Test antywirusów userów 2009
#21
że mi się chciało to zainstalowałem Noda i wynik to
Przeskanowanych 10849
Zainfekowanych 9334

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

#22
mateusz8466 napisał(a):Avast! Professional

Przeskanowane 10036 - znalezione 10037

Jak widać avast! lubi fałszywki Sad



Dlatego ja po 2 latach użytkowania Avasta w wersji Pro przesiadłem się na Avirę Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#23
widać że avast nie jest zły są gorsze!!
#24
mateusz8466 napisał(a):Avast! Professional

Przeskanowane 10036 - znalezione 10037

Jak widać avast! lubi fałszywki Sad


O ile mi wiadomo, to w paczkach chyba nie ma fałszywek a więc Avast niewłaściwie odczytał ilość plików. Z tego screena trudno jest też odczytać ilość zainfekowanych plików a ilość przeskanowana jest mniejsza od zanfekowanej. Nie spodziewałem się takich wyników Smile
#25
Jurek napisał(a):O ile mi wiadomo, to w paczkach chyba nie ma fałszywek a więc Avast niewłaściwie odczytał ilość plików. Z tego screena trudno jest też odczytać ilość zainfekowanych plików. Nie spodziewałem się takich wyników Smile


Wymienione wiersze oznaczają ilość zawirusowanych plików Tongue
Avast! nie pisze Zainfekowane, tylko wymienione wiersze Grin

Jeśli odczytał źle, to trudno, próbowałem 3 razy, za każdym razem jest 10036 plików ;/ Jeśli znalazł 10037, to albo za dużo, albo źle odczytuje ilość plików ;/
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#26
Fajny pomysł z tymi paczkami.
#27
Jedne z tych archiwów zabezpieczone jest hasłem więc jak programy mają je przeskanować bez rozpakowania go, czyli bez rozpakowania? Smile
#28
To jedno musiałem rozpakować, bo avast! nie dawał sygnał o zabezpieczeniu hasłem Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#29
Moja Avira wykazała następującą skuteczność:

Przeskanowanych: 10438
Zainfekowanych: 6313
Podejrzanych: 3593

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

( rozpakowałem archiwum wymagające podania hasła ).
#30
Pablosss napisał(a):Moja Avira wykazała następującą skuteczność:

Przeskanowanych: 10438
Zainfekowanych: 6313
Podejrzanych: 3593

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

( rozpakowałem archiwum wymagające podania hasła ).


Zacząłem skanować Avirą na trzech rozpakowanych archiwach ale trwało to zbyt długo i nie było plików podejrzanych w ogóle, tylko dużo warning. Ciekawe jak u Ciebie mógł być taki wynik? Smile Screena nie widać!
Jeżeli piszesz, że rozpakowałeś archiwum z hasłem, to od razu mogłeś napisać w jaki sposób.
#31
Mi screen pokazuje się normalnie. Rozpakowałem je i skopiowałem zawartość do innego folderu. Otworzyłem archiwum, zaznaczyłem wszystkie pliki, kliknąłem na Wypakuj do... pokazał się monit o hasło które podałem, po czym pliki zostały wypakowane do wybranego przeze mnie folderu Smile
#32
Pablosss napisał(a):Mi screen pokazuje się normalnie. Rozpakowałem je i skopiowałem zawartość do innego folderu. Otworzyłem archiwum, zaznaczyłem wszystkie pliki, kliknąłem na Wypakuj do... pokazał się monit o hasło które podałem, po czym pliki zostały wypakowane do wybranego przeze mnie folderu Smile


OK! Nie zauważyłem wyników Smile
Jakie podałeś hasło, bo o to pytam?
#33
Jurek napisał(a):Jakie podałeś hasło, bo o to pytam.


500samples
#34
Zastanawiam się czy kaspersky jest bardziej skuteczny od aviry (oba są bardzo dobre)
#35
.x.Wojtek.x. napisał(a):Zastanawiam się czy kaspersky jest bardziej skuteczny od aviry (oba są bardzo dobre)


Przestaniesz spamować, wszędzie wpisujesz krótkie notki, które niczego nie wnoszą.

Kaspersky jest podobno lepszy,ale Avira jest za free.

Pozdrawiam
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
#36
@mateusz8466
nie bądź taki mądry, po prostu się pytam, poza tym twoje notki nic sensownego nie wnoszą i nie wypowiadaj się na mój temat jak sam dobrze nie robisz.
Pozdrawiam Smile
#37
Moi mili koledzy ! w związku z tym , że bardzo lubicie wszelkie paczuszki i starez przed 5 lat i nowe z przed 2 Tongue podsyłam wam bardzo dobry program antywirusy .Zapewniam , że produkt ten będzie w stanie pokonać wszelki soft .

Testujcie !! a nie pożałujecie !!

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Grin!!! .
#38
@VenomX

Jeżeli nie potrafisz się bawić i pomagać, to przynajmniej nie przeszkadzaj. Nie jestem odosobniony w tej opinii. Coraz więcej userów ma już dość Twoich destrukcyjnych działań, ignorancji, udowadniania za wszelką cenę swojej racji i obrażania innych!
#39
Jurek napisał(a):@VenomX

Jeżeli nie potrafisz się bawić i pomagać, to przynajmniej nie przeszkadzaj. Nie jestem odosobniony w tej opinii. Coraz więcej userów ma już dość Twoich destrukcyjnych działań, ignorancji, udowadniania za wszelką cenę swojej racji i obrażania innych!


Popieram zdanie kolegi Jurka.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
#40
Również popieram powyższe wypowiedzi kolegów.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości