Test antywirusów userów 2009
#81
Pablosss napisał(a):W każdym produkcie są jakieś usterki, więc to akurat o niczym nie przesądza.


ale nie w każdym produkcie tak szybko łatają
WIN11
Ventura
#82
Pablosss napisał(a):No wybacz, ale jeśli organizacja pochodzi z kraju z którego produkty zajmują miejsca na podium to jest to doprawdy podejrzane.

Równie dobrze mógłbym napisać , że organizacja AV COMPRATATIVESjest bardzo podejrzana, gdyż AVIRAw tych testach jest bardzo dobra Grin . Zabawni są z was ludzie .
#83
Pisałem już jakiś czas temu że testy traktuję z przymrużeniem oka - dla mnie najlepszym testem jest test polegający na codziennym użytkowaniu programu.
#84
Pablosss napisał(a):Pisałem już jakiś czas temu że testy traktuję z przymrużeniem oka - dla mnie najlepszym testem jest test polegający na codziennym użytkowaniu programu.

Coś takiego ? a ja myślałem , że wyznacznikiem jest - Test antywirusów userów 2009 ( paczuszki )GrinGrin . Tak lubisz/lubicie pisać pochlebnie jak i krytycznie o danych programach, twierdząc, że ten to dziurawy a tamten znakomity bo wykrył większość wirusów w całej paczce . Myślałem więc , że patrzysz właśnie na to .
#85
Ty za to lubisz spamować. Zamieszczasz posty które kompletnie nic nie wnoszą do tematu dyskusji.
#86
Pablosss napisał(a):Ty za to lubisz spamować. Zamieszczasz posty które kompletnie nic nie wnoszą do tematu dyskusji.

Myślę , że moja dyskusja była potrzebna , ponieważ uświadomiłem wam , że to co robicie nie świadczy o niczym !! , nie ma w tym żadnego sensu...
#87
venomX zaczynasz wrzucać w swoich nędznych komentarzach wszystkich do jednego wora, a ja np mam trochę inne zdanie na pewne kwestie, więc daj sobie spokój, czepasz się Pablossa to się czepiaj ale innych w to nie mieszaj ok mądralo!
WIN11
Ventura
#88
Bez urazy, ale Twoje uświadamianie Nas było tak samo potrzebne jak potrzebny jest górnikowi w kopalni ogień Grin Kończę dyskusję gdyż nie ma ona już sensu.
#89
polak900 napisał(a):venomX zaczynasz wrzucać w swoich nędznych komentarzach wszystkich do jednego wora, a ja np mam trochę inne zdanie na pewne kwestie, więc daj sobie spokój, czepasz się Pablossa to się czepiaj ale innych w to nie mieszaj ok mądralo!

Innych mieszam , ponieważ nie tylkoPablosssjest zamieszany w te paczki, zabawne testy . Bardzo mi się nie podoba kiedy to piszecie głupoty w stylu - Nortonnie wykrył w tej paczce ponad xxx wirusów, jest nic niewartym programem !! . Możecie pisać sobie co chcecie , ja nie będę już wnikać , pamiętajcie jednak , że logiki , sensu w tym żadnego nie ma !! .
#90
spoko,"nie będę już wnikać" oby się to spełniło
WIN11
Ventura
#91
polak900 napisał(a):spoko,"nie będę już wnikać" oby się to spełniło

Napiszę ostatnie zdanie co na ten temat myślę. Według mnie robicie sobie pragnie mózgu , testujecie programy stwierdzacie , że są dobre lub też do niczego po czym oglądacie przeróżne testy ( profesjonalne ) i się dziwicie , nie możecie uwierzyć , że program który był przez was testowany , który otrzymał najniższe noty w innych testach zdobywa nagrody ! ( to naprawdę jest zabawne ) i potem ktoś piszę : eeee ten test to zapewne jest jakiś oszukany, mało wiarygodnyWinkWink !! .
#92
@ VenomX

Mogą być trzy powody Twojego zachowania na tym forum.
1. Zajmujesz się sprzedażą produktów ESETu i Symanteca
2. Jesteś kompletnym głupcem
3. Cierpisz na zaburzenia psychiczne
#93
He he a może VenomX razem z szef_avira zajmują się sprzedażą oprogramowania ESET Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#94
zbanujcie kolesia i po problemie!!od kiedy on się pojawił to same awantury na tym forum powstają!!nic mu się nie podoba!!jedynie Nod mu się podoba !!
#95
Dobra myśl Dozamet1 Grin. Ale to chyba w rękach moderatora ?
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#96
Zbanowanie mnie nie będzie takie proste Grin .
Dozamet1 napisał(a):zbanujcie kolesia i po problemie!!od kiedy on się pojawił to same awantury na tym forum powstają!!nic mu się nie podoba!!jedynie Nod mu się podoba !!

Tobie zaś najbardziejpodoba się Avirai gdzie tu logika ? Grin
#97
@VenomX Za pranie mózgu uważasz testowanie paczek? Co w tym chorego?
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"
#98
VenomX a na jakim jesteśmy forum?
#99
Serafin napisał(a):@VenomX Za pranie mózgu uważasz testowanie paczek? Co w tym chorego?

raz jeszcze napiszę .
Skoro ja mam zburzenia psychiczne to w takim razie co się z wami dzieje ? skoro robicie sobie sami pragnie mózguWink .
Krytykujecie program bo z paczuszki wyszło , że nie wykrył czegoś tama kiedy w profesjonalnym teście zdobywa pierwsze miejsca,piszecie , że test to oszustwo,ze zapewne test ten jest mało wiarygodny Grin .Nie oszukujmy się , jesteście duzi azachowujecie się jak dzieci z przedszkola .

Patrzę na was i śmiać mi się chcę , kiedy to testujecie te programy . Kiedy widzicie , że dany program , który wcześniej przez was był krytykowany w jakimś teście zdobywa nagrody zaczynacie pisać fajnie rzeczy typu : że organizacja ta jest tka i owaka to może ja zapytam was ? jak wiarygodna jest wasza organizacja ? testy ? skoro twierdzicie , że testy Anti-Malwaresą do kitu i nie ma co w nie wierzyć .
Oni nie są profesjonalistami, tylko skanują te paczki i komentują wyniki. Po drugie od kiedy to Anti-Malware jest jakimś wyznacznikiem profesjonalizmu?
"Nie jestem konsumentem mieszczącym się w standardzie
Nie jestem gatunkiem skazanym na wymarcie
Nie jestem obiektem medialnego hałasu
Jestem nielegalnym zabójcą czasu"


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości