Ankieta:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
o2.pl
0%
0 0%
onet.pl
0%
0 0%
GMail.com
0%
0 0%
Hotmail.com
0%
0 0%
interia.pl
0%
0 0%
wp.pl
0%
0 0%
aol.com
0%
0 0%
yahoo.com
0%
0 0%
poczta.pl
0%
0 0%
inne (jakie)
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Gdzie najlepiej założyć konto email
#21
Czy skrzynka OVI współpracuje z Thunderbirdem?

zarejestrowałem sobię emaila na OVI dodałem do TB ale za każdym razem
pyta o hasło pomimo tego że ustawiłem zapamiętywanie hasła,ponadto twierdzi że hasło jest złe.........logując się bezposrednio na stronce OVI wszystko jest ok
Odpowiedz
#22
lunatic nie wiem bo nie mam TB..
ale ustawienia jakie znalazłem to:

The Ovi Mail settings are as follows:
User name: user <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->
Password:Enter your Ovi Mail password here
E-mail address: user <!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

Incoming IMAP Mail Server:
Server Address:imap.mail.ovi.com
Secure connection: SSL (IMAP4S)
Port: 993

Outgoing SMTP Mail Server:
Server Address: smtp.mail.ovi.com
Secure Authentication: None
Secure connection: SSL
Port: 465

Ovi Mail does not support POP (Post Office Protocol) access.
You can additionally access Ovi Mail on the web at

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Odpowiedz
#23
TB wykrywa automatycznie,wystarczy podać meila i hasło.Podaję hasło i jest okej,dopiero podczas odbierania poczty wywala monit o złym hasle(oczywiście hasło jest dobrze wpisane)

poszukam w necie czy ktoś miał podobny problem

Dzięki MartiniSmile

To chyba przez to
"Ovi Mail does not support POP (Post Office Protocol) access. "
Odpowiedz
#24
Mimo że TB wykrywa ustawienia sprawdz czy masz ustawione:

Incoming Mail server:imap.mail.ovi.com
Use SSL/TLS:Yes
Port:993
Outgoing Mail server:smtp.mail.ovi.com
Use SSL/TLS:Yes
Port:465
Account Name:Your full Ovi email address (<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->)
Password:Your Ovi password

czasem nawet po wykryciu konta trzeba cos zmieniać..
Odpowiedz
#25
Dzięki,zaraz oblukam
Odpowiedz
#26
Zawsze możesz napisać do supportu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#27
Wykrywa prawidłowo

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Skrobnę z zapytaniem do supportu
Odpowiedz
#28
Napisz zobaczysz co odpiszą.. jak mówiłem nie mam TB więc nie mam jak sprawdzić.
Ja korzystam z konta przez www więc u mnie nie ma takich problemów..
W outlocku mam tylko konto z mail.ru i gmail.com Tongue ale z ovi też nie było problemów..
Odpowiedz
#29
Napisałem,dzięki za infoSmile
Odpowiedz
#30
badziew jakiś to ovi założyłem konto i lipa 500 Internal Server Error
Odpowiedz
#31
wyczyść temp i powinno być ok..
Odpowiedz
#32
wyczyściłem temp i kilka razy zanim się zalogowałem wyskakiwał jakiś błąd że nie da się zalogować tym razem...
Odpowiedz
#33
nie wiem.. u mnie działa dobrze.. miałem tylko raz taką informacje pod operą..
teraz też bez najmniejszych problemów mogę się zalogować..

zrzut ekranu żeby nie było Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#34
Yahoo i jeszcze raz Yahoo ! Niezawodna poczta + 0 spamu , dobra polityka prywatności. Współczuje tym którzy korzystają z Gmail...Na dzień dzisiejszy Google jest światową organizacją w dziedzinie inwigilowania internautów czyniąc to w sposób obrzydliwi...Co rusz wypuszczają nowe programy tylko po to aby jeszcze więcej o nas wiedzieć .
Odpowiedz
#35
Yahoo obsługuje IMAP? Jeśli nie to failSad
Nie wyobrażam sobie sprawdzania skrzynek poprzez logowanie na WWW, albo w Thunderbirdzie poprzez POP 3, a następnie usuwanie tego samego w skrzynce na stronie:/
Vences
Odpowiedz
#36
prz3m3k napisał(a):Yahoo obsługuje IMAP? Jeśli nie to failSad
Nie wyobrażam sobie sprawdzania skrzynek poprzez logowanie na WWW, albo w Thunderbirdzie poprzez POP 3, a następnie usuwanie tego samego w skrzynce na stronie:/

Grin
W TB jest opcja kasowania z programu jak i ze skrzynki
Odpowiedz
#37
w każdym programie pocztowym albo prawie każdym jest opcja "usuń z serwera" lub "pozostaw na serwerze".. więc czy pop czy imap to raczej mało istotne bo usuwa wiadomości z serwera po pobraniu..
Odpowiedz
#38
VenomX napisał(a):Współczuje tym którzy korzystają z Gmail...Na dzień dzisiejszy Google jest światową organizacją w dziedzinie inwigilowania internautów czyniąc to w sposób obrzydliwi...Co rusz wypuszczają nowe programy tylko po to aby jeszcze więcej o nas wiedzieć .


Google tylko indeksuje słowa klucze z maili aby dostosować reklamy. Przecież nikt normalny nie powie, że jakiś pracownik Google może spokojnie sobie wejść na naszą skrzynkę itp.
Odpowiedz
#39
martini napisał(a):w każdym programie pocztowym albo prawie każdym jest opcja "usuń z serwera" lub "pozostaw na serwerze".. więc czy pop czy imap to raczej mało istotne bo usuwa wiadomości z serwera po pobraniu..


Mało istotne tylko przy usuwaniu. Problem pojawia się z przenoszeniem miedzy folderami itp.Tongue

Dzięki IMAP mam taką samą strukturę folderów w programie jak i w skrzynceSmile
Vences
Odpowiedz
#40
Dwie kwestie: zbieranie informacji wyszukiwania jest dobrowolne. Co do poczty to tylko indeksuje słowa klucze. I każdy serwis pocztowy ma takie podstawowe informacje o użytkowniku jak imię, nazwisko, kod pocztowy itp (dane podawane są przy rejestracji) - więc takie argumenty mnie nie przekonują.

Druga sprawa: dziwne, że pod tymi krytycznymi uwagami o GMailu itp. nie podpisuje się nikt z imienia i nazwiska (co również może świadczyć o rzetelności).

Kolejna sprawa: Google nie udostępnia info o użytkowniku każdemu kto tylko chce. Ostatnio nawet zapłacili karę, za to iż nie udostępnili sądowi (w Niemczech chyba) informacji o użytkowniku, który był podejrzanym o popełnienie przestępstwa.

Tak więc nadal będę mówił że GMail to najlepsze darmowe konto. Z polskich serwisów polecam natomiast O2 bądź Onet.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości