Test antywirusów userów 2009
#1
Zapraszam do testu i zabawy!
Uwaga! Niewłaściwe testowanie, może uszkodzić system lub komputer!

Wszystkie paczki skopiować do jednego folderu i przeskanować!

Paczki do testów:

594 wirusy:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


3732 wirusów (3725 wg Kaspersky Lab):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


500 malware:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


5000 malware:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


W sumie 9826wirusów.


Wynik testu Avira Antivir Premium 8.2.0.374(na spakowanych archiwach):

Przeskanowanych 9804
Zainfekowanych 5755
Podejrzanych 3592
W sumie wykrytych 9347
#2
Może powiesz nam jaki w tym sens ? skoro większość testów była już przeprowadzona na tych paczkach...

Wątek :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#3
VenomX napisał(a):Może powiesz nam jaki w tym sens ? skoro większość testów była już przeprowadzona na tych paczkach...

Wątek :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Jeżeli uważasz, że nie ma to sensu, to nie bierz w tym udziału i najlepiej nie komentuj. Nikt nie robił testu na wszystkich paczkach jednocześnie. Wydaje mi się, że jest to dobry pomysł. Jeżeli jednak userzy stwierdzą, że nie, to usuniemy test.
#4
Dla mnie fajny pomysł z tymi wszystkimi paczkami jednocześnie. Aczkolwiek fajnie by było na jakiś nowych potestować Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#5
Ja po prostu nie rozumiem po co testować coś co już było testowane kilkakrotnie ! ? . Forum staje się nudne , tu nic innego się nie robi jak tylko testuje te same programy antywirusowe na podstawie jednakowych paczek , które każdy dobrze zna !!. Ludzie nie ma w tym żadnego sensu !! .
#6
VenomX napisał(a):Forum staje się nudne , tu nic innego się nie robi jak tylko testuje te same programy antywirusowe na podstawie jednakowych paczek , które każdy dobrze zna !!. Ludzie nie ma w tym żadnego sensu !! .


Jeśli uważasz że forum robi się nudne to po prostu nie zaglądaj na nie - nikt Ciebie tutaj siłą nie trzyma
#7
VenomX napisał(a):Ja po prostu nie rozumiem po co testować coś co już było testowane kilkakrotnie ! ? . Forum staje się nudne , tu nic innego się nie robi jak tylko testuje te same programy antywirusowe na podstawie jednakowych paczek , które każdy dobrze zna !!. Ludzie nie ma w tym żadnego sensu !! .


A co Ty byś chciał robić na tym forum VenomX?.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#8
Wyzywać innych oraz przekonywać pozostałych userów wszelkimi sposobami do swojego zdania ( nie zawsze słusznego ) Smile
#9
Przecież to forum o antyvirusach więc testy to jego główna część !!przecież nie będziemy grać w szachy lub gadać o polityce!!
#10
Zaraz przetestuję avast! Pro Smile
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#11
Co ja bym chciał? może inaczej a co wy robicie ?jaki jest w tym sens ? testowanie programów po raz 100 na podstawie tych samych paczek ! ? . Ja nie widzę w tym żadnego sensu , czysty absurd, gdyby paczki były nowe , nieznane to dość zrozumiały byłby dla mnie temat : " Test antywirusów userów 2009". Jeśli macie ochotę na powtórkę z rozrywki to bardzo proszę. Radziłbym jednak głęboko zastanowić się nad logicznym sensem...
#12
Paczki są stare, ale antywirusy są udoskonalane więc można badać czy ów udoskonalenia wnoszą za sobą wzrost wykrywalności, a to najlepiej robić na tych samych paczkach.
#13
VenomX: Ale, kolego miły, już ustaliliśmy w innym wątku, że na lekcjach logiki to nie uważałeś zbytnio Smile

A poważnie: największe dyskusje dotyczą tstów i ich wyników. jak więc mozna zrezygnowac z czegoś, co jest "solą" tego forum? Smile
#14
Pablosss napisał(a):Paczki są stare, ale antywirusy są udoskonalane więc można badać czy ów udoskonalenia wnoszą za sobą wzrost wykrywalności, a to najlepiej robić na tych samych paczkach.

no tak zatem najlepiej jest testować paczki z przed 3-4 lat Grin może jeszcze byś przetestował z przed 8 ? o ludzie...Przypominam , że takie testy były już wielokrotnie wykonywane na tym forum .

choćby ten wątek :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


jak i inne...
#15
@VenomX

Jak masz coś przeciwko testowaniu to nie zabieraj głosu w tym wątku i już Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#16
Moglibyście być trochę bardziej oryginalni GrinGrin .
#17
Mam prośbę , żeby nie wchodzić w zbędne spory, tylko wykonywać testy i przedstawiać małe screeny lub najlepiej w załącznikach .
Test obejmuje stare i nowsze paczki z wirusami i malware. Poszczególne paczki były już testowane ale tylko przez niektórych, na kilku AV. Nikt nie skanował wszystkich paczek jednocześnie. Test może ciekawie wyglądać po skanowaniu kilkunastu lub więcej antywirusów
#18
Jurek napisał(a): Mam prośbę , żeby nie wchodzić w zbędne spory, tylko wykonywać testy i przedstawiać małe screeny lub najlepiej w załącznikach .
Test obejmuje stare i nowsze paczki z wirusami i malware. Poszczególne paczki były już testowane ale tylko przez niektórych, na kilku AV. Nikt nie skanował wszystkich paczek jednocześnie. Test może ciekawie wyglądać po skanowaniu kilkunastu lub więcej antywirusów

I najlepiej te same , które przedstawiliście parę dni temu GrinGrin .

EDIT

test będzie na pewno bardzo ciekawy Wink.
#19
VenomX napisał(a):Przypominam , że takie testy były już wielokrotnie wykonywane na tym forum .


To pokaż mi test w którym były testowane wszystkie paczki jednocześnie Grin
#20
Avast! Professional

Przeskanowane 10036 - znalezione 10037

Jak widać avast! lubi fałszywki Sad

[attachment=77]
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości