Darmowe promocje Aviry Premium.
#21
Jurek napisał(a):Strona z ośmioma legalnymi promocjami na Avirę SS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nie są to legalnewersje Aviry ...
Odpowiedz
#22
Ratatui napisał(a):Nie są to legalnewersje Aviry ...


Po czym to wnosisz?
Odpowiedz
#23
Pablosss napisał(a):
Ratatui napisał(a):Nie są to legalnewersje Aviry ...


Po czym to wnosisz?


Są to wersje OEM oraz dołączone do zagranicznych czasopism, które nie są sprzedawane w Polsce a szansa, że ktoś w Polsce posiada dane czasopismo jest bardzo znikoma. Chyba dalej już nie muszę tłumaczyć o co chodzi... Smile
Odpowiedz
#24
Czyli są to legalne wersje pod warunkiem że ktoś ma gazetke Smile
Odpowiedz
#25
Pablosss napisał(a):Czyli są to legalne wersje pod warunkiem że ktoś ma gazetke Smile


Dokładnie Smile Nie jestem tylko pewien czy potrzeba mieć również paragon jako dowód zakupu tak jak to się dzieje przy zakupie programów w wersji BOX albo elektronicznej.
Odpowiedz
#26
zastanówcie się jak wam policjant udowodni że to nie legal.....................
pokazujecie meila od producenta z legalnym kluczem i może wam naskoczyć.
Odpowiedz
#27
Ratatui napisał(a):
Jurek napisał(a):Strona z ośmioma legalnymi promocjami na Avirę SS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nie są to legalnewersje Aviry ...


Czy możesz przedstawić fragment wypowiedzi na oficjalnym forum Aviry, lub wypowiedź osoby upoważnionej i kompetentnej, że to jest nielegalna promocja? Nie twierdzę, że masz lub nie masz racji ale ostatnio pojawia się bardzo dużo promocji nie tylko na Avirę, z których korzysta wiele osób. Nie ma żadnych reakcji firm czy policji w tej sprawie. Dobrze by było znaleźć najpierw stuprocentowe dowody a potem pisać o nielegalności Smile
Odpowiedz
#28
Jurek napisał(a):
Ratatui napisał(a):
Jurek napisał(a):Strona z ośmioma legalnymi promocjami na Avirę SS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Nie są to legalnewersje Aviry ...


Czy możesz przedstawić fragment wypowiedzi na oficjalnym forum Aviry, lub wypowiedź osoby upoważnionej i kompetentnej, że to jest nielegalna promocja? Nie twierdzę, że masz lub nie masz racji ale ostatnio pojawia się bardzo dużo promocji nie tylko na Avirę, z których korzysta wiele osób. Nie ma żadnych reakcji firm czy policji w tej sprawie. Dobrze by było znaleźć najpierw stuprocentowe dowody a potem pisać o nielegalności Smile


To chyba logiczne, że jeśli nabywasz nielegalnie licencję tj. nie jesteś czytelnikiem/klientem danego czasopisma bądź też osobą, która nie zakupiła "jakiegoś" produktu (vide Ubisoft) to klucz nabyty tą drogą jest nielegalny Smile
Odpowiedz
#29
Ratatui napisał(a):To chyba logiczne, że jeśli nabywasz nielegalnie licencję tj. nie jesteś czytelnikiem/klientem danego czasopisma bądź też osobą, która nie zakupiła "jakiegoś" produktu (vide Ubisoft) to klucz nabyty tą drogą jest nielegalny Smile


Nie przeczytałeś uważnie mojego poprzedniego postu. Skąd te informacje o gazetach? Z jakiego źródła, od kogo? Skąd masz pewność, że te linki mają związek z czasopismami?
Odpowiedz
#30
Jurek napisał(a):
Ratatui napisał(a):To chyba logiczne, że jeśli nabywasz nielegalnie licencję tj. nie jesteś czytelnikiem/klientem danego czasopisma bądź też osobą, która nie zakupiła "jakiegoś" produktu (vide Ubisoft) to klucz nabyty tą drogą jest nielegalny Smile


Nie przeczytałeś uważnie mojego poprzedniego postu. Skąd te informacje o gazetach? Z jakiego źródła, od kogo? Skąd masz pewność, że te linki mają związek z czasopismami?


Informacje z Twoich linków:

1. "This promotion is exclusively for the readers of PC Advisor."

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


2.; 3.; 4 również.

5. 3 month full version trial of Avira Premium Security Suite.

This promotion is exclusively for Ubisoft!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



6. This one month Avira AntiVir Premium promotion is exclusively for the readers of ComputerActive and Personal Computer World.

7 i 8... już sobie kliknij sam i po prawej stronie znajdź kto ma prawo użytkować ten program...
Odpowiedz
#31
@ Ratatui

Nie jestem za mocny z angielskiego ale nie znalazłem w podanych przez Ciebie przykładach dowodów na potwierdzenie Twojej tezy, że to są nielegalne licencje lub też tylko dla posiadaczy jakiś gazet. Odnoszę wrażenie jakbyś za wszelką cenę chciał udowodnić, że masz rację ale brakuje Ci argumentów. Bez urazy oczywiście Smile
Odpowiedz
#32
Jurek napisał(a):@ Ratatui

Nie jestem za mocny z angielskiego ale nie znalazłem w podanych przez Ciebie przykładach dowodów na potwierdzenie Twojej tezy, że to są nielegalne licencje lub też tylko dla posiadaczy jakiś gazet. Odnoszę wrażenie jakbyś za wszelką cenę chciał udowodnić, że masz rację ale brakuje Ci argumentów. Bez urazy oczywiście Smile


Brakuje argumentów? No nie wiem Smile Już średnia znajomość angielskiego pozwala każdemu odczytać co następuje:

1. "Ta promocja jest wyłącznie dla czytelników PC Advisor."
2.3.4. Jak wyzej
5. "Ta promocja jest wyłącznie dla Ubisoft"
6. "Jeden miesiąc Avira AntiVir Premium, promocja jest wyłącznie dla czytelników ComputerActive i Personal Computer World."
7.8. Linki już nie działają... zdanie podobnie zbudowane tylko zmienia się wydawnictwo/firma na PC WELT.

Co w tym jest niezrozumiałego? Ja nie próbuje być zgryźliwy, tylko chcę ostrzec, powiadomić osoby, że sposób w jaki nabyli licencję Aviry jest nielegalny Smile
Odpowiedz
#33
@Ratatui
Zwracam honor! Nie popatrzyłem w prawy górny róg. Zaraz biegnę do kiosku po gazetę Smile
Odpowiedz
#34
Jurek napisał(a):@Ratatui
Zwracam honor! Nie popatrzyłem w prawy górny róg. Zaraz biegnę do kiosku po gazetę Smile


Ja nikogo do niczego nie zmuszam ale wątpię aby w Polsce były takie czasopisma Tongue
Odpowiedz
#35
Avira AntiVir Premium w darmowej promocji na 180 dni:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#36
Szkoda tylko że nie można ściągnąć kluczyka i zainstalować go po 4 lipca Smile
Odpowiedz
#37
Dlaczego nie można po 4 lipca Pablosss
?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#38
Czyli można czy nie można ? Smile. Mnie też się kończy w lipcu licencja. I zastanawiam się czy jak pobiorę dziś ten klucz i wprowadzę go w lipcu to będę miał na 180 dni licząc od lipca.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#39
Plati napisał(a):Dlaczego nie można po 4 lipca Pablosss
?


Ponieważ jak dziś dostaniesz kluczyk to licencja na niego biegnie od dziś Smile Tak więc można ale wtedy zostanie Ci 2 tygodnie a nie 180 dni ( nieprecyzyjnie napisałem ).
zbyszekjak dziś dostaniesz / pobierzesz to licencja liczy się od dziś więc w lipcu niewiele jej zostanie Smile
Odpowiedz
#40
Do lipca będzie jeszcze masę promocji na Avire Premium na 180 dni Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości