Dwie trudne aktualizacje?
#1
Prosze o pomoc w tym temacie ..jak mianowicie te aktualizacje wprowadzic w program ? zaznaczam że nie są to sprawyna kliknięcie jak do tej pory przy automatycznym update..wkleje link i ciekawe kto to "ugryzie" .....IVDF (Unicode) version: 7.01.00.214
Update for: Avira Antivir Windows Professional, Avira AntiVir Premium, Avira Premium Security Suite and Avira AntiVir Personal on Windows XP, 2000 and Windows Vista. The IVDF update is automatically downloaded and installed by AntiVir. Alternatively, you can perform a manual update by clicking on this link:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#2
Czyżby nie było tu speca ! czy na tym forum nie ma życzliwych ?Smile no to hejka !Smile lece na Dode ..Grin
Odpowiedz
#3
A nie możesz tych aktualizacji zainstalować poprzez użycie opcji "start update" w głównym oknie programu?
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#4
To by było banalne i proste i wogóle bym sie z tym nie zwracał na tak szacowne forum ! aalle ..jest tam tak wiele opcji że mysle ze jest to warte uwagi ? jednak tak się nie da ? próbowałem już to "wsadzic " w c files w program Aviry lecz po odpaleniu nie działa lub nie widze tego w "niej " mysle że to jest warte "ugryzienia " ?
Odpowiedz
#5
Obelix napisał(a):To by było banalne i proste i wogóle bym sie z tym nie zwracał na tak szacowne forum ! aalle ..jest tam tak wiele opcji że mysle ze jest to warte uwagi ? jednak tak się nie da ? próbowałem już to "wsadzic " w c files w program Aviry lecz po odpaleniu nie działa lub nie widze tego w "niej " mysle że to jest warte "ugryzienia " ?


dziwnie troche.

Po co sobie utrudniać korzystanie z programu antywirusowego, który się sam aktualizuje co 24h (ale można ustawić częściej), i stosować jakieś inne sposoby na używanie programu.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości