Darmowe promocje Aviry Premium.
#1
Mam pytanie, czy darmowe promocje Aviry Premium i SS, które polecamy są legalne?
Ponoć adresy do promocji udostępnili właściciele pism komputerowych, którzy otrzymali płytkę z programem i adresem do promocyjnego keya. Jeżeli tak jest, to mam propozycje dla Jarka i Serafina, żeby spróbować załatwić legalne promocje dla userów naszego forum. Portal "dobreprogramy" robi tak w przypadku Nortona. Byłaby to znakomita reklama dla Aviry, która powoli wchodzi na polski rynek a użytkownicy naszej strony by też na tym skorzystali i byłoby ich znacznie więcej Smile

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Nie sa legalne. Najczesciej te promocje sa dawane do zagranicznych pism komputerowych, wchodzac na strone z promocja Aviry po prawej stronie na gorze jest wyswietlany obrazek danego pisma ktore udostepnia swoim czytelnikom te promocje np. Active!
Jesli posiadasz egzemplarz takiego czasopisma - OK promocja dla Ciebie bedzie legalna, jesli nie - promocja z ktorej korzystasz nie jest legalna.
To tyle jesli chodzi o legalnosc Smile
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#3
dokładnie .....masz gazetkę jesteś legal
Odpowiedz
#4
Jeżeli nie masz numeru czasopisma, w którym ukazał się program, jest to niestety nielegalne. W tej kwestii ze "Starym Piratem" muszę się zgodzić.
Avira jeszcze niezbyt szybko wchodzi na polski rynek. Nawet polskiej wersji nie ma i nie wiadomo, kiedy ma być.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#5
Plati napisał(a):Avira jeszcze niezbyt szybko wchodzi na polski rynek. Nawet polskiej wersji nie ma i nie wiadomo, kiedy ma być.
Oj, tak, nie śpieszą się o nas. <axe>

napisał: Użytkownik Aviry od 2003 roku. (jak to brzmi!) Grin

i pisze dalej: Najlepszą radą, aby razem z promocją być legal i, póki to forum nie doczeka się własnych promocji, korzystać z takich promocji w ten sposób: Śledźmy zawartość pism komputerowych i w przeznaczonym do tego temacie informujmy, że ukazało się to a to pismo, ten numer, w tej cenie. Kupmy, używajmy Aviry Premium i legal. Taka grupa szybkiego reagowania. Wink
Odpowiedz
#6
Biko napisał(a):
Plati napisał(a):Najlepszą radą, aby razem z promocją być legal i, póki to forum nie doczeka się własnych promocji, korzystać z takich promocji w ten sposób: Śledźmy zawartość pism komputerowych i w przeznaczonym do tego temacie informujmy, że ukazało się to a to pismo, ten numer, w tej cenie. Kupmy, używajmy Aviry Premium i legal. Taka grupa szybkiego reagowania. Wink


Dobry pomysł!
Jeżeli macie jakieś info o promocjach w pismach komputerowych, dotyczących AV i firewalli z górnej półki (Avira, Kasperczak, GDATA, Outpost Firewall, Online Armor) to dajcie cynk.
Odpowiedz
#7
Promocja Świąteczna na Online Armor Firewall
zniżka $15

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Christmas promo code:
XMAS08

Cena bez promocji: $39.95
Cena w Świątecznej promocji: tylko $24.95 !

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


wg mnie swietny deal Grin
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#8
Napisalem bo byc moze jednak sie ktos skusi, tym bardziej, ze kupujac oa dostajemy licencje na rok - to znaczy ze przez rok dostawac bedziemy aktualizacje produktu, oraz dostaniemy nowa wersje jesli taka zostanie wydana, po okresie 1 roku mamy dwie opcje, mozemy wykupic kontynuacje licencji na kolejny rok za cene $14.95 lub nie placac nic korzystac dalej z OA ale bez uaktualnien. Czyli patrzac na to z tego punktu widzenia tak czy inaczej dostajemy produkt w wieczyste uzytkowanie, od nas zalezy czy bedziemy chcieli go uaktualniac do nowszej wersji.
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#9
@Biko, jestem użytkownikiem Avira AntiVir (początkowo H+BEDV Datentechnik AntiVir) od 200 5roku. A co do testów, teraz forma jest legalna.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#10
Ja przed 2005 rokiem używałem Norton SystemWorks 2002. Przed 2002 nie potrzebowałem antywirusa, bo nie było dużo wirusów Smile
Dobrze, piszcie już na temat bo straszny OT w tym temacie zapanował.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#11
Wracajcie do tematu, nie zbaczajcie z wątku.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#12
Serafin napisał(a):Wracajcie do tematu, nie zbaczajcie z wątku.


Wracam więc do tematu i mam pytanie, czy jest jakaś szansa na darmową promocję Aviry Premium dla userów naszego forum?
Odpowiedz
#13
Nie jesteśmy oficjalnym supportem aviry, więc szanse są raczej niewielkie.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#14
Darmowe promocje na Avirę Premium z 3.01.2009:

Avira AntiVir Premium na 6 miesięcy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Avira Premium Security Suite na 90 dni:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Strony z legalnymi promocjami, również na Avirę Premium:



[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#15
Jurek napisał(a):Darmowe promocje na Avirę Premium:

Avira AntiVir Premium na 6 miesięcy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Avira Premium Security Suite na 90 dni:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ta wersja "Premium Security Suite" jest z firewallem? Opłaca się instalować Smile? Jako całościowy pakiet.
Odpowiedz
#16
Tak to jest z firewallem, osobiście nie polecam PSS gdyż z tego co wiem to ma cieniutki ten firewall. Lepiej samą avirę premium jak już
ESET NOD32 Antivirus3.0.672.0 + Online Armor + Spybot - Search & Destroy + Malwarebytes' - AntiMalware
Odpowiedz
#17
szef_avira napisał(a):Tak to jest z firewallem, osobiście nie polecam PSS gdyż z tego co wiem to ma cieniutki ten firewall. Lepiej samą avirę premium jak już


Ale z tego co słyszałem, również w przypadku ESETa ten test był błędnie robiony w tym sensie, że programy takie jak ESS lub Avira PSS nie wykryły w teście złośliwego kody tylko fałszywkę i nie zareagowały...
Odpowiedz
#18
Ja osobiście nie używam pakietów typu ESS czt Avira PSS. Jedyny pakiet jaki miałem to KIS.
ESET NOD32 Antivirus3.0.672.0 + Online Armor + Spybot - Search & Destroy + Malwarebytes' - AntiMalware
Odpowiedz
#19
Ratatui napisał(a):Ta wersja "Premium Security Suite" jest z firewallem? Opłaca się instalować Smile? Jako całościowy pakiet.


Avira SS posiada firewall o niebo lepszy od zapory systemowej i skuteczniejszy od firewalla Eseta. Jeżeli nie mamy dużych wymagań związanych z zaporą lub nie ma potrzeby, to warto zainstalować Avirę SS, która posiada również antyspam i beckup.

Ja używam Outposta ponieważ bardzo sobie cenię i lubię ten firewall a ze spamem znakomicie sobie radzi Thunderbird 3 Beta 1.
Odpowiedz
#20
Strona z ośmioma legalnymi promocjami na Avirę SS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości