Avast! 6.0 - wersja finalna
#1

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Już jest, można pobrać i używać.
Odpowiedz
#2
Nowy program, nowa ładniejsza strona Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#3
Wynik podany, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że bardzo dobry na 15 paczkach.
Odpowiedz
#4
Avast ładnie się rozwija, z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia.
Żeby jeszcze w naszym kraju nie był tak mieszany z błotem (Avast-chwast, avast-chłam, avast-shit)...
Odpowiedz
#5
Niestety, pogryzł się z Zemanką. Musiałem w trybie awaryjnym odinstalować oby dwa softy, a następnie zainstalować tylko Avasta!. Teraz jest już okSmile
Vences
Odpowiedz
#6
Eugeniusz napisał(a):Żeby jeszcze w naszym kraju nie był tak mieszany z błotem (Avast-chwast, avast-chłam, avast-shit)...


Niestety na DP trolle wciąż to szerzą Grin
Realtime: Sandboxie + Windows Firewall Control + NoVirusThanks EXE Radar Pro
Web browser: Firefox + Ghostery + NoScript
Password Manager: S10 Password Vault PL
Recovery: Rollback Rx
Odpowiedz
#7
prz3m3k napisał(a):Niestety, pogryzł się z Zemanką. Musiałem w trybie awaryjnym odinstalować oby dwa softy, a następnie zainstalować tylko Avasta!. Teraz jest już okSmile

Miałem to samo, ale wyczaiłem najpierw zainstalować Avasta a potem Zemanę. Jakoś działał, ale w końcu zrezygnowałem.
Odpowiedz
#8
Aaa, zauważyłem, że wtyczka WebRep jest po angielsku.
Vences
Odpowiedz
#9
Opera wspierana?
Odpowiedz
#10
Eugeniusz napisał(a):Opera wspierana?

niestety nie wspierana
Odpowiedz
#11
Trochę... szajsowo, to teraz moja ulubiona przeglądarka. No nic, zawsze jest WOT.
Odpowiedz
#12
Opera ma technologie AVG. Super, zaraz instaluje avasta i SP1 Smile
Odpowiedz
#13
Zaraz z ciekawości zainstaluję sobie nowego Avasta... Jestem ciekaw czy coś poprawili w funkcjonowaniu osłony WWW, która blokowała mi neta...
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#14
Dobra wiadomość jest taka, że WebRep nie konfliktuje z WOT. Mimo to, WOT właśnie wyleciał;]Wolałbym tylko, by spolszczono te WebRep. Znam angielski, ale jednak wszystko ładniej wygląda, gdy jest tylko w 1 językuSmile))) Ponadto działa z IE 9.
Aha dałem maksymalny głos na SafeGroup.pl;]

Update:
WR wyświetla rating poszczególnych linków na FacebookuSmile
Vences
Odpowiedz
#15
WebRep wspiera IE i Firefoxa.Reszta musi sie posiłkować czymś innym.(WOT, Page Rank,Alexa i pochodne)
Odpowiedz
#16
I niestety dalej mam problem z osłoną

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. wyleciał szybciej niż go zainstalowałem... Sad
••• KASPERSKY Internet Security 2018  | ZEMANA AntiMalware 2 •••
Odpowiedz
#17
Wygląda na to, że jest tak samo lekki, jak we wcześniejszej wersji (5.1)...teraz zużywa w sumie ok. 10-11 MB,a w porywach (np. otwieranie przeglądarki) skacze do poziomu ok. 32...po czym znów zużycie maleje Smile
Zdecydowałem się na niego, bo Outpost SS jakoś mi "nie leżał"...ani w wersji darmowej, ani pełnej...przymulał przy wczytywaniu stron, nieco przy starcie systemu i podobnie jak Ashampoo AMW przymrażał menadżera plików (to dla mnie jeden z podstawowych programów). Tak więc dorzuciłem ponownie zaporę Filseclaba i wracam na "stare śmieci" Grin
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#18
A ja mam pytanie do tych co zainstalowali czy macie WebRep po angielsku? U mnie jest english w FF i IE:/ Pytam bo jeden koleś na DP palnął, że ma Pl:/
Vences
Odpowiedz
#19
@prz3m3k
U mnie w FX po angielsku.
Odpowiedz
#20
Ok dziękiSmile Właśnie jestem po full scanie. Komp praktycznie w ogóle mi nie przymulał, nie odnalazł też żadnego zagrożenia.
Ponadto jako jedyny z MSE nie odnalazł żadnego FPSmile KIS, Comodo i reszta zawsze sobie coś se upatrywały.
Vences
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości