Fałszywy alarm ESETa
#81
szef_avira napisał(a):No niestety tak jest na każdym forum gdzie jest poruszany temat antywirusów. Robi sie wielka dyskusja bo każdy chwali pod niebiosa swój produkt. Extra sposób na nabijanie sobie postów

Po części jest to użyteczne . Każdy może wyciągnąć odpowiednie wnioski po takiej dyskusji , sporo informacji różnych można się dowiedzieć Smile .
Odpowiedz
#82
szef_avira napisał(a):No niestety tak jest na każdym forum gdzie jest poruszany temat antywirusów. Robi sie wielka dyskusja bo każdy chwali pod niebiosa swój produkt. Extra sposób na nabijanie sobie postów


na searchengines nie ma takiej dyskusji. Ja jednak pozostanę na tym forum, bo uważam Avire Personal za najlepszy darmowy AV.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#83
Plati napisał(a):
szef_avira napisał(a):No niestety tak jest na każdym forum gdzie jest poruszany temat antywirusów. Robi sie wielka dyskusja bo każdy chwali pod niebiosa swój produkt. Extra sposób na nabijanie sobie postów


na searchengines nie ma takiej dyskusji. Ja jednak pozostanę na tym forum, bo uważam Avire Personal za najlepszy darmowy AV.

A ja się udzielam na 4 forach Smile bo lubię fora internetowe .Wypróbuj inne - zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego od innych ludzi .Udzielasz , udzielamy się na tym forum w dziale pogaduchy to nawet nie jest forum od zabezpieczeń ( na takie sobie wejdź ) np na PLCAB - tam to jest od groma ludzi.Dziennie jest pisanych ze 20 postów jak nic .
Odpowiedz
#84
Widać że z forum aviry robi się prawdziwa biblia. Opinie o programach antywirusowych staje się prawie podobne jak ja dobrychprogramach.pl. 1 program antywirusowy a 2 tys. komentarzy. Tak samo tutaj jeden temat "FAŁSZYWY ALARM ESETa" a i na dzień dzisiejszy 9 stron na forum na których toczy się rywalizacja NODA i innych programów av. Panowie trochę rozwagi naprawdę.....
Odpowiedz
#85
szef_avira napisał(a):Widać że z forum aviry robi się prawdziwa biblia. Opinie o programach antywirusowych staje się prawie podobne jak ja dobrychprogramach.pl. 1 program antywirusowy a 2 tys. komentarzy. Tak samo tutaj jeden temat "FAŁSZYWY ALARM ESETa" a i na dzień dzisiejszy 9 stron na forum na których toczy się rywalizacja NODA i innych programów av. Panowie trochę rozwagi naprawdę.....

Przynajmniej nie jest nudno...Smile .
Odpowiedz
#86
Nudno nie jest Wink
Odpowiedz
#87
Zajrzyj na to forum :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tu nigdy nie jest nudno .
Odpowiedz
#88
..ale mądrze też nie. Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#89
szef_avira napisał(a):Widać że z forum aviry robi się prawdziwa biblia. Opinie o programach antywirusowych staje się prawie podobne jak ja dobrychprogramach.pl. 1 program antywirusowy a 2 tys. komentarzy. Tak samo tutaj jeden temat "FAŁSZYWY ALARM ESETa" a i na dzień dzisiejszy 9 stron na forum na których toczy się rywalizacja NODA i innych programów av. Panowie trochę rozwagi naprawdę.....


Moim skromnym zdaniem, to dobrze, że ludzie dyskutują i że forum nie jest martwe!!!
Problem jednak dotyczy kultury i klasy dyskusji. Możemy jednak wspólnie nad tym popracować. Nikt nie jest doskonały Smile

Pozdrawiam!
Odpowiedz
#90
Nie ma ani doskonałych programów, ani ludzi Grin
Odpowiedz
#91
@Pablosss
Dokładnie, masz racje, to dział pogaduchy więc można sobie pogadać Smile
Odpowiedz
#92
No to gadu gadu chłopaki Tongue .
Odpowiedz
#93
Niespecjalnie tu można pogadać. Znajomość antywirusó jest tu raczej kiepska Smile
Odpowiedz
#94
z produktów McAfee polecam jedynie SiteAdvisor Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#95
No widzisz - bo się nie znasz - Smile To świetny antywirus. Jedyne, co mnie od niego odstręcza to fatalne wsparcie i niedziałająca animacja ikonki przy poborze maili. Nie mruga więc nie wiem, czy program skanuje list. Myślę, że tak, ale pewności nie mam. Kilka razy zawiesił mi także sieć i nikt nie umiał mi pomóc. raz musiałem nawet sformatować dysk. Ale mimo wszystko, jak na dwa lata eksploatacji, uważam, ze niewiele można mu zarzucić. Wirusa nie wpuścił mi nigdy - w odróżnieniu od Noda, Kasperskiego i F-Secura. Tak naprawdę wirusa nie wpuścił mi jeszcze nigdy Norton i właśnie McAfee.
Odpowiedz
#96
Nikesz napisał(a):Niespecjalnie tu można pogadać. Znajomość antywirusó jest tu raczej kiepska Smile

Ja uważam , że nowy Norton jest produktem udanym .Wersja 2009 jest dobra .
Znacznie poprawili heurystykę, program również jest znacznie lżejszy i szybszy .
Odpowiedz
#97
VenomX napisał(a):Ja uważam , że nowy Norton jest produktem udanym .Wersja 2009 jest dobra .
Znacznie poprawili heurystykę, program również jest znacznie lżejszy i szybszy .


Mój kolega dostał nowego Nortona z firmy. Na wpuszczał mu wirusów i zainstalował darmowego Avasta Smile
Odpowiedz
#98
Nic dziwnego że na wpuszczał skoro raczy podnieść alarm o tym że dany plik / archiwum jest zainfekowane dopiero przy próbie otwarcia go Smile Osobiście uważam że Symantec strzelił sobie samobója tworząc program który działa właśnie na takiej zasadzie.
Odpowiedz
#99
Fakt - nie skanuje plików w locie, ale gdy jest włączony - nie ma mowy o zarażeniu! Kumpel musiał ściągnąć pliki spakowane, potem odinstalować Nortona i zainstalować Avasta. Jego sprawa. Dla mnie to, że pozbył się jednego z najlepszych antywirusów, instalując darmowe byle co, nie najlepiej o nim świadczy.
Odpowiedz
Prawda i tak jest taka że nie ma antywirusa skutecznego w 100%. Jeden zatrzyma szkodnika który inny program przepuści i odwrotnie...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości