Malware Research Group Project #19 (Czerwiec '09)
#61
ELWIS1 napisał(a):A tam... ja z pewnego zrodla wiem, ze w Avascie pracuja kobiety ubrane w bikini, a facet ktory umieszcza aktualizacje na serwerze czasem sobie popatrzy i dlatego tyle fałszywekTongue


Może to Ty Elwis bo skąd masz takie informacje hehehe
Odpowiedz
#62
Exactly ja sie przebieram za Elwisa i wtedy robie zamęt w szeregach Alwilu;p
Odpowiedz
#63
A Likwidator, ale ty zrozumiałeś chyba, że pracują tam same kobiety Tongue
Ale tam pracuje dokładnie nie wiem, jak napisałem wyżej ale ok 2o kobiet i reszta to mężczyźni ale dokładnej liczby Ci nie podam Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#64
Dobrze Elwis wbij do Firmy i ukradnij dla forumowiczów pełne wersje Avasta Profesional( 700 egzemplarzy) bo Avast skuteczny zawsze sie sprzyda co do kobiet sam się zdziwiłem jakby mogły same kobiety robić zbyt dziwne muszą być meżczyzni ale uwierzyłem troche bo tego nie wiedziałem kto tam robi itp, ale produkt solidny, wprowadza heurystykę, może dogonią Avirę
Odpowiedz
#65
Teraz to pewnie i w Alwilu pracuje kilkaset osób Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#66
Racja Likwidator.. same kobiety w jednej pracy to hardcore istny. Przeciez one by sie tam pozabijały.

Ja tam czekam na wprowadzenie do Aviry stabilnej wersji ProActive. A avast jak wprowadza heurystyke to zapewne bedzie jeszcze wiecej fałszywek tak jak bylo to z Comodo. Jednakze za jakis czas na pewno wykywalnosc sie podniesieSmile
Odpowiedz
#67
ELWIS1 napisał(a):Ja tam czekam na wprowadzenie do Aviry stabilnej wersji ProActive. A avast jak wprowadza heurystyke to zapewne bedzie jeszcze wiecej fałszywek tak jak bylo to z Comodo. Jednakze za jakis czas na pewno wykywalnosc sie podniesieSmile


Testowałem trochę tę Betę ProActive Aviry i nie spodziewałbym się przełomu.
Nic nie zastąpi solidnego hipsa, żadne Sonary, ThreatSense czy inne tego typu wynalazki Smile
Odpowiedz
#68
Jurek oczywiscie nie spodziewam sie przełomu. Ale skoro cos robia to na pewno nie dodadza czegos co tylko przeszkadza. Taka wykrywalnosc jak w Threat Fire by mi wystarczyla.
Odpowiedz
#69
ELWIS1 napisał(a):Jurek oczywiscie nie spodziewam sie przełomu. Ale skoro cos robia to na pewno nie dodadza czegos co tylko przeszkadza. Taka wykrywalnosc jak w Threat Fire by mi wystarczyla.


Nie wiem jak będzie w wersji finalnej ale na razie ELWIS daleko tej funkcji ProActive Aviry do ThreatSense Esetu. Mi to wygląda na taką dość prymitywną formę ochrony proaktywnej a nie technologię aktywnej heurystyki z wirtualizacją, jaka jest w Nodzie. Na szczęście wykrywalność Aviry jest znacznie lepsza i mnie to wystarczy.
Odpowiedz
#70
"Na początku testu program posiada tylko podstawowy zestaw reguł. Dlatego należy się spodziewać, że tylko kilka plików zostanie zgłoszonych jako złośliwe oprogramowanie"

Tutaj mały cytat z Aviry Proactiv. Wiec zapewne udoskonalą ją. Spodziewam sie troche wiekszej skutecznosci Aviry. Chociaz te 5% w najnowszych zagrozeniach da już bardzo duzo.
Odpowiedz
#71
Avira na pewno nie wypuści jakiegoś bubla i nowej funkcji która miałaby być bezużyteczna tak więc spokojnie Smile Poczekajmy na efekt końcowy.
Odpowiedz
#72
Ale mogliby postarać się stworzeniemocnego HIPSA, myślę , że by podołali temu oraz lepszego Firewalla bo dalej w teście matouseca nisko stoi hmm.
Odpowiedz
#73
LikwidatoR napisał(a):Ale mogliby postarać się stworzeniemocnego HIPSA, myślę , że by podołali temu oraz lepszego Firewalla bo dalej w teście matouseca Avira Premium Security Suite nisko stoi hmm.


Piszemy o becie darmowej Aviry AntiVira Personala ProActive, która posiada moduł wykrywania wirusów na podstawie zachowań a nie tylko sygnatur czy zwykłej heurystyki.
Avira Premium Security Suite to płatny pakiet, który posiada całkiem niezły firewall a słaby wynik w rankingu Matouseca wynika z braku hipsa.
HIPS w Avirze raczej nie powstanie ponieważ firmy które tworzą moduł z aktywną heurystyką (ESET - ThreatSense , Symantec - Sonar) rezygnują z monitora systemu. Wynika to stąd, że wielu niezaawansowanych użytkowników, nie chce hipsa tylko program który automatycznie za nich podejmie decyzję i nie będzie o nic pytał.
Odpowiedz
#74
Widzę, że teraz będziecie molestowali avirę ;P
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#75
w Avirze pracuje tyle ludzi -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#76
Ale Mafia boje sięSmile
Odpowiedz
#77
No ja tu naliczyłem jakieś 27 kobitek. Smile
Odpowiedz
#78
chcialo ci sie ich wszystkich liczyć? Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#79
No musiałem rozkminić, kto jest lepszy Alwil, czy Avira. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości