Moderacja a zimowy sen ?
#81
LikwidatoR napisał(a):Ja nie popieram ogólnie służby zdrowia bo jest chora, trzeba ją zreformować z prywatyzowaćSmile

GrinGrinGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#82
Niestety taka jest prawda, wiele osób Ci to powie, ale to na marginesie. Czekamy na Jarka.
Odpowiedz
#83
Meir napisał(a):Ciebie Polak900? Jeszcze nie zauważyłeś,że popieram Służbę Zdrowia?


zauważyłem, tak tylko zxapytałem
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#84
Meir napisał(a):
VenomX napisał(a):Nie wiem co się dzieje na forum ale mnie się to bardzo nie podoba. Użytkownik DOLORES został już kilkakrotnie zbanowany i kilkakrotnie powraca na forum ? Moderacja ? O co do cholery chodzi ? Przepraszam za słowa ale to jest już przesada, co wy robicie ?


VenomX napisał(a):Może jestem głupi, nie wiem,wiele razy wiedzę jak użytkownik Dolores jest banowany a na drugi, trzeci dzień ponownie udziela się n a forum ! Coś tu do cholery nie gra !


VenomX napisał(a):Obserwuj forum - będzie rewolucja . Wierz mi kolego, to forum pragnie być n a 1. miejscu wśród For komputerowych i ma naprawdę duże szanse . W przeciągu roku/dwóch lat nastaje rewolucja .


VenomX...jesteś Starym Wojskiem...ale ostatnio chyba cośDZIWNEGO się z Tobą dzieje!!!

Ogarnij się Chłopie...póki czas...dobrze Ci radzę....
Tyle razy Ci mówiłem-jeżeli tak strasznie się tutaj męczysz i nie możesz już wytrzymać to...idź gdzie masz iść...czyli na to swoje -forumkomputerowe-i nie zawracaj gitary...
Przestań DYSKRYMINOWAĆ-użytkowniczkę Dolores bo to podpada pod łamanie regulaminu...i będę zmuszony prosić Pana Jarka o profilaktycznego bana dla Ciebie...
A tak na marginesie...prędzej Kaczyńscy będą mieli po 190 wzrostu,prędzej Tusk zostanie bezdomnym na Dworcu Centralnym a Kalisz wybrany Misterem Świata...niż Twoje forum zrobi rewolucję...zalecam WIĘCEJ POKORY...

BTW.Powinno być tylko dwóch Moderatorów : Zord i LikwidatoR...

BTW.2-Widzę "Shadow Defender",że dział "Bezpieczeństwo" na Twoim forum cieszy się dużą popularnościąGrin...w większości tematów-0 odpowiedziGrinGrinGrin...w pojedynkę będziesz przeprowadzał tą rewolucję ?

BTW.3-"trzeba zrobić coś z rejestracją bo nie może się całe bydło ładować na tę stronę"...Polak900-kogo nazywasz "bydłem" ? Jesteś lekarzem czy dojrzewającym chłopcem przeżywającym pierwszy bunt? Nie wstyd Ci ?
Radzę Ci się liczyć ze słowami...strasznie się ostatnio rozbrykałeś...a to nie jest łąka...


Więc tak: Musisz mieć spory problem skoro przeszkadza ci fakt, że wypowiadam się na temat innego fora Komputerowego. Jest to świeże forum dlatego nie jest w pełni zapełnione. Dział bezpieczeństwo w niedługim czasie będzie się coraz to mocniej rozwijał. Forum istnieje od zaledwie kilku miesięcy a zarejestrowało się na nim ponad tysiąc użytkowników, przekonasz się w przeciągu roku jak to dalej będzie a teraz się śmiej ja pośmieje się z ciebie w niedalekiej przyszłości.

Cytat: Przestań DYSKRYMINOWAĆ-użytkowniczkę Dolores bo to podpada pod łamanie regulaminu...i będę zmuszony prosić Pana Jarka o profilaktycznego bana dla Ciebie...


Prędzej ciebie zbanują gdy się o to postaram gdyż prawdopodobnie jesteś zamieszany w te wszystkie gierki. Myślę, że nie tylko mnie dziwi fakt, że użytkownik Dolores jest praktycznie każdego dnia banowany po czym odblokowany. Widać, że musisz dobrze znać tego użytkownika skoro cię zabolało moje zdanie. Dla mnie jest to niepoważne moderator/moderatorzy banują po czym lada moment użytkownik działa ponownie na forum. Myślę, że nie tylko mnie dziwi ten fakt jak i drażni .
Odpowiedz
#85
Wyluzujcie panowieWink
Odpowiedz
#86
To Ty Venom masz jakiś problem...strasznie ostatnio jesteś nadpobudliwy i łapiesz jakieś słowotokiSmile
Staraj się Venom...starajGrinGrinGrin-ciekawe za co by mnie mieli banowaćSmile?
Dolores...tak znam ją bardzo dobrze...PIĘKNA KOBIETA...gdybyś ją zobaczył...zapomniał byś swojego imieniaGrin...jak się podkształcisz na swoim forum to za 10 lat będziesz potrafił sam ściągać sobie codziennie bana nałożonego przez ModeratorówGrinGrinGrin
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#87
Na Jarka poczekacie do wieczora, bo wtedy chyba wraca z parcy Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#88
Akurat mało mnie interesuje czy jest piękna, chodzi o zasady forum, nie może być tak, że ktoś jednego dnia jest skreślany a drugiego ponownie działa a w trzecim ponownie ban ! Wydaje mi się, że w tym przypadku to nie ja jestem nadpobudliwy czytając twoje posty...
Odpowiedz
#89
Mnie interesuje to, że tutaj masz wiele uwag, a Twoje forum o komputerach jest świetne i niby będzie rewolucja Grin A w twoim dziale za dużo odpowiedzi na tematy nie ma, więc nie rozumiem tej rewolucji.

A to, że wywala mi jakieś Syntax Errors to nie moja wina ...
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#90
Nie interesuje Cię czy jest piękna !!!??? To dziwne...bo prawie wszystkich mężczyzn interesuje piękno kobietSmile
Venom...przestań...ile razy sam łamałeś regulamin...daj sobie spokójSmile

MateusXz...nie będzie nowych władz? Te obecne tak bardzo nie gnębiąTongue
Phancy-zrobi porządek? To przeczuwam MateusXz,że dostaniesz awansWink
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#91
Mateusz ja piszę o całej ekipie moderacyjnej, wydaje mi się, że śpi i nic nie robi . Co do mojego forum ? Rzeczą normalną jest, że kiedy dane forum jest nowe nie jest zapełnione milionami postów ? Denerwujesz się, że nie radzisz sobie jako moderator ? Nie bardzo rozumiem twojego gniewu .

Cytat: A to, że wywala mi jakieś Syntax Errors to nie moja wina ...


W takim wypadku trzeba skontaktować się z innym moderatorem bądź adminem i rozwiązać wspólnie problem .
Odpowiedz
#92
Panowie pliizzzz...wstrzymajcie emocje i ściągnijcie cugle swoich rozbrykanych rumaków...bez podtekstów a propos pań Tongue VenomX...chwała Ci za założenie tego wątku, ale chyba za bardzo przesadzasz z osobistymi wycieczkami. Tym, co piszesz zaprzeczasz sam sobie i swoim postulatom skądinąd pożytecznym.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#93
Znajdujemy się w dziale pogaduchy, tak więc nie widzę nic złego Smile
Odpowiedz
#94
Jakby Creer był online codziennie na dłuższą chwile , Jarek nie miałby nawału w pracy, Serafin też to by nie było mowy o dodatkowej pomocy. A sprawa niestety wygląda inaczej więc trzeba coś działać.
Odpowiedz
#95
Niestety pomyśl Grin Jak mają prace albo studia czy coś, to też nie będzie dobrze, bo nie będą mogli codziennie dłużej siedzieć. Najlepsi byliby jeszcze 2 moderatorzy.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#96
TakWink
Odpowiedz
#97
OK...2 osoby to faktycznie dobry pomysł...padło wiele propozycji kandydatur (wiadomo, że to tylko nasze propozycje, a GÓRA może mieć swoje zupełnie inne), wiec może jakieś głosowanie?...np. takie jak ankieta w innych wątkach? W końcu "głos ludu" też się chyba liczy? Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#98
To niech każdy wpisze 2, 3 kandydatów i będzie. Niby demokracja jest, ale Jarek z phancy mają decydujący, najważniejszy głos i je uszanujemySmile
Więcmoje typy: Zord, ichito, Meir/VenomX
Odpowiedz
#99
Moje to Zord, ichito,Zbyszek
Odpowiedz
Oczywiściena siebie głosów nie oddajemy tylko na innychSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości