Moderacja a zimowy sen ?
#21
VenomX napisał(a):Mnie jest obojętne kto będzie modem, chodzi o to aby był porządek na forum, naprawdę guzik mnie obchodzi kto nim będzie, kurwicy dostaje za przeproszeniem DOLORES każdego dnia jest banowany/banowana a za moment udziela się na forum !


nie klnij bo Ciwarna wsadząWink
mateusXz napisał(a):Ja nie wiem o co chodzi Grin Potem mi wywaliło SYNTAX ERROR, a jak dzisiaj mówicie, to widzę, że koleżanka bana nie ma ?


Jak wy banujecie?;/
Odpowiedz
#22
Ja zacząłem robić porządek w tematach i wywalać niepotrzebne posty, to zaraz dostałem na PW upomnienie co ja do cholery robię. A jak nic się nie robi to do cholery też jest źle :/
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#23
trzeba zrobić coś z rejestracją bo nie może się całe bydło ładować na tę stronę
zmieńmy zasady i zmieńmy to forum na support z prawdziwego zdarzenia
były moje propozycje jak to zrobić ale bez echa
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#24
Mateusz, skontaktuj się z innymi modami jak i adminem i naprawdę zróbcie porządek na forum. Tak być nie może .
Odpowiedz
#25
Venom ludzi brakuje obecnie jest 2 aktywnych modów i admin 1 czasem sobie wbije, nie wyrabiająSmile
Odpowiedz
#26
Skoro tak jest to może czas zmienić ekipę?
Odpowiedz
#27
Jak widzisz to jest tak. Creera nie ma już z dobre 2 tyg - zajął się tłumaczeniem DW czy co ? Serafin wejdzie - przeniesie posty i usunie kilka i koniec.
Jarek - prawie go nie ma, jak się pojawi to na jakieś 30 minut i spada. Phancy - zajęta, nie ma czasu, bo na arch. dużo wymagają. Więc zostajęja, dobra ja sam to nic nie mogę. Jak trolle się wbiją to nie zablokuję, bo nie mam takich praw. Konta takiego nie usunę, bo nie mam takich praw. Więc zostajemy na łasce, tego, że kiedyś coś się zmieni.

Phancy mi powiedziała, że jak kiedyś będzie miała czas, to wyłączy forum i przeczyści je, ale kiedy to będzie, to tego nikt nie wie.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#28
Raczej tak pisać do Jarka i założymy temat na temat wyborów, 1 dzień i się do roboty weźmie, podreperuję zepsutą reputację forum, trzeba to najszybciej zrobić bo jest coraz gorzej.
Odpowiedz
#29
LikwidatoR napisał(a):Raczej tak pisać do Jarka i założymy temat na temat wyborów, 1 dzień i się do roboty weźmie, podreperuję zepsutą reputację forum, trzeba to najszybciej zrobić bo jest coraz gorzej.


Jestem za !
Odpowiedz
#30
Ale powiedz co Ci dadzą wybory ? Oni i tak zrobią swoje, a najwyżej powiedzą, jak nie pasuje to wypier... A porządki to trzeba było robić od początku istnienia, a nie teraz jak jest totalny burdel i wywody na 120 stron... A i dwóch modów na utrzymaniu Stary i jakiś Zafi co ich nigdy na oczy nie widziałem Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#31
Serafin wbił, niech się wypowieSmile
Odpowiedz
#32
Mateusz wybacz ale tam gdzie jestem modem mam takie same uprawnienia i naprawdę jest porządek. Lubię cię stary ale Avira schodzi na psy Sad
Odpowiedz
#33
masz rację venom jest coraz gorzej
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#34
Uprzejmie informuję, że nie zapadłem w zimowy sen. Inne obowiązki zmuszają mnie do mniejszego zaangażowania w sprawy forum.

Co do malkontentów... zawsze się jacyś znajdą. Nic to, trzeba robić co się da. Jeden moderator na całe forum, kiedy reszta urlopuje, niewiele da.

Chcecie wybierać moderacje demokratycznie? Jakich macie kandydatów na nasze miejsce i jaką macie gwarancje, że będą lepsi od nas? Może przeprowadzą najpierw kampanię o wasze głosy? Jeśli chcecie przyczynić się do odchamienia forum możecie raportować nieregulaminowe posty.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#35
Może tak:
1. Forum już od dłuższego czasu nie jest poświęcony tylko Avirze - więc może tak drobna zmiana na ogólno-tematyczne o bezpieczeństwie ?
2. Skasować wszytko (oprócz listy aktywnych userów - byłoby pewnie tylko kilku) + nowa forma rejestracji a nie ze dostanie bana i już nowe konto zakłada!
3. Wybrać nową ekipę moderatorów - taką która by trzymała porządek

Wiadomo jest to mnóstwo roboty - ale czy nie warto by się postarać, żeby atmosfera była miła, aby nie było trollowania - po jakimś czasie pewnie dołączyłoby kilkunastu (jak nie więcej) użytkowników (realnych i normalnych).
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#36
To tak jak i na studiach, nigdy nie wiesz kto jaki będzie, jednak zawsze liczysz na dobrego wykładowce, uważam , że mógłby taki się znaleźć .
Odpowiedz
#37
A teraz pojawia się pytanie. Czy Admini zgodzą się na wasze życzenia ? W końcu to Jarek płaci za serwer i ma takie forum jakie ma.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#38
Serafin napisał(a):Uprzejmie informuję, że nie zapadłem w zimowy sen. Inne obowiązki zmuszają mnie do mniejszego zaangażowania w sprawy forum.

Co do malkontentów... zawsze się jacyś znajdą. Nic to, trzeba robić co się da. Jeden moderator na całe forum, kiedy reszta urlopuje, niewiele da.

Chcecie wybierać moderacje demokratycznie? Jakich macie kandydatów na nasze miejsce i jaką macie gwarancje, że będą lepsi od nas? Może przeprowadzą najpierw kampanię o wasze głosy? Jeśli chcecie przyczynić się do odchamienia forum możecie raportować nieregulaminowe posty.


serafin nikt nie ma do was pretensji o to że czasami macie ważne sprawy to nic takiego
mam propozycje może jak wam brakuje czasu dajcie uprawnienia niektórym użytkownikom naszego forum np tym z najdłuższym stażem my się ty zajmiemy
i na boga pomyślcie nad sposobem rejestracji
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#39
Dokładnie - rejestracja, Pan Meir mnie wyśmiał, jednak od samego początku pisałem aby coś z tym zrobić, gdyż to najlepsza droga do sukcesu !
Odpowiedz
#40
Ale wy nie rozumiecie, że nie mamy dostępu do paneli ACP i nie możemy nic wam dać ? My mamy dostęp do MCP Smile A do ACP Jarek i Phancy.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości