Moderacja a zimowy sen ?
#41
Ja rzadko jestem bo praca nie zawsze pozwala na więcej, do tego inne obowiązki i klapa... Wg mnie jeszcze jedna osoba by się przydała do ekipy - tylko kto? Dam komuś uprawnienia i w 3 minuty pokasuje wszystkie tematy? Z tym właśnie nie jest tak łatwo...

Co do banów - żeby nie było:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Co do trolowania - ciężko jest zablokować całe proxy. Da się zablokować te ''nie anonimowe'' które wysyłała swój IP, te które się ukrywają i nawet nie przysyłają nagłówka $http_x_forwarded_for - nie da się, ale pracuje nad tym.
Odpowiedz
#42
VenomX napisał(a):Dokładnie - rejestracja, Pan Meir mnie wyśmiał, jednak od samego początku pisałem aby coś z tym zrobić, gdyż to najlepsza droga do sukcesu !


niektórzy venom za dużo się tu śmieją, też jestem tego zdania
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#43
rejestracja z potwierdzeniem administratora moderatora to najgorsze co moze być kilkukrotnie mi się zdarzyło ze chciałem napisać coś na forum a tu lipa trzeba było czekać na potwierdzenie w większości przypadków więcej tam nie wchodziłem potem
Odpowiedz
#44
VenomX napisał(a):Dokładnie - rejestracja, Pan Meir mnie wyśmiał, jednak od samego początku pisałem aby coś z tym zrobić, gdyż to najlepsza droga do sukcesu !


I co Ty chcesz zrobić z ta rejestracją? Całkowicie zamknąć? Aktywacja ręczna? Kod SMS? To nie jest takie proste, zawsze jest jakieś ale i problem...
Przed botami można się zabezpieczyć ale człowiek już gorsza sprawa...
Odpowiedz
#45
ale można spróbować jak nie wyjdzie to pomyślimy nad czymś jeszcze innym
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#46
Jarek - Działam na pewnym forum i nie wiem jaki jest tam system rejestracji, jednakże wierzmi, nie da rady zarejestrować się tam po raz drugi. Sam próbowałem i nie zdołałem. Być może są pewne sposoby ? Chodzi o to, że jest straszny ale to straszny burdel !
Odpowiedz
#47
VenomX podaj adres to zobacze czy aby na pewno nie da rady Wink
Odpowiedz
#48
Jakie inne sposoby? Takie jak wszędzie... Sprawdzanie nicka, sprawdzanie IP i maila. Innego wyjścia nie ma - jak sami widzicie da się to ominąć bez problemu.
Odpowiedz
#49
W porządku, zatem może czas zmienić ekipę ?
zord napisał(a):VenomX podaj adres to zobacze czy aby na pewno nie da rady Wink


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jak masz ochotę, rejestruj się - zapraszam Smile Jestem Jako Shadow Defender .
Odpowiedz
#50
Hahaha Grin
Tak więc wasze zabezpieczenia są takie same jak nasze Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#51
To, że przydałby się jakiś mod to ostatnio mi w głowie zaczęło kołatać, ale nie ode mnie samej decyzja zależy. Sprawa blokowania trolli nie jest taka prosta, jakby się wydawało, jedyna metoda to nie karmić i tyle.

Zapowiedziałam, że zamknę forum na jeden dzień, jak skończy mi się gorączka z oddaniami i sesja, gruntownie się je przeczyści i tyle. Nikt nie jest cyborgiem, żeby siedzieć 24/7 przed kompem.

Poza tym, oprócz trolli, ktoś ten syf robi. Zadbajcie sami o kulturę wypowiedzi, raportujcie nam posty, które łamią regulamin, i od razu będzie lepiej.
Odpowiedz
#52
Jeszcze jedno - ciacho ustawione na p. 24h i tyle - jak już ww. zmiana przeglądarki albo czyszczenie ciastek i można dalej rejestrować się...
Odpowiedz
#53
mateusXz napisał(a):Hahaha Grin
Tak więc wasze zabezpieczenia są takie same jak nasze Smile


Ja miałem problem, może się i zarejestrowałem ale ponownie zalogowanie to kłopot .
Odpowiedz
#54
No sorry ale przelogowałem się już z 5 razy i oba konta działająGrin A z resztą mam zmienne ip i jeszcze 7 maili więc mogę zakladać dalej Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#55
O.K nie wiem, ja miałem problemy...A tak na marginesie - ciekawy temat żeś założył po raz drugi Tongue Admin forum chce aby forum było jak PCLAB a wtedy to nie będziesz się tak śmiać jak się śmiejesz .
Odpowiedz
#56
VenomX napisał(a):Admin forum chce aby forum było jak PCLAB.


nie rozśmieszaj
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#57
W zaledwie kilku miesięcy zarejestrowało się ponad 1.000 userów .
Odpowiedz
#58
VenomX napisał(a):W zaledwie kilku miesięcy zarejestrowało się ponad 1.000 userów .


ilość to nie miara.
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz
#59
Za to wiedza owszem .
Odpowiedz
#60
VenomX napisał(a):Za to wiedza owszem .


zgadza się

btw ilu z tych 1000 userów wniosło coś innowacyjnego do forum, poza pytaniami - jak zabezpieczyć komputer albo co wybrać luniksa czy uniksa?
pomogę ci przekroczyć znaną granicę bólu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości