Avast! 6.0 - wersja finalna
No pomyslalem, ze moze zapora przeszkadza podczas instalacji Wink
Odpowiedz
mateusxzz napisał(a):Nie są Grin


Na pewno ma, bo za często nawet robią tylko video z avastem/dp.plWink
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
Ponieważ temat o wersjach beta został właściwie zamknięty, to zaanonsuje tutaj ukazanie się wersji beta oznaczonej jako avast! v6.0.1270 BETA . Poniżej lista zmian
Cytat: we will soon be releasing a new program update of avast. And as usual, we''re making it available for public testing a few days before the official release. The current version number is 6.0.1270.

This is hopefully going to be a smooth service release, mainly designed to fix some of the issues of the previous v6.0 builds.

Here''s an [incomplete]list of the most important changes:
- New Script Shield - so far, it works in IE 32-bit and in Firefox. Chrome support coming soon!
- Web Shield now scanning all processes by default
- Stability improvements in aswSP.sys
- Better tracking of file sources
- WebRep now working in Firefox 6
- Under-the-hood improvements in the Behavior Shield and Sandbox modules
- Slight improvements in the product UI

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pobieranie
Free AV

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pro AV

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

AIS

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
Avast! v6.0.1273

Here''s an [incomplete]list of the most important changes:
- New Script Shield - so far, it works in IE 32-bit and in Firefox. Chrome support coming soon!
- Web Shield now scanning all processes by default
- Stability improvements in aswSP.sys
- Better tracking of file sources
- WebRep now working in Firefox 6
- Under-the-hood improvements in the Behavior Shield and Sandbox modules
- Slight improvements in the product UI

And new in build 6.0.1273:
- Solved the Firefox crash issue
- A few stability improvements in the sandbox module (e.g. PDF reader support)
- Cosmetic changes in the UI

pobieranie:

Free AV

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pro AV

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

IS

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Lekkość Avasta jest naprawdę imponująca Smile
Odpowiedz
bardziej niż avira?
Bitdefender Internet Security
Odpowiedz
Avira jest cięższa od Avasta.


Dodano: 30 sie 2011, 13:15

Avira jest cięższa od Avasta.
Odpowiedz
Ale zauważcie, że to nie AV tylko IS. Brawo Avast!
Odpowiedz
ja lżejszego pakietu IS nie spotkałem, gdyby jeszcze wykrywalność była imponująca to byłby naprawdę świetny pakiet..No ale zobaczymy w v7 czy chmura doda mu sporo procentów na tutejszych paczkach Grin Avast trochę został w tyle choć ostatnio ostro nadrabiają widać to między v5 a v6


Dodano: 31 sie 2011 11:00

wykorzystanie zasobów podczas skanu systemu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


prędkość skanowania:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


prędkość skanowania ostatniej paczki(ustawienia Max)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
Avast 6.0.1279 BETA

Cytat: - Solved a compatibility problem with QQ
- Solved a compatibility problem with certain Steam-based games
- Script Shield: Implemented a scanning cache which should prevent redundant/repetitive scans
- Script Shield: Implemented scan exclusion settings
- Script Shield: Now works with Firefox 7/8/9 betas
- Web Shield: scanning of all processes can now be disabled in shield''s Expert Settings
- Cosmetic changes in the UI

Download links
Free AV:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Pro AV:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

IS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Cześć, mam windows 7 x64 home premium i instalowałem na nim dzisiaj stabilną wersje avast 6 ze strony dobreprogramy (wcześniej miałem McAfee). I po instalacji wyskoczył mi monit "Czy chce uruchomić skanowanie dysku podczas uruchamiania systemu":

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Zddziwiło mnie to bo instalowałem już na kilku komputerach, kilkukrotnie tą samą wersje tego programu i ten monit nie wyskakiwał. Okienko to wyskakiwało ale w wersji starszej - 4.

Miał ktoś ten sam komunikat po instalacji avasta 6??

Z góry dzięki za odp.
Odpowiedz
Sam to zauważyłem na wirtualnej maszynie w pewnym czasie - po prostu Twój system jest zainfekowany (podczas instalacji jest szybkie skanowanie, w którym znaleziono jakieś zagrożenia). Fakt, jest to mylące, bo nie ma tu mowy o zagrożeniach. Wykonaj pełne skanowanie.
Odpowiedz
Flash999 napisał(a):Sam to zauważyłem na wirtualnej maszynie w pewnym czasie - po prostu Twój system jest zainfekowany (podczas instalacji jest szybkie skanowanie, w którym znaleziono jakieś zagrożenia). Fakt, jest to mylące, bo nie ma tu mowy o zagrożeniach. Wykonaj pełne skanowanie.


Pełne skanowanie avastem oraz szybkie MBAM nic nie wykazały. Pozatym wątpie żeby jakis syf był na dysku ponieważ niedawno miałem formata i w ogóle nic nie wskauje na obecnosć szkodnika.

Macie jakieś inne propozycje, co mogło spowodować wyświetlenie tego monitu??
Odpowiedz
To jest chyba normalne pytanie, które zawsze się pojawia podczas instalacji. Nie masz powodu do obaw.
Odpowiedz
kamil10506 napisał(a):To jest chyba normalne pytanie, które zawsze się pojawia podczas instalacji. Nie masz powodu do obaw.

a właśnie że nie jest to normalny komunikat i podczas instalacji wyskakuje normalnie informacja o szybkim skanowaniu<!-- sSmile2-->Smile2 <!-- sSmile2-->
Odpowiedz
Mój kolega miał ten sam konunikat o skanowaniu podczas ładowania. Nie wiem, z czego to wynika.
Nie lepiej napisać na forum Avasta?
Odpowiedz
Przy normalnej instalacji nie ma tego monitu, po prostu program przechodzi do działania. Może jeszcze coś innego wywołuje ten monit? Spotkałem się z tym tylko na zainfekowanym systemie.
Odpowiedz
Napisałem na forum avasta, może cos pomogą. Dzięki za chęci Smile
Odpowiedz
Na pewno pomoga. Tu mozna tylko gdybac.
Odpowiedz
Wyszła nowa wersja 6.0.1287 . Ale z postówwynika że są lekkie problemu podczaszmiany wersji na wyższą z poziomu programu. Mianowicie osłona skryptów niewykazuje żadnej aktywności. W nocy maja dać kolejny ubdate, więc jak na razie można się wstrzymać do jutra.
Sandboxie + UAC Max/Spyshelter P + Webroot SA + OPEN DNS
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości