Skuteczna ochrona - od poczatku
#21
ale np. wlaczylem tlen''a jako isolated i mi sie archiwum nie chce otwierac ...
Odpowiedz
#22
I tak w koło Macieja...To forum staje się nudne .
Odpowiedz
#23
Nikt Ciebie tutaj nie trzyma Tongue
Odpowiedz
#24
Dlatego coraz rzadziej piszę na tym forum...
Odpowiedz
#25
VenomX-forum Ci się znudziło po pół roku? Nie przejmuj się niedługo wyjdzie nowa wersja NOD-a i wróci zapał i zaangażowanieSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#26
He z tą nową wersją trzeba trochę poczekać
Odpowiedz
#27
Dozamet1-wiemTongue...ale trzeba chłopaka wesprzeć na duchuSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
#28
VenomX pojawił się na forumowisku Tongue
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#29
melduje ze sciagam comodo i sprobuje zainstalowac Wink
czekaja mnie pewnie lata pracy nad konfiguracja Wink
mam nadzieje ze zdaze to poustawiac zanim strace cierpliwosc i wywale wszystkie zabezpieczenia Tongue
Odpowiedz
#30
Adam1226 - poradnik kolega ANDGIRD napisał, możesz znaleźć to w Google Smile Spokojnie możesz zainstalować sam firewall + HIPS.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#31

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#32
o dzieki..
ale juz fajnie: przy instalacji najpierw sie zwiesilo przy tym skanie przed uruchomieniem
pozniej po restarcie mialem komunikat

ktory po kliknieciu zaleconego yes znowu sie pojawial..
dalem wtedy na no
/nie dzialala mi zadna strona i pojawilo sie ze firewall nie dziala poprawnie...
teraz walcze dalej
Odpowiedz
#33
napisz na forum comodo może Ci pomogą

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#34
o dzieki..
ale juz fajnie: przy instalacji najpierw sie zwiesilo przy tym skanie przed uruchomieniem
pozniej po restarcie mialem komunikat

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ktory po kliknieciu zaleconego yes znowu sie pojawial..
dalem wtedy na no
/nie dzialala mi zadna strona i pojawilo sie ze firewall nie dziala poprawnie...
po resecie niby sie wlaczylo ale cholera wie jak dlugo wytrzyma ...


teraz walcze dalej

ale za to sie wlaczylo razem z defense + ktory mi tutaj odradzacie nie wlaczac? (Wylaczylem)
Wlasciwie to dlaczego?Tongue
Odpowiedz
#35
odinstaluj comodo, wykasuj wszystkie katalogi po comodo (również temp), wyczyść rejestr ccleaner lub comodo System-Cleaner i zainstaluj raz jeszcze.. powinno pomóc..
Odpowiedz
#36
Defense+ to HIPS Comodo, na tym forum jest mnóstwo tematów o tym Smile Poza tym ściągnij comodo z dobreprogramy.pl bo ta twoja wersja nie wygląda na najnowszą (polską).
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#37
32bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

64bit

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wybór języka przy instalacji..
Odpowiedz
#38
co mam zle skonfigurowane ze mi sie wirus przedostal na dysk (do cache''a)
czy cache jest razem izolowany?
a co do comodo, to wersja wyglada na ok. (3.9..) narazie nie nastrecza problemow technicznych z dzialaniem natomiast z konfiguracja owszem ale to juz moja wina :/
Odpowiedz
#39
Przeczytałem wasze porady dla adam1226 i po przeczytaniu jego ostatniego postu mam prośbę,nie udzielajcie więcej porad bo to nie porady a błazenada.
Dlaczego?Ponieważ najpierw trzeba zapytać do czego swojego kompa chce uzywać i jakie ma o nim pojęcie.
Odpowiedz
#40
zbycho według Ciebie błazenadą jest podanie linków do konfiguracji CIS-a i sposobu aby po zainstalowaniu działał jak należy? ciekawe spostrzeżenia.. tylko niczym nie poparte.. jeśli CIS żle działa to jedyne wyjście to diagnostyka programowa cis lub odinstalować, przeczyścić rejestr, zainstalować ponownie.. to jest błazenada tak? ciekawe..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości