Darmowe promocje Aviry Premium.
#41
Pablosss napisał(a):zbyszek jak dziś dostaniesz / pobierzesz to licencja liczy się od dziś więc w lipcu niewiele jej zostanie

Acha, też tak myślałem Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#42
A ja właśnie zarejestrowałem kluczyk i mam Avirę Premium na 181 dni Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#43
Od trzech dni nie działa aktualizacja w Avirze Premium w promocji na 6 miechów. Próbowałem naprawić i przeinstalować Avirę oraz wstawić inny key i to samo. Czy Wy też tak macie?
Wygląda na to, że skończyły się promocje na Avirę Sad
Odpowiedz
#44
@Jurek
Ja mam tą wersją na 180dni Smile Przez pierwszy tydzień pobierała aktualizację, jak tylko włączyłem kompa i było połączenie z internetem, a teraz robi jak chce, albo wcale i w ostateczności muszę sam klikać Start Update
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#45
mateusz8466 napisał(a):@Jurek
Ja mam tą wersją na 180dni Smile Przez pierwszy tydzień pobierała aktualizację, jak tylko włączyłem kompa i było połączenie z internetem, a teraz robi jak chce, albo wcale i w ostateczności muszę sam klikać Start Update


Ja klikam na update i nie pobiera!
Odpowiedz
#46
Może reinstall ?
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#47
mateusz8466 napisał(a):Może reinstall ?


Nie czytasz tego co piszę:

Jurek napisał(a):Od trzech dni nie działa aktualizacja w Avirze Premium w promocji na 6 miechów. Próbowałem naprawić i przeinstalować Aviręoraz wstawić inny key i to samo. Czy Wy też tak macie?
Wygląda na to, że skończyły się promocje na Avirę Sad
Odpowiedz
#48
Sorry, przeczytałem nie uważnie... A próbowałeś tego key''a na 180 dni ???
A jak nie to spróbuj jeszcze raz odinstalować i przeczyścić rejestr i usunąć ręcznie foldery.
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#49
mateusz8466 napisał(a):Sorry, przeczytałem nie uważnie... A próbowałeś tego key''a na 180 dni ???
A jak nie to spróbuj jeszcze raz odinstalować i przeczyścić rejestr i usunąć ręcznie foldery.


Nie potrzebnie rozciągasz temat. Przecież problem dotyczy właśnie tej promocji. Obudź się! :shy:
Pobieram wersję Beta Aviry SS. Kluczyk jest do maja:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#50
Jurek, ja też mam ten sam kluczyk do Premium na pół roku i zawsze pobiera automatycznie. Jurek, może złapałeś infekcję?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#51
Plati napisał(a):może złapałeś infekcję?


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

znajdziesz wyjaśnienia Smile
Odpowiedz
#52
Ja od kilku dni mam premium z tej promocji, ale wszystko w porządku. Aktualizuje się sama, śmiga bez problemów.
Odpowiedz
#53
adam_993 napisał(a):Ja od kilku dni mam premium z tej promocji, ale wszystko w porządku. Aktualizuje się sama, śmiga bez problemów.


Zgadza się! Problemy były efektem działania wirusa.
Jeżeli chodzi o w pełni legalną darmową promocję na Avirę Premium, to jest nią testowa wersjaAviry Premium Security Suite 9 beta, z keyem do 5 maja Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#54
Jurek napisał(a):
adam_993 napisał(a):Ja od kilku dni mam premium z tej promocji, ale wszystko w porządku. Aktualizuje się sama, śmiga bez problemów.


Zgadza się! Problemy były efektem działania wirusa.
Jeżeli chodzi o w pełni legalną darmową promocję na Avirę Premium, to jest nią testowa wersjaAviry Premium Security Suite 9 beta, z keyem do 5 maja Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Zapomniałem dodać, że mieszkam koło Komendy Wojewódzkiej Policji (na Mazowsze) a właściwie widzę ich z okien. Nie myślcie że robią spektakularnych akcji na piratów...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości