Fałszywy alarm ESETa
#61
Plati napisał(a):VenomX, jeżeli naprawdę fałszywe alarmy są ważniejsze, to zainstaluj sobie Abacre Antivirus - w końcu wygrał w jakimś tam testach Smile i ani razu nie pisnął o fałszywych alarmie.

Zostanie przy NodzieSmile , to sprawdzony antywirus .
Odpowiedz
#62
VenomX napisał(a):Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie? przypomnij mi dlaczego zmieniłeś Avirena Noda ? . Jak pamiętam pisałeś o fałszywych alarmach , że cię denerwowały - teraz to ty jesteś zabawny .


Nie jestem zabawny tylko piszę swoje uwagi dotyczące używanego programu. Czytając jednak posty na forum ESET o tym że NOD nie wykrył tego, czy tamtego zaczynam poważnie wątpić w sens swojego postępowania i coraz bardziej uświadamiam się w przekonaniu że źle zrobiłem przesiadając się na NOD-a. Na szczęście nie zainwestowałem w niego ani grosza więc nie będę żałować jeśli przyjdzie nam się rozstać Grin
Odpowiedz
#63
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Mam do ciebie jeszcze jedno pytanie? przypomnij mi dlaczego zmieniłeś Avirena Noda ? . Jak pamiętam pisałeś o fałszywych alarmach , że cię denerwowały - teraz to ty jesteś zabawny .


Nie jestem zabawny tylko piszę swoje uwagi dotyczące używanego programu. Czytając jednak posty na forum ESET o tym że NOD nie wykrył tego, czy tamtego zaczynam poważnie wątpić w sens swojego postępowania i coraz bardziej uświadamiam się w przekonaniu że źle zrobiłem przesiadając się na NOD-a.

Zatem musisz jak najszybciej zmienić program Grin .
Dla mnie jesteś zabawnym człowiekiem - zmieniasz te programy jak rękawiczki , dawniej używałeś Kasperskiego , tak go chwaliłeś , że taki on dobry i w ogólne. Co się stało ? ,że zmieniłeś naAvire? długi czas o niej pisałeś dobre słowa i , że jest najlepsza. W końcu przyszedł czas na NodaTongue. Widzisz ja dokonałem bardzo dobrego wyboru, jest to pierwszy antywiruszainstalowany na moim systemie z którego jestem tak bardzo zadowolony . Nie zmieniam tak szybko zdania jak ty , jestem niezmienny kolego .
Odpowiedz
#64
Forum spada na psy
Odpowiedz
#65
VenomX napisał(a):Zatem musisz jak najszybciej zmienić program Smile Grin .
Dla mnie jesteś zabawnym człowiekiem - zmieniasz te programy jak rękawiczki , dawniej używałeś Kasperskiego , tak go chwaliłeś , że taki on dobry i w ogólne. Co się stało ? ,że zmieniłeś naAvire? długi czas o niej pisałeś dobre słowa i , że jest najlepsza. W końcu przyszedł czas na NodaGrin .Co ty teraz poczniesz ? na co teraz kolej ? może powinieneś wypróbować program - HakerzyNETTongue. Widzisz ja dokonałem bardzo dobrego wyboru, jest to pierwszy antywiruszainstalowany na moim systemie z którego jestem tak bardzo zadowolony . Nie zmieniam tak szybko zdania jak ty , jestem niezmienny kolego .


1. Dla Ciebie każdy jest zabawny kto nie zgadza się z Twoim zdaniem. Spodobało Ci się jak zmieniłem Avirę na NOD-a, gdyż zmieniłem na program którego Ty używasz, teraz zaczynasz po mnie jechać bo chce zmienić NOD-a na coś innego - To Ty jesteś śmieszny a nie ja Grin

2. Pisałem wielokrotnie że Kasperski z wersji na wersję jest coraz gorszy, używałem go od wersji 5.0 więc wiem co piszę.

3. To co teraz pocznę to moja sprawa i moje zmartwienie, Ty nie musisz sobie tym głowy łamać Grin

4. To że Ty nie zmieniasz zdania, to nie znaczy że nikt go nie zmienia.
Odpowiedz
#66
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Zatem musisz jak najszybciej zmienić program Smile Grin .
Dla mnie jesteś zabawnym człowiekiem - zmieniasz te programy jak rękawiczki , dawniej używałeś Kasperskiego , tak go chwaliłeś , że taki on dobry i w ogólne. Co się stało ? ,że zmieniłeś naAvire? długi czas o niej pisałeś dobre słowa i , że jest najlepsza. W końcu przyszedł czas na NodaGrin .Co ty teraz poczniesz ? na co teraz kolej ? może powinieneś wypróbować program - HakerzyNETTongue. Widzisz ja dokonałem bardzo dobrego wyboru, jest to pierwszy antywiruszainstalowany na moim systemie z którego jestem tak bardzo zadowolony . Nie zmieniam tak szybko zdania jak ty , jestem niezmienny kolego .


1. Dla Ciebie każdy jest zabawny kto nie zgadza się z Twoim zdaniem. Spodobało Ci się jak zmieniłem Avirę na NOD-a, gdyż zmieniłem na program którego Ty używasz, teraz zaczynasz po mnie jechać bo chce zmienić NOD-a na coś innego - To Ty jesteś śmieszny a nie ja Grin

2. Pisałem wielokrotnie że Kasperski z wersji na wersję jest coraz gorszy, używałem go od wersji 5.0 więc wiem co piszę.

3. To co teraz pocznę to moja sprawa i moje zmartwienie, Ty nie musisz sobie tym głowy łamać Grin

4. To że Ty nie zmieniasz zdania, to nie znaczy że nikt go nie zmienia.

No widzisz ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie zachowuje się tak , że fascynuje się danym programem, wychwalam go a potem go porzucam. Ty cały czas tak robisz . W tym wątku bronisz Avirea posiadasz Noda . Jaki ma to sens ? . Twierdzisz , że dla ludzi najbardziej istotna jest wykrywalność wirusów ? piszesz nieprawdę gdyż sam stwierdziłeś , że Avira wysyła zbyt dużo fałszywek dlatego przerzuciłeś się na Noda . Teraz już wiesz dlaczego dla mnie jest to zabawne ? .
Odpowiedz
#67
VenomX napisał(a):No widzisz ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie zachowuje się tak , że fascynuje się danym programem a potem go porzucam. Ty cały czas tak robisz . W tym wątku bronisz Avirea posiadasz Noda . Jaki ma to sens ? . Twierdzisz , że dla ludzi najbardziej istotne jest wykrywalność wirusów ? piszesz nieprawdę gdyż sam stwierdziłeś , że Avira wysyła zbyt dużo fałszywek dlatego przerzuciłeś się na Noda . Teraz już wiesz dlaczego dla mnie jest to zabawne ? .


A czy pisanie o programie A posiadając program B jest zakazane? Nie nie jest. W czym napisałem nieprawdę? W tym że Avira wysyła więcej fałszywek od NOD-a? Przecież to powszechnie wiadomo i nie widzę w tym nic nieprawdziwego.
Odpowiedz
#68
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):No widzisz ale ja w przeciwieństwie do ciebie nie zachowuje się tak , że fascynuje się danym programem a potem go porzucam. Ty cały czas tak robisz . W tym wątku bronisz Avirea posiadasz Noda . Jaki ma to sens ? . Twierdzisz , że dla ludzi najbardziej istotne jest wykrywalność wirusów ? piszesz nieprawdę gdyż sam stwierdziłeś , że Avira wysyła zbyt dużo fałszywek dlatego przerzuciłeś się na Noda . Teraz już wiesz dlaczego dla mnie jest to zabawne ? .


A czy pisanie o programie A posiadając program B jest zakazane? Nie nie jest. W czym napisałem nieprawdę? W tym że Avira wysyła więcej fałszywek od NOD-a? Przecież to powszechnie wiadomo i nie widzę w tym nic nieprawdziwego.

Po prostu gubisz się w tym co piszesz i jesteś za bardzo zmienny w tych programach...Dziwisz się , że dla mnie są istotne fałszywe alarmy skoro dla ciebie również...To ty jesteś dziwny...
Odpowiedz
#69
Ludzie dziwią mnie wasze problemy typu mój nod jest najlepszy nic mi nie wykrywa to spoko.....
Jak już wspomniałem jedni lubią noda a drudzy avire i nikt tego nie zmieni.
Przytocze Wam nie złą systuacje.A mianowicie mój brat bardzo kocha avasta bo on jest taki super i w ogóle wg niego.
Ja się upierałem przy kasperskym bo wteduy go używałem,kiedy avast mu wpuśił niezły syf to zainstalował Noda z niezbędnika nod doskonale wykrył wirusy naprwde ale równie jak avast nbnie chciał ich usunąć.Nie poradził sobie nawet kasper.A wiecie co go uratowało?????
Może wg niektórych to śmieszne ale właśnie Avira free.Wiem ,że zaraz pojawią się głosy krytyki ,żę avira darmowa ale nod płatny i wirus rozłożył go na łopatki,Więc nie wszystko co drogie takie dobre.Zgodfa nod wykrywa wirusy i to bardzo dużo tyle ,że ma problem z usuwaniemTongue
Natomiast avira jak krzyknie to i usunie.NaprawdeTonguePPP
Odpowiedz
#70
nero469 napisał(a):Ludzie dziwią mnie wasze problemy typu mój nod jest najlepszy nic mi nie wykrywa to spoko.....
Jak już wspomniałem jedni lubią noda a drudzy avire i nikt tego nie zmieni.
Przytocze Wam nie złą systuacje.A mianowicie mój brat bardzo kocha avasta bo on jest taki super i w ogóle wg niego.
Ja się upierałem przy kasperskym bo wteduy go używałem,kiedy avast mu wpuśił niezły syf to zainstalował Noda z niezbędnika nod doskonale wykrył wirusy naprwde ale równie jak avast nbnie chciał ich usunąć.Nie poradził sobie nawet kasper.A wiecie co go uratowało?????
Może wg niektórych to śmieszne ale właśnie Avira free.Wiem ,że zaraz pojawią się głosy krytyki ,żę avira darmowa ale nod płatny i wirus rozłożył go na łopatki,Więc nie wszystko co drogie takie dobre.Zgodfa nod wykrywa wirusy i to bardzo dużo tyle ,że ma problem z usuwaniemTongue
Natomiast avira jak krzyknie to i usunie.NaprawdeTonguePPP

Liczy się odpowiednia konfiguracja i wszystko usunie jak należy Smile
Odpowiedz
#71
Nie prawda.Znam się na antywirusach każdy ma innym algorytm deszyfrujący wirusy.
Jeżeli uważasz ,że nod jest najlepszy to jesteś w błędzie.Nie ma najlepszego antywirusa.
Każdy coś wpuści czasem ważne,żeby tylko nie często i nie za dużo.
Odpowiedz
#72
nero469 napisał(a):Nie prawda.Znam się na antywirusach każdy ma innym algorytm deszyfrujący wirusy.

Ja akurat nie mam problemów z usuwaniem wszelkich zagrożeń tym programem .Nie zdarzyło się jeszcze aby coś znalazł i nie usunął .

EDIT


Owszem zgadzam się nie ma idealnego antywirusa, nie twierdzę też , że jest on najlepszy. Posiadam go , ponieważ bardzo mi odpowiada a bronię go dlatego , żeludzie wypisują na jego temat rzeczy nieprawdziwe typu : "przepuszcza wirusy jak sito"- nie przepuszcza , jest to jedyny program , który nie jest zbyt podatny na fałszywe alarmy oraz jest lekki dla systemu jak piórku no i ma bardzo przyjazny wygląd Smile .
Odpowiedz
#73
No to ciesze się ,że Cię jeszcze nic przykrego ze strony wirusów nie napotkało ale nigdy nie ma 100% ochrony.
Odpowiedz
#74
nero469 napisał(a):No to ciesze się ,że Cię jeszcze nic przykrego ze strony wirusów nie napotkało ale nigdy nie ma 100% ochrony.

Myślę , że się rozumiemy .
Odpowiedz
#75
lunaticdreams napisał(a):Forum spada na psy


też to zauważyłem.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#76
Plati napisał(a):
lunaticdreams napisał(a):Forum spada na psy


też to zauważyłem.
.
Są też inne fora Tongue .
Odpowiedz
#77
VenomX napisał(a):Są też inne fora Tongue .


Na których ja, jak również kolega VenomX( występujący pod innym nickiem ) też jest Smile
Odpowiedz
#78
Ech panowie, szkoda słów. Od kilku dni tylko polemika co jest dobre a co nie jak w przedszkolu. Forum naprawdę spada na psy.... Brak słów...... Wiadomo że każdy chwali swoje i nikt tego nie zmieni. Ale po co wywyższać to. Zastanówcie się nad tym bo robi się kaszana na forum.
Odpowiedz
#79
Kaszanazawsze była. Takie forum Smile . Zapraszam na PCLAB tam zapewne znajdziesz ciekawsze tematy , ludzi...
Odpowiedz
#80
No niestety tak jest na każdym forum gdzie jest poruszany temat antywirusów. Robi sie wielka dyskusja bo każdy chwali pod niebiosa swój produkt. Extra sposób na nabijanie sobie postów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości