Test antywirusów userów 2009
#61
VenomX napisał(a):to prawda, zadam ci pytanie - czego dowodzą wasze testy ? co one udowadniają ? jak je interpretować ?


Załóż temat, lub zaproponuj własny test. Zrób coś konkretnego, lub spróbuj pomóc w czymkolwiek!
#62
W tej organizacji Twój NOD wypada jeszcze gorzej od Aviry więc nie wiem co chcesz przez to udowodnić.
#63
Jeśli dany antywirus nie wykryje pewnej ilości zagrożeń w danej paczce nazwiecie go programem kiepskim , a przy kolejnych paczkach jak wypadnie o wiele lepiej to jak się on będzie zwał według waszej logiki ? czy przy innych testach na stronach internetowych ? .
#64
W organizacji Anti-Malware, avast! wypada na poziomie Kaspersky''ego, ale ja i tak już mam na pokładzie Avirę Premium Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#65
Wtedy wyciąga się średnią z całego testu i otrzymuje się wynik który świadczy jak program wypadł w testach i wstawia się komentarz stosowny do sytuacji.
#66
Pablosss napisał(a):Wtedy wyciąga się średnią z całego testu i otrzymuje się wynik który świadczy jak program wypadł w testach i wstawia się komentarz stosowny do sytuacji.

To zupełnie o niczym nie świadczy . W waszych paczuszkach Avirazawsze wypada świetnie a w testach Anti-Malwarebardzo słabo, jak to zinterpretujesz ? wyciągniesz średnią ? .
#67
A zauważyłeś że w ostatnim teście tej organizacji 3 pierwsze miejsca zajęły rosyjskie programy? I o czym to świadczy? Avira wypada dobrze ponieważ jest skuteczna.
#68
Pablosss napisał(a):A zauważyłeś że w ostatnim teście tej organizacji 3 pierwsze miejsca zajęły rosyjskie programy? I o czym to świadczy? Avira wypada dobrze ponieważ jest skuteczna.

GdzieAvirawypada dobrze w testach Anti-Malware? wskaż mi choć jeden test z tej strony gdzie rzeczywiście tak będzie .Norton antywirus 2009 według waszych paczek jest mocno przeciętnym programem , wręcz dziurawym !!jak wytłumaczysz fakt , że w testach profesjonalnych Anti-Malware wykazuje on dużo wyższą skuteczność od Aviry, która według waszych testów jest najlepsza ? .


PS : pomyliłem się , w pewnych testach zdobywa wysokie noty Avira , jednkże w najnowszym wypadła bardzo mizernie !! . Zastanówcie się o czym to świadczy ? . Skoro wypadła słabo to mam napisać , że program ten jest słaby ? dziurawy !? .Wy tak właśnie robicie ! testując antywirusy na przykładzie paczek !ten który wykaże się kiepską skutecznością w danej paczce stwierdzicie , że jest on nic niewartym bublem ! - w tymnie ma żadnego sensu ludzie !! wy tak stwierdzicie a dla profesjonalnych testerów grup program ten wykaże bardzo dobrą skuteczność w poszczególnych testach ! . Gdzie tu logika !? , wiarygodność !? , sens ! ? .
#69
Dobrze chociaż że przyznajesz się do własnych pomyłek Wink
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#70
dla mnie testowanie paczek to tylko orientacyjna znajomość tematu, ważniejsze dla mnie jest to jak dany antyvir działa na danej platformie i plus do tego średnia z testów gazetowo-webowo-paczkowych tak sobie to nazwałemSmile daje mi wiedzę o jego skutecznośći
WIN11
Ventura
#71
polak900 napisał(a):dla mnie testowanie paczek to tylko orientacyjna znajomość tematu, ważniejsze dla mnie jest to jak dany antyvir działa na danej platformie i plus do tego średnia z testów gazetowo-webowo-paczkowych tak sobie to nazwałemSmile daje mi wiedzę o jego skutecznośći

dla mnie testowanie paczek przez grupę amatorów o niczym nie świadczy , nie ma w tym żadnego sensu . Skuteczny antywirus to według mnie program , który chroni przed wirusami w sposób , że dany użytkownik nie ma problemów z systemem, taki , że jak przeskanuje się pewnymi dodatkowymi aplikacjami antyspywerowymi one nie wykryją zagrożeń a nawet jeśli to mała ilość ( akurat zrozumiałe ) .Wtedy można powiedzieć, napisać , że program jest dobry, sprawdza się .
#72
Dla mnie test organizacji Anti Malware jest nic nie wart - wiadomo skąd jest ta organizacja i wiadomo też kto zajął trzy 1 miejsca ostatnio Grin
#73
A matousec jest lepszy? Przecież nie ma w nim za grosz powagi, a wielu jego testy odczytuje z nabożeństwem i na tej podstawie uważa na przykład, że ESET i F-Secure mają kiepskiego firewalla.To niepoważne Smile
#74
Pablosss napisał(a):Dla mnie test organizacji Anti Malware jest nic nie wart - wiadomo skąd jest ta organizacja i wiadomo też kto zajął trzy 1 miejsca ostatnio Grin

Pabloss daj sobie już na wstrzymanie wiem że jesteś poirytowany ale przydało by się żeby nikt z nas dodatkowo nie zaogniał sytuacji na forum, a swoją drogą test jest trochę podejrzany
zobaczymy jak będzie na dłuższą metę
WIN11
Ventura
#75
Pablosss napisał(a):Dla mnie test organizacji Anti Malware jest nic nie wart - wiadomo skąd jest ta organizacja i wiadomo też kto zajął trzy 1 miejsca ostatnio Grin

Równie dobrze mógłbyś napisać , że wszystkie testy są nic nie warte .
#76
No wybacz, ale jeśli organizacja pochodzi z kraju z którego produkty zajmują miejsca na podium to jest to doprawdy podejrzane.
#77
Pablosss: VB jest z Niemiec. To rzeczywiście podejrzane, ze Avira i G-DATA w ich testach zawsze są w czubie? Smile
#78
Tak się składa że nie są Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

- trzeba się zarejestrować.
#79
co do aviry to poczytajcie sobie i oczywiściepokłóćcie

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

WIN11
Ventura
#80
W każdym produkcie są jakieś usterki, więc to akurat o niczym nie przesądza.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości