Skuteczna ochrona - od poczatku
martini napisał(a):ja mam CIS z defence+ i GW.. nawet safesurf.. Smile w niczym mi to nie przeszkadza..


Wzorowa ochrona może nawet za bardzoSmileSmile
Odpowiedz
nie kolidują ze sobą więc sobie działają.. wyłączyc można w każdej chwili.. Smile
Odpowiedz
martini napisał(a):ja mam CIS z defence+ i GW.. nawet safesurf.. Smile w niczym mi to nie przeszkadza..


Instalacja SafeSurf nie byla najlepszym posunieciem, dlaczego? To adware, pisalem juz o tym na forum:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(#7 i dalsze)
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
Creer napisał(a):
martini napisał(a):ja mam CIS z defence+ i GW.. nawet safesurf.. Smile w niczym mi to nie przeszkadza..


Instalacja SafeSurf nie byla najlepszym posunieciem, dlaczego? To adware, pisalem juz o tym na forum:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(#7 i dalsze)


wiem Creer.. będę stawiał system od nowa więc na pewno kilka rzeczy się zmieni.. ale cis + gw pozostaną.. dojdzie pewnie avira zamiast av comodo..
Odpowiedz
Czy wy nie potraficie zrozumiec o czym pisze czy tez nie chcecie.
Nigdzie nie napisałem ze darmowa wersja aviry czy comodo jest gorsza niż np.firewal systemowy lub antywirus marki,strzelam,panda.
Cały czas piszę i zakonotujcie to w waszych głowach ze płatna wersj jakiegoś programu jest lepsza od jej wersji darmowej.Tyle i tylko tyle.
I nie wmawiajcie mi ze jest odwrotnie
Co do nieudaczników to napisałem tak
Cytat: Jeśli wydanie 50 gr. dziennie na ochronę ktoś nazywa przelewaniem w dupie to oznacza że jest strasznym nędzarzem i dodatkowo niezaradnym głupcem albo nastoletnim dzieciakiem zależnym finansowo od rodziców.
i w pełni to podtrzymuje.
Człowieka biednego nie stac na zabawki.a tym jest komputer i sieć (tylko nie piszcie ze to jego miejsce pracy).
To czy ktos uzywa wersji płatnej czy darmowej wynika raczej ze zwykłego skapstwa obudowanego wygłaszaniem samousprawiedliwień typu "po co mi płatny norton skoro mam lepszą darmowa avirę" lub wole "wyjechac na wczasy niż kupić av".
A swoja droga gdzie można załatwić sobie i rodzinie wczasy za 180 zł.Sam bym sie wybrał.
Poza tym piszcie we własnym imieniu a nie tych co "nie mieli żadnego wsparcia np będąc dzieckiem wychowywali się w domu dziecka?"
Odpowiedz
zbycho napisał(a):Poza tym piszcie we własnym imieniu a nie tych co "nie mieli żadnego wsparcia np będąc dzieckiem wychowywali się w domu dziecka?"


skąd wiesz że tak nie było u mnie?
Odpowiedz
Nie zawszeWink zbychu tak jest masz w kwestii płatnych i nie płatnych wersji programów częściową racje tylkoSmile
Odpowiedz
zbycho
Po co korzystać z płatnych programów skoro istnieję darmowe odpowiedniki? Wiadomo, że nie są takiej jakości jak płatne ale to działa również w drugą stronę. Jak kogoś stać na wczasy to może dlatego że wybierał darmowe odpowiedniki.
No i nie wyjeżdżaj mi tu na wychowanków domów dziecka. W dorosłym życiu na pewno jakoś sobie radzą i utożsamianie ich z nędzą jest nie na miejscu.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
Zbycho-nikt się nie czepia twoich poglądów dotyczących płatnych zabezpieczeń antywirusowych...problemem jest Twoja chamska wypowiedź:

"Jeśli wydanie 50 gr. dziennie na ochronę ktoś nazywa przelewaniem w dupie to oznacza że jest strasznym nędzarzem i dodatkowo niezaradnym głupcem albo nastoletnim dzieciakiem zależnym finansowo od rodziców"

Najgorsze jest to,że nie przyszła żadna refleksja i dalej tkwisz w swojej diagnozie świata...czy Ty się sam wychowywałeś na podwórku?
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Cytat: masz w kwestii płatnych i nie płatnych wersji programów częściową racje tylko

Konkrety.Która to darmowa wersja jakiegos programu jest lepsza od jej płatnej wersji?
Cytat: skąd wiesz że tak nie było u mnie?

A niby skąd mam wiedzieć?
Odpowiedz
bo bym tego chyba nie pisał.. pomyśl czasem..
Odpowiedz
Zbycho jeżeli uważasz,że nędza jest zawsze tylko wynikiem nieudolności życiowej...to zapraszam do mnie do Wrocławia...tu jest takie jedno słynne miejsce na ul.Kraszewskiego-gdzie przy pomocy terapii i leków psychotropowych leczą z takich chorych teoriiSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Schodzicie z glownego tematu Skuteczna ochrona - od poczatku
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
Nikt nie schodzi z tematu Creer-proszę usuwać chamskie posty-obrażające godność innych osób.
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Patrzsą płatne produktyniektóre lepsze od darmowych bo są w pełni kompletne posiadą wszystkie funkcje w przeciwieństwie od wersji darmowych w których nie ma niektórych funkcji np. WebGuard w awirze. Ale są tez płatne produkty mimo posiadania wszystkich komponentów w swojej ochronie takie jak Arca Vir mks vir, Norman korporacyjne które nawet ukrojonej awirzeczy Avastowi nie dorównują mimo pewnych minusów. Ale muszą byc w czyms ukrojone inaczej by sie pełne wersjeich produktów nie sprzedawały. Ale jesli chodzi o całokształt to sa mimo tego lepsze niż te buble korporacyjne . Chodz z korporacyjnych płatnych produktów taki Kaspersky, Bitdefender czy Noronjest lepszy niż taki AVG, który w wersji darmowejjest strasznie ograniczony np. Brak ochrony www czy brak możliwości skanowania rootkitów. Więc jest tak pomiędzy z tymi płatnymi a darmowymi odpowiednikamiSmile
Odpowiedz
Teraz toczy się dyskusja o wyższości programów płatnych nad darmowymi i vice versa. Jeżeli nie macie do powiedzenia co mogłoby przedłużyć sens tego tematu to sugeruję zakończyć ten wątek.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
zbycho napisał(a): Cały czas piszę i zakonotujcie to w waszych głowach ze płatna wersj jakiegoś programu jest lepsza od jej wersji darmowej.Tyle i tylko tyle.
I nie wmawiajcie mi ze jest odwrotnie


Serafin w kulturalny sposób bez apodyktycznych uwag i usuwania postów zwrócił uwagę aby pisać na temat i słusznie ale nie mogę oprzeć się temu aby nie skomentować postu zbycha ..

Zbycho jest przekonany, ze płatna wersja jest zawsze lepsza od darmowej ale nie przedstawił argumentów.
GeSWall Freeware z regułami Pro posiada dokładnie taką sama skuteczność. Wykrywalność Aviry Personal jest również dokładnie taka sama ja Premium. Na czym polega róznica? Premium posiada skanery z wyprzedzeniem (Web Guard i Mail Guard) ale przez to znacznie bardziej obciąża komputer. To jest moja osobista opinia ale mając do wyboru bezpłatną licencję na Avirę Premium i instalację Aviry Personal, wybieram te drugą możliwość. Dla mnie darmowa Avira jest lepsza, co nie oznacza, że bardziej skuteczna Smile
Odpowiedz
Cytat: Patrz są płatne produkty niektóre lepsze od darmowych

Konkrety.
Która darmowa wersja jest lepsza niz jej płatny odpowiednik?. Która?
Cytat: Zbycho jeżeli uważasz,że nędza jest zawsze tylko wynikiem nieudolności życiowej.

Nigdzie tak nie napisałem więc prosze nie zmieniac znaczenia moich słów.
Napisałem i to podtrzymuje ze ktoś kto nazywa "przelewaniem w dupie" wydanie dziennie 50 gr dodatkowo ,musi żyć w nędzy i być niezaradnym.I prosze mi nie dawac przykładów zdarzeń losowych typu całkowite spalenie domu bo to ma sie nijak do kontestu dotyczacego kupna lub nie płatnych programów.
50 groszy to dla przecietnego polaka nic lub prawie nic.Połowa ludzi na papierosy wydaje dzienie 15 x więcej niż tę "zawrotną" sumę.I co...bogaczami ich nazwiecie?Nie sadzę.
Dlatego,czy sie to komu podoba czy nie,nic nie zmieni faktu że tylko ktoś kto żyje w nędzy uwaza te kwote za zawrotną.
Uwaga!Piszę w NĘDZY a nie w BIEDZIE bo to nie to samo.I zeby doprowadzic sie do takiego stanu trzeba być albo głupcem albo niezaradnym.
Odpowiedz
zbycho napisał(a):I zeby doprowadzic sie do takiego stanu trzeba być albo głupcem albo niezaradnym.


Czy słyszałeś chłopcze o ludziach niepełnosprawnych, ciężko chorych i opuszczonych przez bliskich o schorowanych emerytach i rencistach w podeszłym wieku? Nie bądź arogantem bo i Ty możesz znaleźć się kiedyś w bardzo trudnej i bezradnej sytuacji życiowej.
Odpowiedz
@zbycho
"musi żyć w nędzy i być niezaradnym"
I ja odbiegnę od tematu, ale wkurzyła mnie Twoja opinia i mam wrażenie, że nie masz pojęcia czym naprawdę jest bieda lub nędza...niezaradność, czy głupota to co innego i nie mają z poprzedniczkami wiele wspólnego. Łączenie w jedno określenie nędzy i niezaradności to tak jak powiedzenie, że skoro bocian to ptak - to każdy ptak jest bocianem. Nie bądź głupcem, nie pisz kategorycznie takich stwierdzeń, bo narażasz się na tylko na śmieszność.
Co do papierosów masz jednak rację...to trafny argument.
"Bezpieczeństwo jest podróżą, a nie celem samym w sobie - to nie jest problem, który można rozwiązać raz na zawsze"
"Zaufanie nie stanowi kontroli, a nadzieja nie jest strategią"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości