Moderacja a zimowy sen ?
Pablosss tak, tylko go wiecznie nie ma, nie jak dawniej co siedział już od 7z rana na forum i działałSmile
Odpowiedz
Meir napisał(a):Polak900-nie rozśmieszaj mnieGrin...ktoś wyjedzie na tydzień...zapomni się wylogować...i ma ładnie nabity czas onlineGrin
BTW.Ratatui i Plati ? Musiałbym się wtedy chyba przenieść na to fajansiarskie forum VenomaGrin

Przestańcie pieprzyć głupoty...albo :Zord i LikwidatoR...albo zostawić starą ekipę.


Jeśli chodzi o mnie to ja obserwuję to forum nawet jak nie jestem zalogowany. A że się nie logowałem 2 dni to jeszcze nic nie znaczy. Zjawię się w potrzebie jak widać. Smile
Możecie na mnie głosować jakby co Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Coś dzieje się w temacie, bo cisza jakaś zapadła dziwna? Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Wyjaśniła się już sprawa ?Smile
Odpowiedz
A ja chciałem się po raz kolejny zapytać...co się DZIEJE z Creerem ?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Jego to wieki nie widziałem, zajęty jest pewnie.
Odpowiedz
pewnie urlopuje gdzieś
spróbuje zagadać na forum DW to może tam się odezwie
WIN11
Ventura
Odpowiedz
A może zajęty tłumaczeniem DW czy coś Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
MateusXz...jessuuu!!...to facet może tylko albo robić tłumaczenie softu, albo pomagać innemu facetowi?? Smile
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Albo leżeć w wyże z piękną laską Craze
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
A może po prostu człowiek samym forum nie żyje? Nie każdy ma czas na takie pierdoły !
Odpowiedz
Albo po prostu on nie żyje, wszystko jest możliwe.
Odpowiedz
Nie no już o takich rzeczach to nie mówmy Tongue Może znudził mu się tutejszy bajzel i sobie poszedłGrin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
Na litość.
Czy to naprawdę wasza sprawa? Pewnie ma jakieś powody do nieobecności na forum. Przeczekajcie trochę. Cierpliwość to też cnota.


LikwidatoR napisał(a):Albo po prostu on nie żyje, wszystko jest możliwe.



Masz niecodzienne poczucie humoru...
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
Nie zupełnie Serafin. W mojej wioscemieszka 4 tyś mieszkańców.W ostatnich 2 miesiącachco 3 dzień ktoś umierał. Bywało tak,że co 2 . Więc jeślibędzie z taką częstotliwością występowały zgony za 10 lat nikt nie będzie mieszkałna wsi. Pragnę dodać ,że umierają ludzieod 35-60 lat a nie staruszkowie, więc mnie już nic nie zdziwi. Nikt nie jest niezniszczalnySmile
Odpowiedz
Bo widzisz LikwidatoR. Z tego wynika że ludziom w niebie się po prostu nudzi, to spraszają towarzystwo.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
Serafin napisał(a):Bo widzisz LikwidatoR. Z tego wynika że ludziom w niebie się po prostu nudzi, to spraszają towarzystwo.

No tak Serafin...ale nie wiadomo czy w Niebie...bo nie wszyscy tam trafiająTongue
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Wole piekłoAve Satan po same kościWink
Odpowiedz
To jak będzie?
Odpowiedz
Ale co będzie?Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości