Emsisoft Internet Security - wersje stabilne i beta
Nie wiem w jakiej wysokości jest rabat, ale na stronie Emisoftu jest informacja która mogła umknąć.
A dla osoby uczącej się może mieć znaczenie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Tak. Wspieramy edukację, wszędzie tam, gdzie możemy. W związku z tym Oferujemy specjalne zniżki ceny dla studentów, nauczycieli, szkół, uczelni i organizacji charytatywnych. Proszę wysłać uwierzytelnienie, który potwierdza, że kwalifikujesz się, Masz prawo do zniżki na [email protected], a następnie otrzymasz kod dostępu, który pozwala zamawiać licencje edukacyjne z rabatem.
Odpowiedz
I jak tutaj nie lubić Emsi, jak tam tacy ułożeni ludzie pracują :-)
Fabian Wosar napisał coś takiego w wątku o EAM v10 beta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Cytat:Actually, there is a system behind it:
  • My workstation computers are named after noble gases, like Krypton or Helium.
  • Computers that I only use temporarily or belong to guests are named after transition metals like Titanium.
  • Non-computer devices like smartphones are named after non-metals like Oxygen.
  • All systems and VMs that are used for malware testing are named after radioactive elements like Uranium.
Needless to say my WLAN and local workgroup is called "Periodic Table". And yes, I spent a significant amount of time coming up with that system and I am proud of it

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Odpowiedz
Znając moją słabość do Emsisoftu na pewno dam szansę "dziesiątce" Smile
EIS w wersji 9.x nie przypadł mi kompletnie do gustu (oczywiście to wyłącznie moja subiektywna opinia) i zdecydowanie wolałem dawną, "składaną" wersję IS -> EAM + OA Wink
Odpowiedz
Nie ciekawie.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Emsisoft Anti-Malware & Emsisoft Internet Security 10.0.0.5310 – with BETA updates enabled:
Beta updates – 2015-05-06

Kod:
   Improved: Updates scheduler, corrected logic when no new updates are available.
   Improved: Scheduled scans, corrected display of Last scan time.
   Improved: Scheduled scan editor.
   Improved: Scheduled scans, corrected logic when set to “Daily”.
   Improved: localized all captions of the scan task’s editing form.
   Improved: wording for the tray icon tooltip during update.
   Improved: Behavior blocker “Process” column auto-sizing.
   Improved: Behavior blocker filtering logic.
   Improved: Progress indication on taskbar button.
   Fixed: Scheduled scans, “Next scan in …” time, for missed and “On PC reboot” scan tasks issue.
   Fixed: Scheduled scans, Scan silently was not applied issue.
   Fixed: Scheduled scans, Default scheduled scan missing.
   Fixed: Scheduled update intervals issue.
   Fixed: Occasional Service hang after system wakeup.
   Fixed: Occasional lost privacy settings issue.
Odpowiedz
Widać poprawki do blokera behawioralnego...ciekawe jak to "przyklejone" do pakietu Mamutu sprawuje się na realnych zagrożeniach teraz. HIPSa przecież nie ma i to chyba jedyny teraz moduł proaktywny w pakiecie Emsi...
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Zgadza sie ichito dlatego trochę trudno nazwać mi to pakietem kiedy nie ma w nim najważniejszego modułu ochrony...
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Jak by nie było. To za linkiem od ichito:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

79% wszystkich zakażeń, które Emsisoft usuwa są PNP
Skoro  tak to wygląda to raczej sprawuje się dobrze.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Emsisoft Anti-Malware & Emsisoft Internet Security 10.0.0.5366 – with BETA updates enabled:
Beta updates – 2015-05-10

Kod:
Improved: Online update mechanism.
Fixed: Minor GUI glitches
Fixed: Occasional software crashes

Ps: Dzięki pracy Mikołaja program jest na bieżąco, w miarę zmian aktualizowany do języka polskiego.
Idzie to szybko i sprawnie.
Dzięki Mikołaj
Odpowiedz
Pomimo iż nie mam włączonej opcji pobierania wersji testowych EIS zaktualizował mi się do wersji 10.0.0.5366. Na stronie EMSI nie ma żadnej informacji, że jest to wydanie finalne.
Odpowiedz
MafiuPL czasem się tak zdąża że producent nie informuje ze wszystkim na bieżąco... a powinien zwłaszcza przy stabilnych wydaniach.
W większości wypadków wersje beta są tak dopracowane po czasie że daje się je na stabilne.
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Wychodzi na to, że jest to wersja finalna, bo na ich stronie jest w pobieraniu zamiast v9.
A jeśli chodzi o brak komunikatu, to tak się czasami zdarza, że zmiany w programach wyprzedzają informacje na stronie. Wcześniej też tak się zdarzyło, coś mi się kojarzy.
Odpowiedz
Witajcie,

Dzisiaj została wydana finalna wersja v10 produktów Emsisoft AM i IS. Do końca tygodnia będzie dostępne pełne spolszczenie. W chwili obecnej program jest spolszczony w 97%. Smile


Więcej informacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Hej, Mikołaj, ale z MafiuPL byliśmy pierwsi z tym newsem :-). Może dostaniemy jakąś nagrodę za czujność ;-), co ?

P.S. Dobra robota ze spolszczeniem !!!
Odpowiedz
(10.05.2015, 21:01)Mikołaj napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witajcie,

Dzisiaj została wydana finalna wersja v10 produktów Emsisoft AM i IS. Do końca tygodnia będzie dostępne pełne spolszczenie. W chwili obecnej program jest spolszczony w 97%. Smile


Więcej informacji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Trzymamy Ciebie za słowo Mikołaju - z tym 100% spolszczeniem.
Odpowiedz
Witajcie.

W kanale aktualizacji jest już dostępna aktualizacja spolszczenia.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Odpowiedz
Dziękuje i pozdrawiam Smile
Warstwy ochrony

1)Ograniczenie/blokowanie dostępu do danych/aplikacji
2)Odizolowanie i tworzenie osobnych baz danych/aplikacji
3)Kopia zapasowa systemu/ważnych danych.
4)Wykrywanie i kasowanie wirusów/złośliwych aplikacji.
Odpowiedz
Również dziękuję za pełne spolszczenie, chociaż zauważyłem jeszcze coś takiego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


A tak ogólnie wszystko jest w porządku.
Odpowiedz
Witaj ŁowcyGier,

Jest to znany problem i występuje ze wszystkimi tłumaczeniami dostępnymi obecnie. Będę przyglądał się sprawie.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Odpowiedz
@ŁowcyGier, @Mikołaj,
Ten problem też u mnie występował, ale po restarcie od pewnego czasu już jest ok. Nawet na poprzedniej wersji tłumaczenia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości