Skuteczna ochrona - od poczatku
#81
Podobno tak, cieszy mnie , że te programy się nie gryzą ładnie się uzupelniają, nie spowalniają kompa na 2 Gb ramu i 2 rdzeniowym procku nie narzekamSmile
Odpowiedz
#82
MateusXz ale UAC masz co nie? Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#83
to aż ja muszę spróbować Tongue Mam 2 GB, ale 4 jajowca... więc może będzie git... Chyba że Viście coś się nie spodoba to wrócę do starej konfiguracji...

____
Na pewno nie zrobię tego teraz....
Właśnie jestem u Ciotki w Aninie i siedzę na kompie: Pentium III 500MhZ i 190MB RAM Grin

_____
Tak Plati mam UAC, a co ???
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#84
hehehe spoko spróbuj nie powinno zamulać, ale ja nie instaluje specjalnie ile sie da softu tylko tyle ile mi potrzeba aby się bezpiecznie czuć na internecie po 2 mam Xp nie zżera tyle zasobów kompa od Visty ale 4 rdzeniowy procek mówi samo za siebieSmile
Odpowiedz
#85
Właśnie mbm86-niektórzy dobrze myślą-kupią KIS 2010 i po krzyku...
A propos...gdzie kupiłeś DefenseWall?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#86
Meir napisał(a):A propos...gdzie kupiłeś DefenseWall?


U Ilji Rabinowicza pewnie Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#87
Aha...to tam gdzie wszyscySmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#88
A gdzie jeszcze można kupić ? Smile
Odpowiedz
#89
Nie wiem...dlatego pytamSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#90
amateusZ napisał(a):A gdzie jeszcze można kupić ? Smile


mozna jeszcze nabyc nielegalnie, ale nie polecam tego sposobu Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#91
Przestańcie mi wmawiac ze wydanie dwustu zł w roku dla kogoś kogo stać na komputer i co najważniejsze,system operacyjny do niego powoduje to ze za gaz sie nie zapłaci i na wczasy nie pojedzie.Myśle ze ktoś kto tak pisze znacznie więcej wydaje na komórę i sieć dziennie niz wyniosła by opłata za bezpieczeństwo.
Odpowiedz
#92
zbycho a pewnie cóż to jest marne 200 złotych nie opłacę neta 4 miechy i już je mam
Odpowiedz
#93
zbycho napisał(a):Kazda wersja darmowa jest z czegoś okrojona.Musi,bo wówczas nikt by płatnej nie kupił.I tak darmowa avira jest okrojona z AntiDrive-by oraz WebGuard-a.Czy to zwieksza skuteczność i bezpieczeństwo czy zmniejsza?


No a kto powiedzial ze nie ma darmowego programu ktory zaoferuje te funkcje ale w lepszej jakosci..
jedyny minus to toze wlaczam 3albo 4 lekkie programy zamiast 1 ciezkiego ?


Widze jednak, ze bede musial zorganizowac troche czasu i przeryc troche tematow o konfiguracji programow, bo niestety niewiele mi pomagacie Sad
Mam nadzieje, ze do tego czasu nic mi nie rozwali kompa Wink
Odpowiedz
#94
adam1226-nie wal ściemki,ze Ci nikt nie pomaga,na tym forum masz opisane wszystkie programy godne uwagi od a-z...więc nie wiem dlaczego siejesz wrogą propagandęSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#95
Cytat: Widze jednak, ze bede musial zorganizowac troche czasu i przeryc troche tematow o konfiguracji programow, bo niestety niewiele mi pomagacie

To najlepsza rzecz jaka mozesz zrobić.Wybierz program,ściagnij do niego pdf-a ze strony producenta,przeczytaj.
Odpowiedz
#96
wiem ze toi troche roszczeniowe podejscie ale wolalbym dostac info konkretnie co mam zrobic a nawet nie to ze wolalbym tylko po prostu sam nie mam tyle czasu zeby sie tym porzadnie zajac i niczego nie popsuc.
Odpowiedz
#97
Meir napisał(a):Właśnie mbm86-niektórzy dobrze myślą-kupią KIS 2010 i po krzyku...
A propos...gdzie kupiłeś DefenseWall?


Jeszcze nigdzie. Na razie testuję triala Smile ale z tego co pisał Creer to tylko za pomocą karty płatniczej można kupić albo przez pay pal.
Trochę lipa Sad przydałaby się jakaś polska dystrybucja

Cytat: Widze jednak, ze bede musial zorganizowac troche czasu i przeryc troche tematow o konfiguracji programow, bo niestety niewiele mi pomagacie

No właśnie co ty tu wypisujesz. Przecież wystarczy wziąść pierwszy z brzegu wątek i już znajdziesz informacje na temat tego jak swoje komputery zabezpieczają świadomi userzy. Poza tym masz też tutoriale do Geswalla i Defense Walla oraz do kilku innych programów. Są tu fachowcy jak Creer, yngwe, Serafin i inni moderatorzy. Jeszcze ci mało ?

Cytat: Przestańcie mi wmawiac ze wydanie dwustu zł w roku dla kogoś kogo stać na komputer i co najważniejsze,system operacyjny do niego powoduje to ze za gaz sie nie zapłaci i na wczasy nie pojedzie.Myśle ze ktoś kto tak pisze znacznie więcej wydaje na komórę i sieć dziennie niz wyniosła by opłata za bezpieczeństwo.


A ktoby wydawał 200 zł na program zabezpieczający skoro można mieć za 30 $ Defense Wall albo wybrać darmowe równie dobre alternatywy także z AV i Firewalli

Cytat: wiem ze toi troche roszczeniowe podejscie ale wolalbym dostac info konkretnie co mam zrobic a nawet nie to ze wolalbym tylko po prostu sam nie mam tyle czasu zeby sie tym porzadnie zajac i niczego nie popsuc.

Na tym forum jest naprawdę sporo informacji, których próżno szukać gdzie indziej. Wystarczy poczytać ale skoro nawet na to nie masz czasu no cóż...
Najlepszą nauką jest eksperymentowanie i testowanie softu. Ja właśnie w ten sposób robię bo gdybym patrzył na innych to daleko bym nie ujechał i pewnie teraz miałbym Avasta+zaporę systemową a tak zainteresowałem się tematem i dobrałem sobie programy pod kątem moich preferencji i mojej konfiguracji sprzętowej
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#98
Jezu...ludzie...adam1226-nie wiesz jak skonfigurować Avirę,Comodo i GesWall-przecież tutaj jest wszystko dokładnie opisane!
Nie ściągaj żadnych pdf-ów,bo w nich są tylko sposoby instalacji a nie optymalnej konfiguracji.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#99
...i już nikt mi nie wmówi że pakiecik typu NIS czy KIS wystarczą w zupełności do ochrony komputera. Szkoda na nie wydawać kasy. Lepiej wydać na coś innego a jesli już płacić za program zabezpieczający to np. za Defense Wall bo to się wg mnie opłaca bardziej niż zakup pakietu internet security
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
Oczywiście,że wystarczą do normalnego korzystania z sieci...miałemKiS 2009 i NIS 2009 przez rok...i luzik
żaden wirek nie wpadł...a ostro jeździłemSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości