Aktualizacje
#41
Pabloss, wyluzuj. On jest nieuleczalny.
Odpowiedz
#42
Nikesz napisał(a):Pabloss, wyluzuj. On jest nieuleczalny.


Denerwuje mnie po prostu takie podejście. Od 2 lat używa NOD-a a wypowiada się o innych programach jako wielki ich znawca Grin
Odpowiedz
#43
Pablosss napisał(a):
Nikesz napisał(a):Pabloss, wyluzuj. On jest nieuleczalny.


Denerwuje mnie po prostu takie podejście. Od 2 lat używa NOD-a a wypowiada się o innych programach jako wielki ich znawca Grin

Może o wiele wcześniej zacząłem swą przygodę z programami antywirusowymi niż ty ?
Odpowiedz
#44
VenomX napisał(a):przygodę z programami antywirusowymi niż ty ?


A może Kasperski później zaczął się aktualizować kilkanaście razy na dobę niż Ty zacząłeś z nim przygodę?
Odpowiedz
#45
Niemożliwe. Dla mnie jesteś dzieckiem Smile
Odpowiedz
#46
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):przygodę z programami antywirusowymi niż ty ?


A może Kasperski później zaczął się aktualizować kilkanaście razy na dobę niż Ty zacząłeś z nim przygodę?

Ponad pół roku temu testowałem o ile się nie mylę najnowszą wersję tego programu , bawiłem się nim kilka dni, często komputer działał od rana do wieczora , nie widziałem aby Kaspersky rzeczywiście tak często do kilkunastu razy pobierał nowe definicje .
Odpowiedz
#47
[img]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[] =kaspersky&programs[] =antivir&programs[] =nod32&programs[] =avg&programs[] =avast&lang=0[/img]

[img]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[] =symantec2009&programs[] =kaspersky&programs[] =antivir&programs[] =nod32&programs[] =avg&programs[] =avast&lang=0[/img]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odpowiedz
#48
Tak jak pisałem - zainstaluj, poobserwuj i dopiero się wypowiadaj. Faktów nie da się oszukać VenomX Smile
Odpowiedz
#49
yngve ja opieram się na tym jak to rzeczywiście jest w praktyce . Ostatni czasy nie wierzę w testy antywirusowe tak jak i we wszystkie wykresy . Moje doświadczenia przekonały mnie iż bardzo często są one naciągane . Kaspersky robi z testów matousec''atest programów antywirusowych , Norton piszę, że aktualizuje się do 300 razy w ciągu dobry . Avira w testach zawsze wypada świetnie , 99 % skuteczności, przekonałem się w przeciągu tego tygodnia , że program ten nie jest idealny i ta jego skuteczność według mnie jest mocno przesadzona . Wierzę w to co widzę, tyle na ten temat .
Odpowiedz
#50
VenomX napisał(a):Wierzę w to co widzę, tyle na ten temat .


Więc jedziemy na tym samym wózku, tyle tylko że mamy inne obserwacje z praktyki ( moja praktyka z Kasperskim była dłuższa niż Twoja ).
Odpowiedz
#51
Avira nie jest idealna masz racje brakuje jej 1%
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#52
VenomX, Avira rzeczywiście miała wpadkę z search enginem w ostatnim tygodniu, ale została ona szybko naprawiona. Dziwne to, że się sądzi antywira na tej podstawie. Smile Avast i AVG też zanotowały wpadki w 2008.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#53
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Wierzę w to co widzę, tyle na ten temat .


Więc jedziemy na tym samym wózku, tyle tylko że mamy inne obserwacje z praktyki ( moja praktyka z Kasperskim była dłuższa niż Twoja ).

Być może ja jednak nie zaobserwowałem tego co ty . Norton chwali się , że aktualizuje się do 300 razy sam widzisz , że to chwyt marketingowy . To wszystko jest nieźle naciągane , łącznie z niektórymi , testami , informacjami , wykresami . Czytając testy antywirusowe byłem przekonany iż Avira rzeczywiście ma rewelacyjną skuteczność , mocno się przekonywałem do niej , teraz widzę , że jest to po prostu dobry program jednak bez rewelacji ! AV COMPARATIVES piszę iż program ten najlepiej radzi sobie z wykrywaniem nowych nieznanych dotąd wirusów - mam zupełnie inne zdanie , owszem potrafi wykryć, jednak jest wiele , których nie wykrywa i te często są wykrywalne przez mojego NODa .
Odpowiedz
#54
To sa statystyki, a nie testy, wiec przeklamania tutaj raczej nie ma. A co do testow to trzeba je traktowac z lekkim przymrozeniem oka.
Odpowiedz
#55
yngve napisał(a):To sam statystyki, a nie testy, wiec przeklamania tutaj raczej nie ma. A co do testow to trzeba je traktowac z lekkim przymrozeniem oka.

Opierasz się na statystykach a korzystałeś z Kasperskiego ? sprawdzałeś jak to działa w praktyce ? Ostatni czasy nie wierzę w suche fakty .
Odpowiedz
#56
VenomX, a teraz ładnie się pokajaj
Odpowiedz
#57
Venom się nie przyzna. Dla niego to spisek żydo-masoński o podłożu cyklistyczno-ateistycznym. Kasperski aktualizuje się raz na rok a te cyferki to dowód na światowy spisek.
Odpowiedz
#58
Albo każe mi sprawdzać przez tydzień przez całą dobę Smile
Odpowiedz
#59
VenomX napisał(a):
yngve napisał(a):To sam statystyki, a nie testy, wiec przeklamania tutaj raczej nie ma. A co do testow to trzeba je traktowac z lekkim przymrozeniem oka.

Opierasz się na statystykach a korzystałeś z Kasperskiego ? sprawdzałeś jak to działa w praktyce ? Ostatni czasy nie wierzę w suche fakty .


Nie sprawdzalem, wiec nie wypowiadam sie na temat kaspersky''ego.
Zalaczylem wykresy z wynikami czestosci aktualizacji sygnatur antywirusow, to sa statystyki, fakty... i tyle. Mysle, ze test.org tutaj nas nie oszukuje. A Ty sprawdzales kaspersky''ego pod tym wzgledem?

EDIT:
Na wykresie widac nawet, ze miejscami jest np. od kilku do 20 aktualizacji na dzien, co chyba zgadzaloby sie z Waszymi obserwacjami...?
Odpowiedz
#60
Nikesz napisał(a):VenomX, a teraz ładnie się pokajaj

Z tych wszystkich rodzai zagrożeń wybierz te gdzie mogą znajdować sięwirusy i wtedy dobrze się zastanów jak często są one pobierane . Przedstawiłeś coś bardzo wiarygodnego , przyznam program potrafi aktualizować się często ale większość tych aktualizacji nie dotyczy samych wirusów a ja bardziej myślałem o nich . Skoro program pobiera do swej bazy spam jak i strony z Phishingiem i wiele innych to rzeczywiście może być to możliwe .
yngve napisał(a):
VenomX napisał(a):
yngve napisał(a):To sam statystyki, a nie testy, wiec przeklamania tutaj raczej nie ma. A co do testow to trzeba je traktowac z lekkim przymrozeniem oka.

Opierasz się na statystykach a korzystałeś z Kasperskiego ? sprawdzałeś jak to działa w praktyce ? Ostatni czasy nie wierzę w suche fakty .


Nie sprawdzalem, wiec nie wypowiadam sie na temat kaspersky''ego.
Zalaczylem wykresy z wynikami czestosci aktualizacji sygnatur antywirusow, to sa statystyki, fakty... i tyle. Mysle, ze test.org tutaj nas nie oszukuje. A Ty sprawdzales kaspersky''ego pod tym wzgledem?

Mnie chodziło głównie o sygnatury z bazą wirusów .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości