Dwa programy w czasie rzeczywistym, czy tak może być ?
#1
Witam. Niedawno zainstalowałem Outposta Firewall Pro 2009. Mam też zainstalowaną Avirę Premium. Tylko że Avira i Outpost posiadają ochronę w czasie rzeczywistym. Czy tak może być, czy może zmienić na Avire Personal Free? Smile Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Może tak być, jak najbardziej - sam tak mam Smile
Odpowiedz
#3
Mam automatycznie wyłączony tryb zgodności, w sumie to nawet nie spowalnia mi ani neta ani ogólnej pracy w systemie. Tylko chodzi mi o to czy jeden program nie będzie przeszkadzał w działaniu drugiemu programowi.
Odpowiedz
#4
Nie nic nie będzie ze sobą kolidować, nie przejmuj się.
Odpowiedz
#5
Ok, dzięki Pablosss Smile
Odpowiedz
#6
Zbysiek napisał(a):Witam. Niedawno zainstalowałem Outposta Firewall Pro 2009. Mam też zainstalowaną Avirę Premium. Tylko że Avira i Outpost posiadają ochronę w czasie rzeczywistym. Czy tak może być, czy może zmienić na Avire Personal Free? Smile Pozdrawiam


Przy instalacji Outposta jest wyraźna sugestia aby wyłączyć w nim ochronę antyspyware, jeżeli posiadamy Avirę Premium. Ja tak zrobiłem i nie mam żadnych problemów z wirusami oraz działaniem programów.
Polecam takie rozwiązanie.
Odpowiedz
#7
Właśnie widzę Jurek u ciebie w stopce że też posiadasz taką samą kombinacje co ja posiadamSmile
Odpowiedz
#8
Zbysiek napisał(a):Właśnie widzę Jurek u ciebie w stopce że też posiadasz taką samą kombinacje co ja posiadamSmile


Nie jestem fanatykiem żadnego AV czy firewalla ale ta kombinacja jest moją ulubioną ze względu na wyjątkową skuteczność i przy odpowiedniej konfiguracji dużą funkcjonalność. Jeżeli nie będziesz szukał kwadratowych jaj, czy gruszek na wierzbie, to po dłuższym stosowaniu tego duetu przekonasz się, że jest na prawdę bardzo dobry Smile
Odpowiedz
#9
nie powinno nic się stać te progsy razem działają spoko
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#10
taka kombinacja jest dobra (mogą działać 2 )
Odpowiedz
#11
.x.Wojtek.x. napisał(a):taka kombinacja jest dobra (mogą działać 2 )


Instalowałeś i używałeś przez dłuższy czas Aviry Premium wraz zOutpostem Firewallem? Po co wypowiadasz się w temacie o którym nie masz pojęcia?
Na forum Aviry można przeczytać, że nie należy instalować programów antyspyware chroniących w czasie rzeczywistym wraz z Avirą Premium. Również Outpost Firewall podczas instalacji sugeruje wyłączenie ochrony antyspyware ze względu na tryb zgodności z Avirą Premium.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości