Programy zabezpieczające - dyskusja.
#1
Proponuje ten temat jako nowe miejsce do dyskusji.
Do tamtego tematu nie będziemy raczej wracać.

Życzę udanej dyskusji.
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
Odpowiedz
#2
Antywirus: Avira Premium 8
Antyspyware: MBAM free + SAS free

Zrezygnowałem z PC Tools Firewall Plus gdyż znaczne było spowolnienie otwierania systemu, i tak samo jak w poprzednich wersjach, program nie zapamiętywał decyzji podjętych przy uruchamianiu niektórych aplikacji.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#3
avira Premium 8 + comodo z defence +
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#4
NOD + Comodo + MBAM + PG ( real time )
Odpowiedz
#5
Kaspersky Internet Security 2009 - Real Time
MBAM+SAS na żądanie
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#6
Rozum + Zabezpieczenia Windows Vista Sp2 Beta [/align]
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#7
Norton Internet Security 2009 PL w darmowej promocji

Na żądanie:
Malwarebytes'' Anti-Malware Free
SUPERAntiSpyware Free Edition
Odpowiedz
#8
Antywirus: Avira Premium 8
Antyspyware: SpyBot
Firewall: PCTools (u mnie działa całkiem sprawnie, aczkolwiek jego ''skleroza'' bywa uciążliwa ;p)
i jeszcze PinPatrol (może i nie jest to nic wielkiego, ale zawsze coś).

Do tego rozsądek i od jakichś dziesięciu miesięcy (czyli od momentu gdy pozbyłem się NIS 2008, który otrzymałem z ''prezencie'' wraz z laptopem) nie mam żadnych problemów.
Odpowiedz
#9
A ja dla testów teraz: KAV 2009 + zabezpieczenia Win Viśta Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#10
Ja używam nortona+mbam+sas+ad-aware+sas+ZDROWY ROZSĄDEK
Jak narazie zero problemów
Odpowiedz
#11
Odinstalowałem przed chwilą mojego ESET Smart Security inie zainstaluje go przez ponad tydzień może dwa tygodnie Grin
Odpowiedz
#12
dobry pomysł, popieram tylko zrób sobie beckup w razie czego
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#13
Ratatui napisał(a):Odinstalowałem przed chwilą mojego ESET Smart Security inie zainstaluje go przez ponad tydzień może dwa tygodnie Grin


A wyłączyłeś UAC i Defender, czy one też chodzą ???
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#14
Ja na drugim komputerze mam taki zestaw:
Avira Personal + Windows defender + MBAM Free + UAC + zdrowy rozsądek Smile
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#15
mateusz8466 napisał(a):
Ratatui napisał(a):Odinstalowałem przed chwilą mojego ESET Smart Security inie zainstaluje go przez ponad tydzień może dwa tygodnie Grin


A wyłączyłeś UAC i Defender, czy one też chodzą ???


UAC już dawno wywaliłem. Pierwszy lepszy wirus potrafi zmienić wartość rejestru tej funkcji z 1 na 0 (czyli na disable) Tongue Windows Defendera również wyłączyłem w usługach.

Do przeprowadzenia tego testu "zainspirował" mnie kolega, który jak się dowiedziałem od ponad 1,5 roku nie używa antywirusa... i jak dotąd żadnego syfu nie miał na kompie Tongue
Odpowiedz
#16
Ratatui napisał(a):Do przeprowadzenia tego testu "zainspirował" mnie kolega, który jak się dowiedziałem od ponad 1,5 roku nie używa antywirusa... i jak dotąd żadnego syfu nie miał na kompie Tongue


Nie zła Ratatui inspiracja. Grin Ten Twój kolega, to albo niezły bajerant lub też schowany za firewallem routera, otwiera tylko bezpieczne strony.
Odpowiedz
#17
KIS 2009zainstalowany u syna na laptopie. U mnie aktualnie oryginalny NOD32- prezent z firmy Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#18
Mam KIS 2009 na swoim laptopie, na żony NIS 2009, a dzieciaki też NIS 2009. Czekam na ESET 4.0 i zobaczę, jak będzie się sprawować.
Odpowiedz
#19
Realtime: Avira premium, Comodo internet security z wlaczonym AV i HIPS, Snoop Free privacy Shield, Windows Defender, DefenseWall, PeerGuardian i spie spokojnieGrin

Prawdopodobnie taki zestaw juz u mnie zostanie.
Odpowiedz
#20
ELWIS1Avira i Comodo AV jednocześnie, to może skończyć się konfliktem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości