Skuteczna ochrona - od poczatku
#61
ja też kupiłem Kaspersky tylko że IS i wywaliłem go ponieważ gryzł się z oprogramowaniem CRM.. teraz mam CIS-a i GW więc wszystko za free i w dodatku legalnie..
Odpowiedz
#62
Zbyszek-które to darmowe programy są lepsze od KAV 2009 i NOD32?
Z chęcią sobie je zainstalujęSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#63
Meir napisał(a):Zbyszek-które to darmowe programy są lepsze od KAV 2009 i NOD32?
Z chęcią sobie je zainstalujęSmile


A takie jakie mam w podpisie Smile chociażby. Lepsze mam na myśli wykrywalność. Ja już je miałem na kompie
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#64
Cytat: No, jak komuś się w dupie przelewa i jest kretynem, to i za Gadu-Gadu zapłaci...
"Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"?

Jeśli wydanie 50 gr. dziennie na ochronę ktoś nazywa przelewaniem w dupie to oznacza że jest strasznym nędzarzem i dodatkowo niezaradnym głupcem albo nastoletnim dzieciakiem zależnym finansowo od rodziców.
I ktos taki nie powinien opowiadac bajek ze wersja darmowa danego programu jest lepsza i skuteczniejsza niż płatna.Nie jest.
Kazda wersja darmowa jest z czegoś okrojona.Musi,bo wówczas nikt by płatnej nie kupił.I tak darmowa avira jest okrojona z AntiDrive-by oraz WebGuard-a.Czy to zwieksza skuteczność i bezpieczeństwo czy zmniejsza?
Odpowiedz
#65
zbycho napisał(a):
Cytat: No, jak komuś się w dupie przelewa i jest kretynem, to i za Gadu-Gadu zapłaci...
"Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"?

Jeśli wydanie 50 gr. dziennie na ochronę ktoś nazywa przelewaniem w dupie to oznacza że jest strasznym nędzarzem i dodatkowo niezaradnym głupcem albo nastoletnim dzieciakiem zależnym finansowo od rodziców.
I ktos taki nie powinien opowiadac bajek ze wersja darmowa danego programu jest lepsza i skuteczniejsza niż płatna.Nie jest.
Kazda wersja darmowa jest z czegoś okrojona.Musi,bo wówczas nikt by płatnej nie kupił.I tak darmowa avira jest okrojona z AntiDrive-by oraz WebGuard-a.Czy to zwieksza skuteczność i bezpieczeństwo czy zmniejsza?


ale nie samym komputerem człowiek żyje.. 50gr dziennie daje 182,5zł rocznie.. tylko że takich 50gr dziennie jest więcej.. musisz zapłacic prąd, gaz, telefon, internet, TV,paliwo do auta, ubezpieczenie, ubrania i żywność.. sorry ale ja wolę jechać z żoną i córką na wakacje do Grecji niż kupować programy których sa darmowe odpowiedniki.. webgurda masz równie dobrze w darmowym avascie.. nie ma programów idealnie chroniących.. to po pierwsze.. ja wole darmowe ale legalne.. po drugie to że komuś los pogmatwał w życiu (nie wnikam w przyczyny) nie oznacza że jest jak to napisałeś "jest strasznym nędzarzem i dodatkowo niezaradnym głupcem".. W ten sposób obrażasz ludzi, ranisz ich uczucia i dodatkowo pokazujesz swój brak szacunku i że za grosz nie masz kultury..
Odpowiedz
#66
Cytat: Napisane przez zbycho - Dzisiaj 15:52:59

Cytat:No, jak komuś się w dupie przelewa i jest kretynem, to i za Gadu-Gadu zapłaci...
"Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"?

Jeśli wydanie 50 gr. dziennie na ochronę ktoś nazywa przelewaniem w dupie to oznacza że jest strasznym nędzarzem i dodatkowo niezaradnym głupcem albo nastoletnim dzieciakiem zależnym finansowo od rodziców.


Zbycho-hamuj się trochę z języczkiem-ok?
Dla Ciebie "straszny nędzarz,dzieciak zależny od rodziców czy też niezaradny głupiec"-to ktoś mniej wartościowy od dynamicznego singla robiącego zawrotną karierę w wielkiej korporacji?
Jesteś jakimś faszystą? Dzielisz ludzi na lepszych i gorszych?
To powodzenia Ziomuś...

Mnie stać na każdy program...a jeżeli go nie kupuję,to z czystej przekory-w myśl zasady-j....systemSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#67
Koledzy Meir i Martini mają absolutną racje w tej kwestii. Zbycho nie każdy jest tak zamożny jak Ty, społeczeństwo dzieli się na wiele warstw nawet tych najuboższych uszanuj to Pozdro;|
Odpowiedz
#68
może warto robić płatne konta na forum dla osób takich jak Zbycho np z opisem Konto Premium.. skoro nie ma co robić z pieniędzmi to wspomoże forum.. Smile
Odpowiedz
#69
LikwidatoR napisał(a):Koledzy Meir i Martini mają absolutną racje w tej kwestii. Zbycho nie każdy jest tak zamożny jak Ty, społeczeństwo dzieli się na wiele warstw nawet tych najuboższych uszanuj to Pozdro;|


Trochę za dużo masz tych programów zabezpieczających. Ja np. zupełnie zrezygnowałem z programu antyspyware i oparłem swoją ochronę na: AV+Firewall+HIPS. Antyspyware mam tylko do skanu na żądanie.
Uważam że Ad-Aware jest zbędny a MBAM też ściągałbym i używałbym tylko w razie potrzeby.
Program AV masz dobry, firewall z HIPS również.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#70
Masz racje Meir , ale Ad-aware ma teraz w bazie 2.5 mln sygnaturwiec powinien być skuteczny parę razy mi tyłek uratował, Malwarebytes używam bo jak przeglądamich forum to widzę , że wykrywawiele zagrożeń to co wiele antywirusów niewykrywa. A-squared solidny produkt sypie fałszywkami, ale rozpoznajeco jest FP co nie . Może za duzo ale komputer mam nawet mocny wiec nic nie muli. w Real Time mam comodo i Avire włączoną. Tak za dniach potestuję Kaspra 2010 Finala, Beta szła dobrzeWink
Odpowiedz
#71
Ad-aware ma tyle sygnatur gdyż jeden z jego silników to avira bez niej jest dość słabym produktem
czasy jego świetności skończyły się na wersji 1.06
Odpowiedz
#72
A może skusisz się na Geswall albo Defensewall ?
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#73
Przeglądam te forum od pół roku, ale nie rejestrowałem się bo się lenilem hehe. Przeglądając tematy związane z tymi programami to kusije zainstalować następnie kupić(DefenseWall), zobaczę jeszcze co czas pokażeSmile
Odpowiedz
#74
No ja chyba kupię Defense Walla ale szkoda że nie ma u nas dystrybucji tego programu tylko trzeba przez pay pal
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#75
Jak wolisz a nie wolisz GesWalla, który jest za free po co się męczyć. Po drugie jak jesteś doświadczonym Userem będzie Ci nie potrzebny w sumie. Ja mam tyle tego softu bo testuje wiele paczek wirusów z tego forum i inne więc wole dmuchaś na zimne ado formatu mi sie nie spieszySmile
Odpowiedz
#76
LikwidatoR napisał(a):Jak wolisz a nie wolisz GesWalla, który jest za free po co się męczyć. Po drugie jak jesteś doświadczonym Userem będzie Ci nie potrzebny w sumie. Ja mam tyle tego softu bo testuje wiele paczek wirusów z tego forum i inne więc wole dmuchaś na zimne ado formatu mi sie nie spieszySmile


No aż taki doświadczony to nie jestem aczkolwiek jestem dumny z siebie że jak wymieniam niektórym osobom nazwy programów typu: online armor albo defense wall to dla nich jest czarna magia bo wydaje im się że kupią KIS-a albo NOD-a czy NIS-a i po krzyku. A ja wiem na ten temat więcej niż oni. Podejrzewam że niejeden informatyk pewnie nawet nie słyszał o programach typu geswall czy defense wall

Defense Wall płatny ale jak dla mnie całkiem prosty w obsłudze i jeśli już miałbym wydać pierwszy raz w życiu kasę na program zabezpieczający to tylko na Defense Wall a nie na jakiegoś KIS-a czy inne "all in one"

Geswalla nie mogę zainstalować bo musiałbym konwertować FAT32 na NTFS a jakoś mi nie śpieszno do tego bo boję się że coś się wysypie

Myślę że programy takie jak geswall czy defense wall to nowa generacja zabezpieczeń, przyszłościowa i wspomagająca zawodne antywirusy więc zawsze się przydadzą. Przekonałem się o tym ostatnio gdy testowałem wirusa z tego forum, którego Avast nie wykrywał. Za to zareagował HIPS w Online Armor i to pokazuje jak ważna jest wielowarstwowa ochrona gdy jeden program coś przepuści to zawsze zostają jeszcze kolejne bariery dla wirusów. I o to właśnie chodzi.
Avast 8, Sandboxie 4.01.02 (beta), Online Armor Free
Odpowiedz
#77
Dokładnie żaden antywir nie zapewni 100% nawet przy super bazach antywirusów, heurystyce, ochronie proaktywnej itp. Zgodzę się tez ze wiele informatyków tym bardziej zwykłych ludzi nie słyszało o tego typie programów zabezpieczającychale jak maja słyszeć jak nie ma ich w vortalach. Są dalej antywiry, programy antispyware, firewalle czyli standard. W sumie wielu ludziom to starcza nie potzrebują dodatkowej ochrony ale jakby pojawiły się takie programy w vortalach by móc je testowaczyskałobywiekszą popularność a szkoda. Firmy antywirusowe będą miały większe zyski, może zmieni się to za parę latSmile. Co do konwertacji też by mi się nie chciało, jestem za bardzo leniwy.Smile
Odpowiedz
#78
LikwidatoR po co ci tyle softu? Jezeli w CIS masz wlaczony D+ to mozesz spokojnie odinstlowaća-squared Free+ Ad-aware+ Malwarebytes Anti-Malware
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#79
Spoko pomyśle nad tymSmile,ale lubię mieć sporo softu dobrej jakości ;]
Odpowiedz
#80
Ale co za dużo to też nie zdrowo ;P
_____
Ja nie łażę bo żadnych niebezpiecznych stronach, tylko po swoich forach, na których coś piszę.... Więc ograniczyłem się do minimum Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości