Ankieta:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
o2.pl
0%
0 0%
onet.pl
0%
0 0%
GMail.com
0%
0 0%
Hotmail.com
0%
0 0%
interia.pl
0%
0 0%
wp.pl
0%
0 0%
aol.com
0%
0 0%
yahoo.com
0%
0 0%
poczta.pl
0%
0 0%
inne (jakie)
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Gdzie najlepiej założyć konto email
#61
No offence, bro Wink

Nie ma takiego tematu, więc uznałem, że w tym najlepiej będzie o czymś takim poinformować. Temat ten był zresztą od kilkunastu dni martwy, więc tak jak mówię tylko informacyjnie.
Odpowiedz
#62
Tomasz napisał(a):więc tak jak mówię tylko informacyjnie.


Bardzo dobrze i popieram - żyjąc w przekonaniu że jest "the best" można ulec i zrobić sobie krzywdę. Wink
Odpowiedz
#63
@Tomasz A co tam martwy, ludzie wciąż zakładają nowe skrzynki Wink

Gmail jest naprawde bardzo dobry, jednak to szpiegowanie GoogleSuspiciousZ polskich polecam niedocenianą moim zdaniem Interię.
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
#64
Lavabit.com może? Chyba że często duże załączniki wysyłasz to odpada.
Odpowiedz
#65
No muszę przyznać, że o tym serwisie nie słyszałem, ale najuboższa wersja pozbawiona reklam wygląda fajnie Smile

PS.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

:)
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
#66
Przyłączam się do tego, że Yahoo to shit. W ogóle nie panują nad tym, co od nich leci. U mnie jakieś 75% spamu to emaile z grup yahoo... po prostu totalna kaszana, zgłaszałem raz, drugi, blokowano te grupy, ale mam do nich pisać co drugi dzień?:crazy:
Skoro nie panują nad tym co od nich wychodzi, to nie wierze, że panują nad tym, co mają u siebie wewnątrz.
Odpowiedz
#67
lukasamd napisał(a):Skoro nie panują nad tym co od nich wychodzi, to nie wierze, że panują nad tym, co mają u siebie wewnątrz.


E tam. Jak to nie panują wyciekło im nawet nie pół miliona haseł Wink
ESET NOD32 5 + PC Tools Firewall Plus + Truecrypt
Odpowiedz
#68
A ja gdybym musiał coś polecać to powiedziałbym - hotmail. Jest mniej więcej w połowie drogi pomiędzy yahoo i gmail''em - w sensie jest jakąś alternatywą i kompromisem dla obu tych skrzynek. Dla mnie wyjątkowo ważna jest możliwość podpięcia domena do większej ilości skrzynek, a nie tylko do 10 w wersji free jak to jest w gmailu.
Odpowiedz
#69
Ale ten brak IMAP boli... naprawdę mocno.
Odpowiedz
#70
Nie zauważyłem aby ktoś proponował pocztę My Opera:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie jest ona zbyt rozbudowana, ale za to prosta i szybka w działaniu. Serwery znajdują się w Europie - Norwegia, i oferuje IMAP Smile
Bardzo przyjemnie się z niej korzysta.
...
Odpowiedz
#71
Myślałem o niej - ale nie ma możliwości podpięcia domeny (jest?).
Odpowiedz
#72
Nie, nie ma możliwości podpięcia domeny.
...
Odpowiedz
#73
Może ktoś wie jakie poczty oprócz gigantów pozwalają na podpięcie domeny?
Odpowiedz
#74
Tomasz napisał(a):Może ktoś wie jakie poczty oprócz gigantów pozwalają na podpięcie domeny?

Chyba pozostają tylko płatne usługi firm hostingowych, np. home.pl itp.
...
Odpowiedz
#75
Ja też mam na swoim serwerze.
COMODO Internet Security Premium
Odpowiedz
#76
Sammael napisał(a):Ja też mam na swoim serwerze.

Pochwal się gdzie i co masz Wink

@Tomasz - MyDevil.net - polecam.

Ja wróciłem od nich (MD) do Google... Własna domena (różne adresy - jako aliasy np. spam@) to jest to. 3h zajęło mi konfigurowanie usług Google - czytanie każdego punktu i ustawienia tak - aby było idealnie. Obecnie jestem zadowolony.
Co prawda Google nie trzyma żadnego standardu, lecz mogę to przełknąć za cenę 2 stopniowej autoryzacji czy dysku / kontaktów itp.

Boli jeszcze możliwość podpięcia tylko 5 skrzynek do pobierania wiadomości i to, że są one pobierane raz na 60 minut...
Odpowiedz
#77
Tajemnica :-).
COMODO Internet Security Premium
Odpowiedz
#78
Ja również polecam Google Jak mowa o własnej domenie. Polecałbym Windows Live Admin, ale nie ma tam IMAPa, a to może być spory problem przy używaniu wielu urządzeń czy platform.

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2
Odpowiedz
#79
A ja jednak jestem bliższy WLA - dostęp tylko z PC, głównie ze względu na dozwoloną większą ilość kont w wariancie FREE. Ale zmiana rekordów MX rodzi wiele problemów - nie wiem czemu to tyle trwa ....

Dodano: 21 lip 2012, 7:26

Sprawdziłem rekordy i wszystko jest dobrze skonfigurowane, a mimo to nadal "pending changes".
Odpowiedz
#80
Hm.. to powinno trwać max. 24 godziny, bo serwery tak MSa, jak i Google, łapią zmiany znacznie szybciej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości