Aktualizacje
#61
Zauważ, że z wirusami już trzykrotnie uaktualniał na cztery skany.
Odpowiedz
#62
Przecież masz jak byk na screenach napisane " Szkodliwe programy " a do nich zaliczają się wirusy, trojany i inne tego typu szkodniki. Spam. Phishing itp ma inne rubryki.
Odpowiedz
#63
Dodałem jeszcze jeden screen.
Odpowiedz
#64
Screeny jakie zamieściłeś jasno i dobitnie udowadniają iż Kasperski aktualizuje się kilkanaście razy na dobę, temat aktualizacji Kasperskiego można według mnie uznać za zamknięty Smile
Odpowiedz
#65
Ja az tak duzej wagi do ilosci tych aktualizacji na dzien nie przywiazuje, bo osobiscie nie zauwazylem zeby np. Norton jakos szczegolnie szybko reagowal na nowo wykrytezagrozenia w porownaniu do Nod32 czy Aviry, choc ma az tyle aktualizacji. Ale to sa moje osobisteodczucia, obserwacje w skali "mikro", moga byc bledne... Statystyki jednak pokazuja, ze Kaspersky i szczegolnie Norton wypadaja lepiej niz konkurencja.
Odpowiedz
#66
Tak się składa że Kasperski jako jeden z niewielu bardzo szybko reaguje na nowe zagrożenia.
Odpowiedz
#67
Pablosss napisał(a):Screeny jakie zamieściłeś jasno i dobitnie udowadniają iż Kasperski aktualizuje się kilkanaście razy na dobę, temat aktualizacji Kasperskiego można według mnie uznać za zamknięty Smile

Nie rozumiesz tych aktualizacji . Szkodliwe programy łącznie z podejrzanymi stronami są to bazy prawdopodobnie , które zawierają wirusy jak i inne szkodniki, zatem sobie zlicz jak często w ciągu dnia są one aktualizowane a wyjdzie ci wynik zbliżony do większości programów antywirusowych , które dziennie pobierają swoje sygnatury . Mnie akurat nie chodzi o spam o phishing o banery w sygnaturze chodzi mi tylko i wyłącznie o te, w których mieszczą się wirusy .
Odpowiedz
#68
Jeśli ktoś tu czegoś nie rozumie to właśnie Ty. Wyjaśniłem co kryje się pod pojęciem Szkodliwe programy ( tutaj masz gotowe sygnatury ), Ty albo tego naprawdę nie rozumiesz albo udajesz że nie rozumiesz. W każdym razie kolega udowodnił że Kasperski aktualizuje się często ( aktualizuje a nie tylko łączy się z serwerem ). Podejrzane nie oznacza zawirusowane.
Odpowiedz
#69
Pablosss napisał(a):Jeśli ktoś tu czegoś nie rozumie to właśnie Ty. Wyjaśniłem co kryje się pod pojęciem Szkodliwe programy ( tutaj masz gotowe sygnatury ), Ty albo tego naprawdę nie rozumiesz albo udajesz że nie rozumiesz. W każdym razie kolega udowodnił że Kasperski aktualizuje się często ( aktualizuje a nie tylko łączy się z serwerem ). Podejrzane nie oznacza zawirusowane.

Jak pisałem,zlicz sobie te szkodliwe programy w ciągu doby a wyjdzie ci wynik zbliżony do większości .
Odpowiedz
#70
zawsze znajdziecie sobie dobrytemat do dyskusji pozdro
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#71
polak900 napisał(a):zawsze znajdziecie sobie dobrytemat do dyskusji pozdro

Owszem to jest ciekawy temat bo jak widzisz , ludzie myślą , że skoro program aktualizuje się kilkanaście razy w ciągu doby to oczywiście pobiera on za każdym razem sygnatury z wirusami a wcale tak nie jest jak już zauważyłeś .
Odpowiedz
#72
przecież wiadom że nie wystarczy włączyć w kasperskym monit o aktualizacji i wtedy widać że raz pisze updated a raz up to date po aktualizacji
to samo jest z avirą i nad czym tu się zastanawiać
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#73
VenomX napisał(a):Jak pisałem,zlicz sobie te szkodliwe programy w ciągu doby a wyjdzie ci wynik zbliżony do większości .


Tutaj nie chodzi o laczna ich ilosc na dobe, bo ona bedzie zblizona, ale o czas w jakim ta sygnatura dotrze do usera, a na to ma na pewno wplyw czestosc aktualizacji. W kazdej z tych aktualizacji np. w Nortonie bedziesz mial rowniez niebezpieczne zagrozenia, choc ich ilosc bedzie mniejsza w pojedynczej aktualizaji, gdyz sa czestsze.
Odpowiedz
#74
VenomX napisał(a):Owszem to jest ciekawy temat bo jak widzisz , ludzie myślą , że skoro program aktualizuje się kilkanaście razy w ciągu doby to oczywiście pobiera on za każdym razem sygnatury z wirusami a wcale tak nie jest jak już zauważyłeś .


Chłopie nie ośmieszaj się Grin
Odpowiedz
#75
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Owszem to jest ciekawy temat bo jak widzisz , ludzie myślą , że skoro program aktualizuje się kilkanaście razy w ciągu doby to oczywiście pobiera on za każdym razem sygnatury z wirusami a wcale tak nie jest jak już zauważyłeś .


Chłopie nie ośmieszaj się Grin

Gdzie ty masz oczy ? jakbyś je miał to byś zauważył , że na sygnaturach umieszczonych w obrazku 4,5 baza ze szkodliwymi programami nie była aktualizowana . Nie pisz , że się ośmieszam , pierw dobrze się zastanów nad swoją wypowiedzią .
Odpowiedz
#76
Screen 1 - szkodliwe programy - 1730901
Screen 2 - szkodliwe programy - 1731074
Screen 3 - szkodliwe programy - j.w.
Screen 4 - szkodliwe programy - 1731120
Screen 5 - szkodliwe programy - j.w

Jakieś pytania? W ciągu 3 godzin zaktualizowana została 3-krotnie.
Odpowiedz
#77
Pablosss napisał(a):Screen 1 - szkodliwe programy - 1730901
Screen 2 - szkodliwe programy - 1731074
Screen 3 - szkodliwe programy - j.w.
Screen 4 - szkodliwe programy - 1731120
Screen 5 - szkodliwe programy - j.w

Jakieś pytania? W ciągu 3 godzin zaktualizowana została 3-krotnie.

Owszem , jeśliNikeszzechce wstawić więcej będziemy dalej liczyć, przekonamy się czy wynik będzie zbliżony do większości.
Odpowiedz
#78
Zainstaluj sobie Kasperskiego i sam licz, nie obarczaj tym kogoś innego. Tylko Ty nie potrafisz przyjąć do wiadomości tego o czym jest mowa.
Odpowiedz
#79
Pablosss napisał(a):Zainstaluj sobie Kasperskiego i sam licz, nie obarczaj tym kogoś innego. Tylko Ty nie potrafisz przyjąć do wiadomości tego o czym jest mowa.

Rzecz w tym , że wiem , ze wynik będzie zbliżony .
Odpowiedz
#80
Rzecz w tym że nie potrafisz przyjąć do wiadomości że nie masz racji.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości