Ankieta:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
o2.pl
0%
0 0%
onet.pl
0%
0 0%
GMail.com
0%
0 0%
Hotmail.com
0%
0 0%
interia.pl
0%
0 0%
wp.pl
0%
0 0%
aol.com
0%
0 0%
yahoo.com
0%
0 0%
poczta.pl
0%
0 0%
inne (jakie)
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Gdzie najlepiej założyć konto email
Ja tam zawsze polecam (i sam używam) GMaila, ale z tego co widzę, to większości moich znajomych nie przeszkadza tona spamu na o2, wp, czy onecie.Craze
Odpowiedz
Kiedyś zastanawiałem się nad otworzeniem takiego serwisu pocztowego dla siebie i znajomych, patrząc co się dzieje wydaje mi się, że pomysł nie był najgłupszy.
Poczta w adresie fios.pl jako webowy interfejs zimbra, horde lub openxchange.
Odpowiedz
@JarekMk, a co jest złego np. w GMailu, by była konieczność otworzenia własnego serwisu pocztowego?
Odpowiedz
Julian napisał(a):@JarekMk, a co jest złego np. w GMailu, by była konieczność otworzenia własnego serwisu pocztowego?

Żeby nie było, sam mam konto pocztowe w gmail, ale co do polityki prywatności to trochę jakby pozwalać właścicielowi mieszkania, które Ty wynajmujesz na to, żeby wchodził on kiedy chce i grzebał w Twoich szafkach, oglądał zdjęcia w albumach i czytał Twoją korespondencję jaką posiadasz gdzieś schowaną... to jest chyba największy problem gmail Wink
AppGuard / EXE Radar Pro ^ SpyShelter Firewall ^ Sandboxie ^ HitmanPro
-------
Jeśli uczysz się od innych, ale sam nie pomyślisz - to najczystsze oszołomstwo;
Jeśli myślisz, ale nie uczysz się od innych - to może być dla Ciebie wręcz niebezpieczne.


Konfucjusz
Odpowiedz
Szkoda że GMail nie ma opcji płatnej i inną polityką prywatności i zapewnieniem co do stabilności usług (w sensie bez nagłych zmian, wyłączania czegoś itd.).
Chętnie bym się na to skusił.
Odpowiedz
Z polskich znanych dostawców poczty jest jeszcze Gazeta.pl, która wykorzystuje usługi Google. Krótko - poczta na serwerach Google, domena gazeta.pl
...
Odpowiedz
lukasamd napisał(a):Szkoda że GMail nie ma opcji płatnej i inną polityką prywatności i zapewnieniem co do stabilności usług (w sensie bez nagłych zmian, wyłączania czegoś itd.).

Google for Apps właśnie chyba tak działa - ale nie z taką ceną... None
preter napisał(a):jest jeszcze Gazeta.pl

Aka g.pl - nie polecam, problemy z działaniem, bardzo okrojony względem oryginału oraz bardzo częste problemy z działaniem jak i np. brak zapisywania wiadomości wysłanych (czasami).
Odpowiedz
Opera po raz kolejny zwiększyła pojemność konta pocztowego (przynajmniej mojego) z 2 do 3 GB Smile
Screena nie załączę, bo mi się nie chce Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości