego konia trojańskiego i jej nie zablokował updatu, zgodzę się że avira 8 nic nie widziała bez mojej interwencji
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#80
polak900 napisał(a):fajnie tylko w avira 9 zablokowała heurystyką tego konia trojańskiego i jej nie zablokował updatu, zgodzę się że avira 8 nic nie widziała bez mojej interwencji


Zablokowanie updatu w Avirze Premum, nastąpiło kilka dni przed otworzeniem tej strony z trojanem. To inny wirus Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości