Ankieta:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
o2.pl
0%
0 0%
onet.pl
0%
0 0%
GMail.com
0%
0 0%
Hotmail.com
0%
0 0%
interia.pl
0%
0 0%
wp.pl
0%
0 0%
aol.com
0%
0 0%
yahoo.com
0%
0 0%
poczta.pl
0%
0 0%
inne (jakie)
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Gdzie najlepiej założyć konto email
#41
Krzysiekx...bardzo mądrze i treściwie to ująłeś...
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#42
Przepraszam, czy to jest temat o wyborze konta e-mail czy o inwigilacji w gmail?
Proponuje wrócić do tematu.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#43
Przepraszam, ja tutaj treściwie omawiam temat poczty a Ty całkowicie usuwasz mój post, pewnie nawet Venom nie zdołał go przeczytać, nieładnie.
Odpowiedz
#44
Ja lubię zoho.
Odpowiedz
#45
ja korzystam z poczty Gmail i onet
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#46
Pozwolę sobie odkopać temat, taki mały górnik.

Czego potrzebuję? Głównie chodzi o odzyskiwanie konta, nie podoba mi się iż mają trochę wiedzy można odzyskać bez problemu konto w gmail (oczywiście jak nie jest włączone podwójne uwierzytelnienie - chodzi o tel.). Ma nie być spamu oraz sama ma nie doklejać.
Powód tych zmian? Straciłem dostęp do swojej skrzynki na o2.pl (email spam) i za nic w świecie nie mogę odzyskać dostępu, bo nie pamiętam odpowiedzi na pytanieLol W nowych skrzynkach mam to zapisane w keepassx (zwykle odpowiedź to "sg43V@#%$F@" więc szanse małe aby trafić).

Obecnie mam sporo skrzynek i myślę o tym by to posprzątać, usunąć trochę, głównie gmail, bo zaczyna mnie drażnić. Fajnie jak by działał imap ale pop też mi nie przeszkadza.

Yahoo? Hotmail? gdzie jeszcze nie ma spamu?
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#47
orange.pl -ale tylko jesli masz tam telefon (nie wiem czy inaczej działa). Spamu brak.
Odpowiedz
#48
Może skrzyneczka na interia.pl czy poczta.pl Wink

Ewntualnie ta bardzo znana w USA :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#49
Może Hotmail?
Tyle, że brak IMAP...
Odpowiedz
#50
Właśnie najbardziej go rozważam, mam tam jedną skrzynkę i nie ma co narzekać - ciekawe tylko co u niej z przyszłością (co raz większa integracja wszystkiego, niby fajnie ale nie zawsze mi to pasuje).

Nie wiem czy nie założę na próbę na yahoo aby sprawdzić jak się prezentuje.

Dodano: 26 cze 2012, 19:37

Dobra jednak yahoo!. Nie spodziewałem się tak dobrej poczty, ten minimalistyczny wygląd mi pasuje. Działa szybciej niż gmail (tak, tak odwieczne problemy pod Operą) i nie zacina się na razie.
Opcja spam email mi się bardzo podoba, ba! nawet chyba przerzucę tutaj główny email.
Windows 10/11 Home x64 + Hard_Configurator + Windows Defender + router z firewall
Odpowiedz
#51
yahoo mam na ''spam'', tj. jakieś licki itp i jestem pod wrażeniem, zatem bdb wybór. [korzystam od 4-5 mscy]

z ggla już na dobre wybyłem, tzn została skrzynka

ale na codzień hotmail, bo ta opery ma jeszcze dużo przed sobą
Odpowiedz
#52
Niedawno dostałem na Yahoo e-mail wyłudzający dane do logowania.

Cytat: Dear Customer,


You have 1 new message Security Alert!.
Log into your account by fixed the problem and to UPDATE..

Click Here

Thank You
Yahoo Inc Company
Odpowiedz
#53
Ja Yahoo nie polecam, dostawałem co jakiś czas na maila spakowane wirusy,dodam , ze tego maila nigdzie nie podawalem , a jednak maile przychodziły .
Odpowiedz
#54

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Przydatna stronka Smile
ESET Smart Security 10
Odpowiedz
#55
facecik napisał(a):Ja Yahoo nie polecam, dostawałem co jakiś czas na maila spakowane wirusy,dodam , ze tego maila nigdzie nie podawalem , a jednak maile przychodziły .[/quote
facecik napisał(a):Ja Yahoo nie polecam, dostawałem co jakiś czas na maila spakowane wirusy,dodam , ze tego maila nigdzie nie podawalem , a jednak maile przychodziły .

Pierdzielisz jakieś dyrdymały ja na yahoo mamdwa konta i oprócz tego co chce żeby tam przychodziło nic więcej nie dociera powiedziałbym że nawet dużo lepiej jak gmailBeer
Odpowiedz
#56
TASMAN napisał(a):Pierdzielisz jakieś dyrdymały


Dokładnie, też mam i jest git, żadnego syfu , spamu . Yahoo jest dobrze zabezpieczone przed spamem i filtruje go bardzo dobrze.
Jeśli komuś nie pasi zawsze można usunąć konto email i po kłopocie , narzekania nie będzie.
Odpowiedz
#57
andrzej76 napisał(a):
TASMAN napisał(a):Pierdzielisz jakieś dyrdymały


Dokładnie, też mam i jest git, żadnego syfu , spamu . Yahoo jest dobrze zabezpieczone przed spamem i filtruje go bardzo dobrze.
Jeśli komuś nie pasi zawsze można usunąć konto email i po kłopocie , narzekania nie będzie.

Dodano: 16 lip 2012, 17:40

Tomasz napisał(a):Niedawno dostałem na Yahoo e-mail wyłudzający dane do logowania.


Dostałeś info od Yahoo że ten email jest niebezpieczny i tyle.


Wiesz lepiej ode mnie, co dostałem? Dostałem e-mail próbujący wyłudzić dane. Mail wysłany z dziwnego adresu, który w żaden sposób nie pasuje do Yahoo.
Odpowiedz
#58
Tomasz napisał(a):Dostałem e-mail próbujący wyłudzić dane.


No i co - twierdzisz że Yahoo jest lipne bo dostałeś takie coś na ową skrzynkę i nie odfiltrowali tego? Każdemu się zdarza, i nie trzeba z góry przekreślać dostawcy poczty. Średnio dostaję dziennie takich widomości z 5 - ale nie używam do tego przeglądarki by sprawdzać pocztę tylko klienta i filtrów antyspamowych i szczerze takie wiadomości mam głęboko w .... wiadomo gdzie , bo od razu lądują tam gdzie potrzeba i od razu są usuwane - finito. Wink
Radzę to samo.
Odpowiedz
#59
Znajdź w tym temacie moje jedno słowo na temat tego, że Yahoo jest lipne. Napisałem w ramach ostrzeżenia.
Odpowiedz
#60
Ostrzeżenie może być - i owszem jak logujesz się w przeglądarce a filtr spamowy Yahoonawali - możesz mieć problemy.
Jeśli napisałeś w ramach ostrzeżenia - ok. nie ma sprawy, odebrałem to inaczej - zwracam honor Tomek ,jednak proponuję jak wyżej - klienta używać + filtry antyspamowe lub program do tego przeznaczony - w jakimś stopniu bezpieczniej chyba będzie.Wink

Zresztą nie ma na to reguły - można "wdepnąć" zawsze czy przez przeglądarkę czy przez klienta , klikając w nieodpowiedni link. Wink

Tak czy siak Gmail , Yahoo - to zaufani dostawcy mimo drobnych wpadek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości