Avast! 6.0 - wersja finalna
Avast! 6.0.1289 stabilna

Here''s a list of most important changes:
- New Script Shield - now scanning deeper and supporting more host processes
- Web Shield now scanning all processes by default
- Stability improvements in aswSP.sys
- Better tracking of file sources
- WebRep now working in new versions of Firefox
- Under-the-hood improvements in the Behavior Shield and Sandbox modules
- Solved a compatibility problem with certain Steam-based games
- Minor improvements in the product UI
- Various other security and stability related fixes

Free AV:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pro AV:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

IS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Piotrex to już jest poprawiona wersja?
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz
tak poprawiona po aktualizacji z poziomu programu i restarcie systemu(aktualizacja tego wymaga) program pracuje prawidłowo,ochrona skryptów też oczywiście działa..
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Dziś po aktualizacji wyskoczyła mi reklama Avasta. Zdarzyło się to po raz pierwszy, musiałem ją usunąć klikając na X. Czy u kogoś jeszcze pojawiła się reklama Avasta? Niestety nie zrobiłem screena.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Tak. O ile dobrze pamiętam było to okno zachęcające do skorzystania z 15 dniowego okresu próbnego wersji Internet Security.
This is a War, And We Are Soldiers !
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To to, tak? Grin
Szkoda, Free wyrzuca reklamy.
Odpowiedz
może w necie już jest na to sposób pogrzebcie do aviry się znalazło do avasta być może też jest
WIN11
Ventura
Odpowiedz
Tylko to nie wyskakuje przy każdej aktualizacji. Może to tak "odświętnie".
Odpowiedz
Tak, Flash999, o tę reklamę chodzi.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
polak900 napisał(a):może w necie już jest na to sposób pogrzebcie do aviry się znalazło do avasta być może też jest

Jak się zablokuje w firewallu komunikację dla avastui.exe to nic się nie wyświetli.
//Nie pamiętam tylko który protokół i kierunek, ale można to wywnioskować z okna statusu w ulubionym firewallu Smile
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

W moim przypadku AvastUI łączy się tylko z tym.
Odpowiedz
AvastUI.exe wywoluje te reklame?
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Ta reklama przypadkiem nie jest pobierana razem z aktualizacją? Gdy zostanie wyświetlona raz w miesiącu, to przecież nikomu nie wadzi.
Odpowiedz
AvastUI wywołuje reklamę tylko w głównym oknie programu. Co do tej nie jestem pewien, ale prawdopodobnie jest tak, ja pisze @PascalHP
Odpowiedz
No nie Facepalm
Kwarantanna w Avast to zbędna rzecz, po dodaniu plików (pozostałość po Avast z mej ostatniej paczki) do kwarantanny pliki i tak zostały na dysku, nie dość że pozostały to dało się uruchomić :/ dobrze że akurat nie natrafiłem na groźne malware...
Według mnie to pliki powinny być przeniesionea nawet jeśli kwarantanna działa w inny sposób to pliki dodane do kwarantanny powinny być zablokowane przed uruchomieniem ich...
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
[Obrazek: Protection_Perception.jpg]
Mamy ankietę, nawet jest Polska.
Pytanie: Jaki według Ciebie poziom ochrony oferuje avast! Free Antivirus?
Odpowiedz
Ma ktoś problemy z Avastem bo podobno po ostatniej aktualizacji rozkłada siódemkę na łopatki Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
u mnie wszystko działa ok
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Co to za program który pokazuje co łaczy się z czym?
Odpowiedz
takze u mnie wszystko w najlepszym porzadku
TrustPort Total Protection 2013
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości