Moderacja a zimowy sen ?
#1
Nie wiem co się dzieje na forum ale mnie się to bardzo nie podoba. Użytkownik DOLORES został już kilkakrotnie zbanowany i kilkakrotnie powraca na forum ? Moderacja ? O co do cholery chodzi ? Przepraszam za słowa ale to jest już przesada, co wy robicie ?
Odpowiedz
#2
hahahaha bydełko się zrobiło na forum
Creera nie ma moderacja śpi
proponuje zamknąć ten support
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#3
VenomX napisał(a):Nie wiem co się dzieje na forum ale mnie się to bardzo nie podoba. Użytkownik DOLORES został już kilkakrotnie zbanowany i kilkakrotnie powraca na forum ? Moderacja ? O co do cholery chodzi ? Przepraszam za słowa ale to jest już przesada, co wy robicie ?


Jak to wchodzi ja jej jakoś nie widzę, poza tym sama się nie może odbanowaćWink
Odpowiedz
#4
Może jestem głupi, nie wiem,wiele razy wiedzę jak użytkownik Dolores jest banowany a na drugi, trzeci dzień ponownie udziela się n a forum ! Coś tu do cholery nie gra !
Odpowiedz
#5
Widocznie dostaje bany na 1 dzieńWink
Odpowiedz
#6
A może trzeba zmienić moderacje ?Przepraszam bardzo to wogóle są moderatorzy ?
Odpowiedz
#7
Stary ciesz się ,że masz przyjemność pogadać z laską o It. Rzadko widać jakiekolwiek laski na forumWink
VenomX napisał(a):A może trzeba zmienić moderacje ?Przepraszam bardzo to w ogóle są moderatorzy ?


Tak nie obecny Creer od wielu, wielu dni, pewnie się bawi gdzieś, Serafin jest aktywny, Mateusz też. Jarek wbija od czasu do czasu, phancy wbija od wielkiego dzwonu, zapracowana dziewczynaWink
Odpowiedz
#8
tak szczerze to jeszcze świń tu brakuje.............

zresztą nie ma o czym gadać forum pada bo wszystko codotyczyło aviry zostało rozwiązane
Odpowiedz
#9
Forum od dawna stało się ogólno tematyczneSmile
Odpowiedz
#10
W ostateczności moge zostać moderatorem bede was warnował banował i kasował wasze posty chcecie ? Tongue
Odpowiedz
#11
Hahaha o jakich dziewczynach piszesz ? Moderacja śpi a z forum robi się totalna masakra, jak tak dalej będzie to chyba długi czas nikt tu nie wytrzyma, mnie zaczyna wkurzać, że ciągle kogoś banują po czym odblokowują, za moment ktoś się podszywa....To już nie forum Avira co najwyżej INTERIA .
Odpowiedz
#12
Ja już pisałem Serafinowi na pw, aby postarali się o jakiegoś moderatora który na dużo wolnego czasu będzie kompetentny, sprawiedliwy, ogarnięty.Smile
zord napisał(a):W ostateczności moge zostać moderatorem bede was warnował banował i kasował wasze posty chcecie ? Tongue


Już miałeś moderatora razem z polakiem, Ratatui i DozametemWink
Odpowiedz
#13
Od czego jest moderator ? Mateusz ? Wiem, że jesteś wyluzowanym człowiekiem ale spójrz co tutaj się dzieje! Niebawem forum stanie się gorsze od Interii .
Odpowiedz
#14
Powinny być wybory ma moderatora listę sporządzić kandydatów i głosować o dodatkowego moda i będzie chyba,że same szefostwo wybierzeSmile
Odpowiedz
#15
np mnie, chętnie bym został
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#16
Mnie jest obojętne kto będzie modem, chodzi o to aby był porządek na forum, naprawdę guzik mnie obchodzi kto nim będzie, kurwicy dostaje za przeproszeniem DOLORES każdego dnia jest banowany/banowana a za moment udziela się na forum !
Odpowiedz
#17
ja ją ignoruje już od dawna, dobrze ci radzę venomie zrób to samo
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#18
VenomX napisał(a):Od czego jest moderator ? Mateusz ? Wiem, że jesteś wyluzowanym człowiekiem ale spójrz co tutaj się dzieje! Niebawem forum stanie się gorsze od Interii .


Na ten temat się wypowiedziałem wcześniej w pogaduchachodnośnie Mateusza. Dla mnie modetaor powinien być pełnoletni. Sam wiek o niczym nie świadczy bo znamludzi w moim wiekua zachowują się na 10 lat, ale wiek sam fakt na taką poważną funkcje ma znaczenie, i inne aspekty. Najpierw trzeba wytępić mitomanów , trolli z forum którzy sobie kpią z ludzi i się śmieją.Później dorzucić 1 , 2 moderatorów z powołaniem na forum, 0 dziecinady i tyle. Byłby rygor porządny, 0 tolerancji dla starej elity. Dostałby 1ban na tydzień itp do skutku aż by przestał pisać bzdury bez podparciu dowodów przykłąd Jurka dalej nie widzę tych wirusów userów co sandbox Kisa przepuszczał, nie odzywa się. Za oszczerstwa, rżnięcie głupa na poważnym forum ban do bana by się zmienił i by w stosunku do nas zachowywał się normalnie. Ostra moderacja i będzie.
Odpowiedz
#19
Ja nie wiem o co chodzi Grin Potem mi wywaliło SYNTAX ERROR, a jak dzisiaj mówicie, to widzę, że koleżanka bana nie ma ?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#20
Nie chodzi o ignorowanie danego usera, chodzi o to aby moderacja coś z tym zrobiła ! Raz na zawsze !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości