Moderacja a zimowy sen ?
No nie wiem. Ja się już nie mieszam w dziale programy zabezpieczające. Teraz głównie czytam, siedzę cicho. Co z moderacją? Przydałby się jednak zaufany człowiek - kilkanaście godzin wisiał człowiek z ciekawym nickiem Wink.
Odpowiedz
Ale jakim ciekawym nickiem, sorra za 0 ogaru, ale jestem zmulony po browarach.
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):No nie wiem. Ja się już nie mieszam w dziale programy zabezpieczające. Teraz głównie czytam, siedzę cicho. Co z moderacją? Przydałby się jednak zaufany człowiek - kilkanaście godzin wisiał człowiek z ciekawym nickiem Wink.


Aleś ty nieogarnięty.. Userów tylko admini mogą usuwać, a dopóki ich nie ma nic z takim userem się nie da zrobić. Kumasz ?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
Nie, chodzi mi o to że na forum powinien być jeszcze jeden administrator czuwający nad tym. Oczywiście człowiek zaufany.
Odpowiedz
LikwidatoR napisał(a):Ale jakim ciekawym nickiem, sorra za 0 ogaru, ale jestem zmulony po browarach.


Ten gość miał nick "h... pie..." (i to z błędem).
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
konto skasowane więc odpada w wyborachWink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości