Programy zabezpieczające - dyskusja.
To oznacza-ni mniej ni więcej-tylko to,że Jurek powinien terazjechać bez żadnych zabezpieczeń-w końcu-"antywirusy i firewalle to przeżytek".
Jurku-apelujemy o konsekwencje,stanowczość i dotrzymywanie słowaSmile
Norton Internet Security 2015 + GeSWall Pro
Odpowiedz
Czy jakiś użytkownik Avasta pokaże mi zrzute ekranowy z menedżera zadań? Zastanawiam się nad Avastem. Jest po polsku, darmowy, ma w sumie niezłą skuteczność. Avira? Nieprzyjemna.
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):Czy jakiś użytkownik Avasta pokaże mi zrzute ekranowy z menedżera zadań? Zastanawiam się nad Avastem. Jest po polsku, darmowy, ma w sumie niezłą skuteczność. Avira? Nieprzyjemna.


Ja właśnie mialem tak z Avastem.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
Nie pytam się o opinię, a o rzut!
Odpowiedz
Za jakieś 15 min dam rzuta... bo wywalam to coś microsoftu ;P
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):Czy jakiś użytkownik Avasta pokaże mi zrzute ekranowy z menedżera zadań? Zastanawiam się nad Avastem. Jest po polsku, darmowy, ma w sumie niezłą skuteczność. Avira? Nieprzyjemna.


Testowałem Adam Avasta kilka razy. Przy kompletnym zestawie nie ma to większego znaczenia czy używasz Avasta czy Aviry ale osobiście mnie bardziej odpowiada Avira z kilku względów. Znacznie mniej obciąża kompa, szybciej skanuje oraz posiada konfigurację skanowania no i jednak jest trochę bardziej skuteczna. Wersja językowa przynajmniej dla mnie nie ma znaczenia pomimo tego że angielski znam słabiutko.
Przetestowaćjednak Avasta i przekonać się zawsze można a przy okazji jest trochę urozmaicenia Smile
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):Czy jakiś użytkownik Avasta pokaże mi zrzute ekranowy z menedżera zadań? Zastanawiam się nad Avastem. Jest po polsku, darmowy, ma w sumie niezłą skuteczność. Avira? Nieprzyjemna.


Adamie ;P Proszę bardzo - zrzut z avast! Grin


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
MateusXs
Nie wstawiaj tak dużych screenów bo się forum rozjeżdża.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
Przepraszam Smile U mnie na ekranie się nie rozjechało ;-)
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
Więc używaj opcji "podgląd" zanim wyślesz posta.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):Czy jakiś użytkownik Avasta pokaże mi zrzute ekranowy z menedżera zadań? Zastanawiam się nad Avastem. Jest po polsku, darmowy, ma w sumie niezłą skuteczność. Avira? Nieprzyjemna.


Jeśli wybrałeś Avasta to tu masz jak go skonfigurować

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
Myślę sobie: mam GesWalla, a brat nie lubi Aviry. Jest po polsku (Avast oczywiście) a zapowiedzi co będzie w piątce, zaostrzyły mi apetytu. Skuteczność - nie jest zła. W ostateczności raz na jakiś czas skan online lub Dr. Web.
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):Myślę sobie: mam GesWalla, a brat nie lubi Aviry. Jest po polsku (Avast oczywiście) a zapowiedzi co będzie w piątce, zaostrzyły mi apetytu. Skuteczność - nie jest zła. W ostateczności raz na jakiś czas skan online lub Dr. Web.


Zainstaluj Avasta + GW i Comodo firewall (bez D+).
Jeżeli chodzi o Dr.Web to wykrywalność słabiutka. Możesz użyć do skanu AV Comodo.
Odpowiedz
Muszę oszczędzać RAM. A COMODO pożera za dużo. Usunąłem OA i włączyłem zaporę systemową.
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):Muszę oszczędzać RAM. A COMODO pożera za dużo. Usunąłem OA i włączyłem zaporę systemową.

Zamiast usuwać, oszczędzać mógłbyś zainwestować w ram - jest tani jak barszcz ! To nie te czasy gdzie za 2 GB DDR2 800mhz płaciło się prawie 400 zł ! Teraz na allegro nówki można kupić za 80 zł !
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):Muszę oszczędzać RAM. A COMODO pożera za dużo. Usunąłem OA i włączyłem zaporę systemową.


U mnie cały CIS bez AV real-time, pobiera 4.5 MB a Avira Personal jeszcze mniej.
Odpowiedz
VenomX napisał(a):
adam_993 napisał(a):Muszę oszczędzać RAM. A COMODO pożera za dużo. Usunąłem OA i włączyłem zaporę systemową.

Zamiast usuwać, oszczędzać mógłbyś zainwestować w ram - jest tani jak barszcz ! To nie te czasy gdzie za 2 GB DDR2 800mhz płaciło się prawie 400 zł ! Teraz na allegro nówki można kupić za 80 zł !


DDR2 - no właśnie. A moja płyta nie obsługuje DDR2, tylko zwykłe "dedeery". A takie są droższe.
Odpowiedz
adam_993 napisał(a):DDR2 - no właśnie. A moja płyta nie obsługuje DDR2, tylko zwykłe "dedeery". A takie są droższe.


Nie mówiąc o moich SD''kach. Tongue
Odpowiedz
A przecież jeszcze jest MBAM!

Przypomniało mi się, co nauczyciele informatyki wyprawiali z komputerami. W podstawówce, na staruszkach Avast i Norton. Pani uczyła nas jak skanuje się dysk. W bibliotece była Panda...
Ale to nic. W gimnazjum (ukończyłem, już złożyłem podanie Grin) na komputerach:
w starszej pracowni Avira Classic;
w nowszej Arcavir z bazami z 2008 roku. Wyłączone wszystko - strażnik, skaner, działa tylko skaner poczty. Co Wy na to?
Odpowiedz
To jest program "przyszłości", już kiedyś o nim wspomniałem a dzisiaj sobie go zainstalowałem Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości