avast! Home Edition skuteczniejszy od Aviry Premium?
#21
Pablosss napisał(a):Oj jaka pewność przez Ciebie przemawia odnośnie braku wirusów na PC Smile Co do Aviry to:

- jest wiele promocji i to w pełni legalnych
- Avira jest bardzo skutecznym programem ( sporo skuteczniejszym od Avasta ) co potwierdzają liczne testy

Ja jednak szanuję Twój wybór Smile


Pokaż mi te w pełni legalne promocje na Avirę Smile

Ta różnica w skuteczności nie jest aż takaspora a są testy, że minimalna. Zapomniałeś również, że ostatni VB100 Avast zaliczył a Avira nie Smile
Nie bądźmy fanatyczni, tym bardziej, że ludzie którzy produkują Avirę mają nas głęboko w du...
Avast, to kompletny i darmowy AV, nie zapominaj o tym,

Również szanuję Twój wybór Smile
Odpowiedz
#22
Hehe, chyba właściciele firmy Avira traktują nas jak Niemcy i Rosja w sprawie gazociągu północnego. W Rosji istnieje oficjalny oddział Aviry:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#23
- Każda promocja jest legalna jeśli spełni się jej warunki Smile
- Nie wiem czy zauważyłeś ale w ostatnim teście AV-COMPARATIVES ( skanowanie na żądanie ) Avast znalazł ponad 20 tysięcy mniej wirusów niż Avira, przy czym Avast uzyskał prawie 3 razy więcej fałszywych alarmów co jednoznacznie potwierdza jej skuteczność
- nie bronię Aviry, ani nie neguję Avasta - stwierdzam tylko fakty
Odpowiedz
#24
Pablosss napisał(a):- Każda promocja jest legalna jeśli spełni się jej warunki Smile
- Nie wiem czy zauważyłeś ale w ostatnim teście AV-COMPARATIVES ( skanowanie na żądanie ) Avast znalazł ponad 20 tysięcy mniej wirusów niż Avira, przy czym Avast uzyskał prawie 3 razy więcej fałszywych alarmów co jednoznacznie potwierdza jej skuteczność
- nie bronię Aviry, ani nie neguję Avasta - stwierdzam tylko fakty


Testy testami Smile
Odpowiedz
#25
Ratatui napisał(a):
Pablosss napisał(a):- Każda promocja jest legalna jeśli spełni się jej warunki Smile
- Nie wiem czy zauważyłeś ale w ostatnim teście AV-COMPARATIVES ( skanowanie na żądanie ) Avast znalazł ponad 20 tysięcy mniej wirusów niż Avira, przy czym Avast uzyskał prawie 3 razy więcej fałszywych alarmów co jednoznacznie potwierdza jej skuteczność
- nie bronię Aviry, ani nie neguję Avasta - stwierdzam tylko fakty


Testy testami Tongue Teraz jednak widać jakie odzwierciedlenie mają one w praktyce u normalnego użytkownika. To tak samo jak z testami samochodów i osiągami km/h. Drobnymi literkami, gdzieś tam schowane, jest zazwyczaj napisane: "Wynik osiągnięty w testach laboratoryjnych" co należy czytać: "Jeśli myślisz, że tyle osiągniesz to jesteś ***" Smile

No właśnie testy testami dlatego korzystam z NODai się nie przejmuje tym co piszecie , że Avirato tamto Tongue ważne jestaby w praktyce taki AV się sprawdzał . Swoją drogą Jurek jeśli antywirusHakerzyNET wykryje coś czego nie wykryłby Avastto się przerzucisz na niego ? Tongue .
Odpowiedz
#26
niewiem oco chodzi z tym avastem i stroną z trojanem, jestem po formacie właśnie i przed testowałem avasta to wykładał sie jak aviraGrin

JUREK SIEJE DYM Grin
Odpowiedz
#27
Specjalnie odinstalowałem Avirę i zainstalowałem Avasta by sprawdzić go na tej stronce -aktywny Returnil uratował mi tyłek Grin
Odpowiedz
#28
Dacie już Jurkowi spokój, czy teraz na siłę będziecie go namawiać do powrotu do Aviry ?
Przecież to jego sprawa Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#29
mateusz8466 napisał(a):Dacie już Jurkowi spokój, czy teraz na siłę będziecie go namawiać do powrotu do Aviry ?
Przecież to jego sprawa Grin


Dokladnie, to jego wybór, argumenty zostaly przedstawione, dalsza dyskusje uwazam za zbedna.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#30
Nic nie jest w stanie zaburzyć mojego spokoju Smile
Na naszym forum ludzie używają Aviry Premium, Aviry Free, Noda, Bitdefendera, Kasperczaka, Nortona no i Jurek darmowego Avasta. Kompletnie nie rozumie o co biega? Przecież nie handlujecie Avirą, choć tu o jakimś sprzedawcy słyszałem Smile
Odpowiedz
#31
Jurek napisał(a):Nic nie jest w stanie zaburzyć mojego spokoju Smile
Na naszym forum ludzie używają Aviry Premium, Aviry Free, Noda, Bitdefendera, Kasperczaka, Nortona no i Jurek darmowego Avasta. Kompletnie nie rozumie o co biega? Przecież nie handlujecie Avirą, choć tu o jakimś sprzedawcy słyszałem Smile

Jurek chodzi o to , że to sekta Grin .
Odpowiedz
#32
Jurek napisał(a):Kompletnie nie rozumie o co biega? Przecież nie handlujecie Avirą, choć tu o jakimś sprzedawcy słyszałem Smile


Zapewne chodzi o to co napisałeś kilka dni temu po tym jak opisałeś swoją konfigurację ochronną " Nie mam zamiaru jej zmieniać ", czy jakoś takoś Smile Teraz ludzie po prostu są zdumieni Twoją postawą i tyle Smile Niemniej tak jak napisałem - szanuję Twoją decyzję Smile

VenomX o jakiej sekcie piszesz? Tongue Ty należysz chyba do sekty Nodowców Smile Podobnie jak kolega Creer dalszą dyskusję uważam za zbędną.
Odpowiedz
#33
Pablosss napisał(a):Zapewne chodzi o to co napisałeś kilka dni temu po tym jak opisałeś swoją konfigurację ochronną " Nie mam zamiaru jej zmieniać ", czy jakoś takoś Smile Teraz ludzie po prostu są zdumieni Twoją postawą i tyle Smile Niemniej tak jak napisałem - szanuję Twoją decyzję Smile


Nie miałem zamiaru zmieniać ale zmieniłem. Stąd wniosek, że nie należy nigdy mówić nigdy Smile
Wiele lat miałem Noda, potem Avirę a teraz Avasta. Gdybym codziennie lub co kilka dni zmieniał antywirusa, to byłby sygnał, że należy wybrać się do psychiatry ale raz na kilka lat a nawet kilka miesięcy to nie jest nic niepokojącego Grin
Odpowiedz
#34
Dobra chłopaki ja zmieniam na HakerzyNETGrin mam już dosyć tego NODa Tongue .
Odpowiedz
#35
Miłego użytkowania życzę Grin
Odpowiedz
#36
VenomX napisał(a):Dobra chłopaki ja zmieniam na HakerzyNETGrin mam już dosyć tego NODa Tongue .


Biorąc pod uwagę przeciętną skuteczność Noda, to mogłaby być słuszna decyzja Grin
A tak na poważnie, to nie zadzieraj lepiej VenomX z hakerami. Po co Ci kłopoty?
Odpowiedz
#37
Jurek napisał(a):
VenomX napisał(a):Dobra chłopaki ja zmieniam na HakerzyNETGrin mam już dosyć tego NODa Tongue .


Biorąc pod uwagę przeciętną skuteczność Noda, to mogłaby być słuszna decyzja Grin
A tak na poważnie, to nie zadzieraj lepiej VenomX z hakerami. Po co Ci kłopoty?

A żebyś wiedział jeszcze mi zrobią coś brutalnego ci brutale Tongue .
Odpowiedz
#38
Zachowują się jak barbarzyńcy... polują, grabią i gwałcą.
Odpowiedz
#39
chyba czytaliście że wysłałem im zainfekowany plik
właśnie są już pierwsze wyniki, dostałem dzisiaj zawiadomienie z aviry że już jest szczepionka na tego wira co na tej stronie

poprzeskanowaniu najnowszymi bazami:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



teraz już jest wykrywalny nawet na stronie było trochę poczekać
jak widzicie avira blokuje stronę

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



no to temat avast avira uważam za zakończony
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#40
Avast nie jest taki zły, ale Avira lepsza. Wasze testy na paczkach pokazały, że wykrywał więcej wirusów niż ich się mieściło w paczce. Co powoduje, że jest trochę bezużyteczny, bo wszystko co wykryje będzie wątpliwe. Korzystałem z Avasta przez rok czasu u nie miałem z nim problemów, nie wpuszczał mi wirusów, ale może miałem szczęście? Tongue
DefenseWall + Online Armor + Avira Personal Free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości