Ankieta:
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
o2.pl
0%
0 0%
onet.pl
0%
0 0%
GMail.com
0%
0 0%
Hotmail.com
0%
0 0%
interia.pl
0%
0 0%
wp.pl
0%
0 0%
aol.com
0%
0 0%
yahoo.com
0%
0 0%
poczta.pl
0%
0 0%
inne (jakie)
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Gdzie najlepiej założyć konto email
#1
mam konto na gmailu ale zastanawiam się nad zmianą bowiem niepokoją mnie różne komentarze nt polityki prywatności. (m.in. info z tego forum)

A więc pytam: czy rzeczywiście warto zmieniać gmail na inny serwis, a jeśli tak to jaki. Zastanawiam się nad Onetem, O2 oraz Interią.
A gdzie waszym zdaniem warto założyć skrzynkę? Która jest najlepsza/najbezpieczniejsza/najwygodniejsza? (no i oczywiście aby nie zasypywała mnie reklamami i nie dołączała ich to wysłanych email)
Odpowiedz
#2
hotmail jest bardzo dobry
Odpowiedz
#3
No z ust mi to Zord wyjąłeś Smile Hotmail (Windowsmail...bo to to samo) to wygodne i dobre skrzynki. Filtr antyspamowy działa, a jak sam coś do niego zakwalifikujesz, to jeszcze i się nie zdarzyło, żeby przyszło ponownie do skrzynki odbiorczej. Można zarządzać wiadomościami, układać je w domyślnych lub własnych folderach...jest OK.
Interię odradzam...wielokrotnie wiadomości uznane za spam po jakimś czasie znów się pokazywały, poza tym Interia sama rozsyła mnóstwo informacji zupełnie zbytecznych.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#4
a jaka max wielkość załącznika jest na Hotmail?
A może zostać przy GMailu?
Odpowiedz
#5
5 GB...reszta informacji tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Miałem skrzynkę na Gmailu z rok temu...teraz dodaje różne dziwne rzeczy i składniki, staje się coraz bardziej rozbudowana i chyba jest to już przerost formy nad treścią. Nie nakłaniam, ale założyć konto na hotmailu możesz chocby na próbę i dla porównania. Potem sam wybierzesz, a całą pocztę z Gmaila możesz po prostu przełożyć na konto hotmaila.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#6
Gmail bądź o2.
GMail - bardzo szybka skrzynka, brak reklam, spam=0, dużo miejsca, załączniki 25MB
O2 - równie szybka, załączniki 100MB, ale wysyła dużo wiadomości reklamowych

IMO powinieneś zostać przy GMailu.
Odpowiedz
#7
Hotmail
Odpowiedz
#8
Ja też bym pozostał przy Gmailu. IMAP <3
Vences
Odpowiedz
#9
A tu kilka artykułów z sieci na temat różnych skrzynek...niestety za mało informacji na temat ochrony prywatności, a o tym w sumie powinno być sporo...w końcu to prywatne skrzynki Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz
#10
Ja zostałbym na GMailu, albo mogę Ci polecić Yahoo, używam i nie narzekam.
Odpowiedz
#11
konto całkowicie pozbawione spamu przynajmniej tak reklamowane

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

również nie ma spamu
Odpowiedz
#12
martini napisał(a):na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

również nie ma spamu

ovi?pierwsze słyszę ale obadam.Dzięki MartinoGrin
Odpowiedz
#13
ovi.com poczta NOKIA.. Tongue
kiedyś tylko na zaproszenie teraz ogólnodostępnaSmile
Odpowiedz
#14
ja korzystam z gmaila i nie narzekam, zwazywszy na to, ze udostepnia mozliwosc zalozenia skrzynki we wlasnej domenie w usludze google apps, dla mnie to ogromny plus ... jednak jesli jeszcze jakis uslugodawca ma podobna opcje (mail we wlasnej domenie) prosze o jakies info (oczywiscie zero reklam to mus)
Odpowiedz
#15
prokonto.pl

- Dostęp do Panelu zarządzania domeną
- 1000 kont e-mail w Twoich domenach
- Możliwość dodania 10 domen

Ale reklamy jednak są bo to o2 ale jest za free i jest możliwość ustawienia czułości spamu..
Odpowiedz
#16
Hotmail - jest świetny. Masz dostęp do wszystkich usług Microsoftu - Skylive, Hotmail, Photosynth.
Odpowiedz
#17
Mam hotmail jako 3 skrzynkę, ale... boli mnie brak IMAPSad(
Vences
Odpowiedz
#18
Takie to straszne?
Odpowiedz
#19
Tak, dla mnie IMAP jest must haveSmile))
Vences
Odpowiedz
#20
Potwierdzam OVI od Nokii pierwsza klasa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości