Malware Research Group Project #19 (Czerwiec '09)
#41
LikwidatoR napisał(a):Plati napisz to na forum Avasta orazna stroniedobreprogramy.pl w dziale Avasta ciekawe co użytkownicy tego oprogramowania napiszą przy okazji jak wbijesz na stronę bo dużo postów piszesz pod Avira i ComodoSmile;P


napisalem to pod Avastem. Ciekawe co teraz BroneK napisze "plati zmienil antywirusa"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#42
Plati napisał(a):
LikwidatoR napisał(a):Plati napisz to na forum Avasta orazna stroniedobreprogramy.pl w dziale Avasta ciekawe co użytkownicy tego oprogramowania napiszą przy okazji jak wbijesz na stronę bo dużo postów piszesz pod Avira i ComodoSmile;P


napisalem to pod Avastem. Ciekawe co teraz BroneK napisze "plati zmienil antywirusa"

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Bardzo możliwe , ale jeszcze nie odpisał teraz tamzaglądałem , lecz na pewno oburzy to nie tylko jego jak i innych użytkowników którzy bezgranicznie wierzą co piszą o Avascie , że nie posiada to tak ma byćSmile Nie ma sensu się z nimi kłócić i udowadniać im bo to nie ma sensu. Jak widzę jak pod Avira próbujesz im uświadomić wiele rzeczya widzę ich reakcje na to to śmiech na sali chyba trzeba sobie odpuścićSmile
Odpowiedz
#43
Dobrze zrobiłem, instalując Avasta.
Odpowiedz
#44
Czemu dobrze zrobiłeś, instalując avast! ???

Plati, napisałeś tego posta na angielskim forum avast, czy gdzie ? Jak możesz to daj linkGrin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#45
Napisał na pewno w dziale Avasta na stronie dobreprogramy.pl ale coś goście fanatycy Avasta milczą może jeszcze śpią w końcu wakacje są zobaczymy pózniej się pośmiejemy z ich wypowiedzi Smile
Odpowiedz
#46
LikwidatoR widzę że jakiś Hieronim napisał "Ale zgadzam się. Mimo pewnych wad ( wolny skaner gruntowny i bezradność przy usuwaniu zaaktywowanych zagrożeńjest to dobry soft." - po co mi soft który jest bezradny przy usuwaniu wirusów? Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#47
Tak jeden napisał, ale nie ma postów ludzi którzy dali by sobie rękę uciąć za ten soft nie widząc w nim żadnych wad a są tacypod Avastemczasemdo każdego działu zaglądami widzeco po niektórzyjakie maja filmySmile Może przejrzą na oczy co do heurystykiAvasta , że owa aplikacjaposiada , poczekamySmile

ktoś | IPHASH : XJ-HK-UH-XB | 24.06.2009, 11:44
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.11) Gecko/2009060215 Firefox/3.0.11
rodzy koledzy, po przeczytaniu waszych wypowiedzi postanowiłem sprawdzić historię VPS i niestety przykro mi to stwierdzić, ale jesteście w błędzie.... W historii sygnaturek z zeszłego roku znalazłem 50 wpisów z [Other]i co ? Nazwane są one Win32 - [Other]45 wpisów i 5 wpisów Trojan-gen [Other]
I teraz piszcie swoje, że ma, ale ja wam mówię, że nie ma.

Jest to wypowiedz kolesia pod działem Avasta jak mówi prawde dalej będzie trzeba rozkminićczy ma Heurystyke tenAvast czy nieskąd się bierze jego skuteczność w testach w tym równieżSmile
Odpowiedz
#48
Siemka Smile Po wypowiedzi kolesia sprawdziłem sygnaturki avast! wszystkie od 2003 roku i on nie kłamał. Są tam takie sygnaturki jak podał: Trojan-gen [Other] , a drugim dowodem na jego słowa, że w poprzednich latach jak i dziśudostępnił taką aktualizację":

# 24.6.2009 - 90624-0

This VPS update contains only fixes to existing definitions or removal of false alarms.

Czyli avast! to jedyny antyvirus, który po sygnaturkach wywala FP Grin

___________

A to wypowiedź od Alwil, bo jak już sprawdzać, to wszystko Grin

Cytat: Witam!

Avast! jak na razie nie posiada heurystyki(analizę heurystyczną stosuje jedynie skaner poczty). Jednak sygnatury Avasta! są tak konstruowane, że poza konkretnymi szkodnikami często program wykrywa także inne szkodniki o podobnej strukturze, co doprowadza do występowania fałszywych alarmów.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#49
no niezła ta odpowiedź która sama sobie zaprzecza Tongue
Odpowiedz
#50
zord napisał(a):no niezła ta odpowiedź która sama sobie zaprzecza Tongue


Nie zaprzecza Smile Programy o podobnej budowie, kodzie źródłowym są blokowane.
Odpowiedz
#51
To niech nauczą się pisać inaczej sygnaturytak by nie mieli ani jednego FP po sygnaturach heheheSmile
Odpowiedz
#52
Wiesz co... tych FP i tak jest coraz mniej :-) Ale mimo wszystko dla nich za to, że bez heurystyki mają taką wykrywalność !
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#53
Ratatui napisał(a):Nie zaprzecza Smile Programy o podobnej budowie, kodzie źródłowym są blokowane.


o podobnej budowie, kodzie źródłowym = heurystyka
Odpowiedz
#54
No widzisz, a oni mają tak zrobione sygnatury, że przypomina to działanie heurystyki Wink Tylko ciekawe jak one są pisane, że tak się dzieje.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#55
Panowie z Alwil tylko oni tak potrafią są oryginalni, ale jeśli rzeczywiście nie maja heurystyki produkty Avasta to jest godne podziwu ta wykrywalność
Odpowiedz
#56
To nie panowie Tongue Pracuje tam dokładnie ok 20 kobiet, lub więcej ;D
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#57
serio kobiety i to w tak małej ilości /??? w zespole takie ArcaVira siedzi 50gości a skutecznośc paraliżująca Smile
Odpowiedz
#58
No widzisz... a w Alwilu są kobiety i może dlatego wykrywalność lepsza, bo panie panom osładzają życie ;D
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#59
A wSymantec pracuje ponad tysiace ludzi czytałema skutecznosc zblizona do Alwilu gdzie robi 20 kobiet pewnie w okularach heheSmileSmileSmile Dziwne ze wyrabiają się wydawać sygantury jak tak mało osób tam robi Smile Nieprawdopodobne
Odpowiedz
#60
A tam... ja z pewnego zrodla wiem, ze w Avascie pracuja kobiety ubrane w bikini, a facet ktory umieszcza aktualizacje na serwerze czasem sobie popatrzy i dlatego tyle fałszywekTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości