Moderacja a zimowy sen ?
#61
Obserwuj forum - będzie rewolucja . Wierz mi kolego, to forum pragnie być n a 1. miejscu wśród For komputerowych i ma naprawdę duże szanse . W przeciągu roku/dwóch lat nastaje rewolucja .
Odpowiedz
#62
VenomX napisał(a):Nie wiem co się dzieje na forum ale mnie się to bardzo nie podoba. Użytkownik DOLORES został już kilkakrotnie zbanowany i kilkakrotnie powraca na forum ? Moderacja ? O co do cholery chodzi ? Przepraszam za słowa ale to jest już przesada, co wy robicie ?


VenomX napisał(a):Może jestem głupi, nie wiem,wiele razy wiedzę jak użytkownik Dolores jest banowany a na drugi, trzeci dzień ponownie udziela się n a forum ! Coś tu do cholery nie gra !


VenomX napisał(a):Obserwuj forum - będzie rewolucja . Wierz mi kolego, to forum pragnie być n a 1. miejscu wśród For komputerowych i ma naprawdę duże szanse . W przeciągu roku/dwóch lat nastaje rewolucja .


VenomX...jesteś Starym Wojskiem...ale ostatnio chyba cośDZIWNEGO się z Tobą dzieje!!!

Ogarnij się Chłopie...póki czas...dobrze Ci radzę....
Tyle razy Ci mówiłem-jeżeli tak strasznie się tutaj męczysz i nie możesz już wytrzymać to...idź gdzie masz iść...czyli na to swoje -forumkomputerowe-i nie zawracaj gitary...
Przestań DYSKRYMINOWAĆ-użytkowniczkę Dolores bo to podpada pod łamanie regulaminu...i będę zmuszony prosić Pana Jarka o profilaktycznego bana dla Ciebie...
A tak na marginesie...prędzej Kaczyńscy będą mieli po 190 wzrostu,prędzej Tusk zostanie bezdomnym na Dworcu Centralnym a Kalisz wybrany Misterem Świata...niż Twoje forum zrobi rewolucję...zalecam WIĘCEJ POKORY...

BTW.Powinno być tylko dwóch Moderatorów : Zord i LikwidatoR...

BTW.2-Widzę "Shadow Defender",że dział "Bezpieczeństwo" na Twoim forum cieszy się dużą popularnościąGrin...w większości tematów-0 odpowiedziGrinGrinGrin...w pojedynkę będziesz przeprowadzał tą rewolucję ?

BTW.3-"trzeba zrobić coś z rejestracją bo nie może się całe bydło ładować na tę stronę"...Polak900-kogo nazywasz "bydłem" ? Jesteś lekarzem czy dojrzewającym chłopcem przeżywającym pierwszy bunt? Nie wstyd Ci ?
Radzę Ci się liczyć ze słowami...strasznie się ostatnio rozbrykałeś...a to nie jest łąka...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#63
LikwidatoR nie powinien być modem, ma za bardzo ognisty temperament. Nawet za najmniejsze przewinienie na które inni moderatorzy przymkneli by oko od niego dostał byś warna/bana.
Odpowiedz
#64
Meir...facet dwa razy ode mnie młodszy i gada jak naprawdę dojrzały mężczyzna...nie żebym miał coś do dojrzałych kobiet Smile
Faktem jest, że będąc tu ponad pół roku widziałem wiele dyskusji, pyskówek, spięć i otwartych personalnych konfliktów...ale to, co dzieje się w ostatnich tygodniach to jak jakaś lawina, nad którą nie ma żadnej kontroli. Nie mam nic do obecnego nadzoru forum...wiem, czym jest praca, obowiązki również domowe i rodzinne i brak czasu...ale faktycznie należałoby dodać trochę ludzi do tego grona, żeby mieć stałą kontrolę nad forum.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#65
skoro już zrobiliście wybory to gdzie "kiełbasa"wyborcza?
Odpowiedz
#66
krzysiekx napisał(a):LikwidatoR nie powinien być modem, ma za bardzo ognisty temperament. Nawet za najmniejsze przewinienie na które inni moderatorzy przymkneli by oko od niego dostał byś warna/bana.


Właśnie była by dyscyplina, a nie jakieś OT co chwile, śmiechy trollowanie. Ja na to jestem uczulony. Poza tym jestem teraz wyluzowany po tym banie . Zmieniłem podejście do all. Nikt mnie nie wyprowadzi z równowagi. Swoje zrobię. Nie ma żadnego pobłażania czy user jest na forum 2 lata czy miesiąc. Tak samo traktowany i tyle, 0 kolesiostwa. Moderator ma dużo wolnego czasu, aby to posprzątać, ja mam około 6-8 h dziennie. Zord by się nadał, jest często online i by dał radę, tak samo ichito, Meir, VenomX lub ja. Chyba chcecie by to było porządne forum, a jak boicie się jużostrego moderatorstwa bez tego ani rusz. Był by porządek, poziom wzrasta, nie było by śmietnika, wszytko przejrzyste. Pousuwało by się śmieci innych userów, pousuwało posty, fikcyjnych kont i już było by lepiej. I siedzieć często i panować nad porządkiem. Do Ot są pogawędki nie inne działy.
Odpowiedz
#67
fajne macie kandydatury sorry ale ja może bym zagłosował na venomx z tego składu,może na ichito
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#68
Jakby PLati i Ratatui czy tommy504 byli częściej na forum też byliby okejWink
Odpowiedz
#69
napiszcie ile jesteście na forum jest w profilu każdego z was
ja tyle na dzień dzisiejszy

Spędzony czas online: 2 Miesięcy, 1 Tydzień, 6 Dni, 21 Godzin, 47 Minut, 42 Sekund
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#70
Polak, ale bierz pod uwagę,żeTy masz dużo nabitego czasu , patrz od kiedy masz konto a np dana osoba co się np 3 miechy temu zarejestrowała i jakby siedziała np z 10 h dziennie tak Cie nie przegoni bo ty dobry rok jesteś na forum, to nie jest zbytnio obiektywneSmile Powinien być specjalny przelicznik co mierzy długość spędzonego czasu w 1 dzień, wymierzyć średnią dnia z tego ile się siedziało ogólnie na forumod czasu rejestracjiSmile
Odpowiedz
#71
ja nie nabijam postów
podałem tylko czas ile jestem online
nie chodzi mi o moderacje
tyle w tym temacie
a i miałem ponad 2k postów tylko ktoś je skasował
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#72
Poza tym wiele osób się nie wylogowywuję z forum, mawłączonego neta a nie ma go w tym czasie na kompie, ściąga coś i przy okazji siedzi na forum i mu to nabija, to jest zły pomysł, nie sprawiedliwySmile
polak900 napisał(a):ja nie nabijam postów
podałem tylko czas ile jestem online
nie chodzi mi o moderacje
tyle w tym temacie
a i miałem ponad 2k postów tylko ktoś je skasował


Wiem, większości skasowano. Dziś powinno się wyjaśnić kto posprząta forum, szkoda czasuSmile
Odpowiedz
#73
po co pisać kto i ile na forum skoro i tak nie my decydujemy
Odpowiedz
#74
Polak900-nie rozśmieszaj mnieGrin...ktoś wyjedzie na tydzień...zapomni się wylogować...i ma ładnie nabity czas onlineGrin
BTW.Ratatui i Plati ? Musiałbym się wtedy chyba przenieść na to fajansiarskie forum VenomaGrin

Przestańcie pieprzyć głupoty...albo :Zord i LikwidatoR...albo zostawić starą ekipę.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#75
No cóż...stażu mam mniej na pewno, niż Polak, VenomX, Ratatui, Plati, Meir czy Likwidator i z pewnością wielu innych tu nie wymienionych...niemniej dziękuję, że wymieniono mnie jako potencjalnego kandydata Smile
Ale nie o tym chciałem teraz...wg mnie admin czy moderator to osoba, która niekoniecznie musi być merytoryczna na forum...to funkcje bardziej administracyjne, niż merytorycznie sprawdzające wpisy. To osoba, która ma nie tylko czas, żeby tu w miarę często być i reagować na nieregulaminowe czy "dziwne" zjawiska...to musi być ktoś wg mnie, kto ma przede wszystkim wiedzę formalna na temat zasad funkcjonowania forum, zdrowy rozsądek i opanowanie i w związku z tym w miarę na chłodno potrafi ocenić wypowiedzi czy zdarzenia. Nie może się zdarzyć, że pod wpływem emocji lub prywatnej niechęci do kogoś nałoży na niego jakieś sankcje...a obawiam się niestety, że w przypadku pewnych kandydatur mogłoby się tak zdarzyć. Nie pytajcie, kogo mam na myśli...nie odpowiem, bo sami dobrze znacie podobne przypadki i każdemu, kto inny może przyjść do głowy Smile Oczywiście nie może to być również ktoś śmiertelnie poważny...ludzie bez poczucia humoru, bez dystansu do siebie i do innych stają się fanatykami własnych poglądów.
Staż na forum?...nie wiem, czy najważniejszy wyznacznik...właściwie będąc cały czas online na forum siedząc w pracy, nabiłbym sobie na koncie już z miesiąc lub lepiej Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#76
Ichito-też może być...najbardziej boję się :CHORYCH FANATYKÓW...Wy Chłopcy wiecie kogo mam na myśliTongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#77
pewnie mnie meir nie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#78
jak już to moim zdanie ichito,zord bez konfliktów i nie są chamscy
Odpowiedz
#79
Ciebie Polak900? Jeszcze nie zauważyłeś,że popieram Służbę Zdrowia?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#80
Ja nie popieram ogólnie służby zdrowia bo jest chora, trzeba ją zreformować z prywatyzowaćSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości