Aktualizacje
#1
Samo forum Aviry chodzi o niebo lepiej i inne strony szybciej się wczytują. Czyli coś w tym musi być Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#2
Na pewno spora w tym zasługa też NOD-a Smile
Odpowiedz
#3
Pablosss napisał(a):To że się łączy tak często nie oznacza że tak często się aktualizuje Smile


Oznacza, żeczęsto aktualizuje Smile
Odpowiedz
#4
Jurek napisał(a):Oznacza, żeczęsto aktualizuje Smile


Nie. Oznacza tylko i wyłącznie to że często zgłasza się po nowe aktualizacje, nie oznacza jednak że je pobiera Smile
Odpowiedz
#5
Jurek napisał(a):
Pablosss napisał(a):To że się łączy tak często nie oznacza że tak często się aktualizuje Smile


Oznacza, żeczęsto aktualizuje Smile

chwyt marketingowy .
Odpowiedz
#6
Zawsze lepszy pic niż nic Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#7
Chwyt, nie chwyt ale jak widać działa Grin
Odpowiedz
#8
Pablosss napisał(a):Nie. Oznacza tylko i wyłącznie to że często zgłasza się po nowe aktualizacje, nie oznacza jednak że je pobiera Smile


Zainstaluj program sprawdź a potem się wypowiadaj. Nie mam tyle samozaparcia i cierpliwości coVenomX, żeby prowadzić z Tobą zaciekłą i bezsensowną dyskusje prze z 20 postów.
Odpowiedz
#9
Ja podziwiam pod tym względem VenomX''a Smile Ja cierpliwość straciłbym już po 2 lub 3 poście ;D
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#10
Z logicznego punktu widzenia gdyby program antywirusowy aktualizował się tak często to istniałoby duże prawdopodobieństwa iż pod względem wykrywalności byłby najlepszy , tak nie jest, zatem sami odpowiedzcie sobie na pytanie ?:Ile razy w ciągu dnia Norton się aktualizuje ? . Producent programu chyba z byka spadł pisząc o sumie 300 , trzeba zrozumieć , że nowe sygnatury pojawiają się raz na dzień ewentualnie kilka razy w ciągu dnia , tak więc pisanie o 300 jest nielogiczne .
Odpowiedz
#11
Jurek napisał(a):Zainstaluj program sprawdź a potem się wypowiadaj. Nie mam tyle samozaparcia i cierpliwości coVenomX, żeby prowadzić z Tobą zaciekłą i bezsensowną dyskusje prze z 20 postów.


Zainstalowałem i jak się okazuje miałem racje Grin

EDIT: Postanowiłem zrobić kilka screenów w pewnych odstępach czasowych a nie tylko 1:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Ewidentnie widać że mam racjęGrin
Odpowiedz
#12
A co myślałeś ? , że program za każdym razem pobiera nowe definicje ? eh ! Każdy program antywirusowy nowe sugnatury pobiera minimum raz dziennie , maksimum do 2-3 . Nie ma po co sprawdzać jest to oczywiste .
Odpowiedz
#13
nieźle eset i norton masz zainstalowane nie ma problemów mimo wyłącznego eseta
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#14
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):A co myślałeś ? , że program za każdym razem pobiera nowe definicje ? eh ! Każdy program antywirusowy nowe sugnatury pobiera minimum raz dziennie , maksimum do 2-3 .


To było do mnie? Tongue

Raczej do wszystkich , którzy myśleli iż program pobiera ze 300 razy dziennie nowe sygnatury ! Dobrze by było gdyby chociaż do 10 razy się aktualizował .
Odpowiedz
#15
Ja tylko tłumaczę Jurkowi który myśli że Norton za każdym razem się aktualizuje że nie ma racji Smile
Odpowiedz
#16
Pablosss napisał(a):Ja tylko tłumaczę Jurkowi który myśli że Norton za każdym razem się aktualizuje że nie ma racji Smile

Gdyby się aktualizował to jego wykrywalność byłaby znakomita .
Odpowiedz
#17
polak900 napisał(a):nieźle eset i norton masz zainstalowane nie ma problemów mimo wyłącznego eseta


Nie zauważyłem żadnych problemów przez tą krótką chwilę Smile
Odpowiedz
#18
to ok tylko tak pytałem
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#19
Ustawcie sobie w Avirzeaktualizacje co 15 minut i pomyślcie co chciał Nortonpowiedzieć wam pisząc o aktualizacjach do 300 razy .
Odpowiedz
#20
avira aktualizuje się góra 5 razy na dobę
WIN11
Ventura
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości