Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
No co Ty kamil10506, naprawdę? - nie wiedziałem, bez zbędnych komentarzy tego typu,używaj to co masz, i nie bój się o Comodo.

Edit; Piter relax, lubię użytkowników Nortona, nic mnie nie wkurzy, bo testuję to i owo, i wiem , na czym stoję.


F-Secure IS 2011 - 172/199 (86,4%)
Odpowiedz
Emsisoft 195/199 (98%)
Avast! Internet Security v8.0.1482
Odpowiedz
To nie jest miejsce na dyskusje o antywirach, a na wyniki.
Posty poleciały do kosza. Chcecie pisać, załóżcie temat w odpowiednim dziale.
Odpowiedz
Nie ważne, za dużo mam na głowie w weekend, żeby wnikać dogłębnie w temat, już rozkodowałem twoje myśli, @andrzej76, dobra, już wiem, co ci po głowie chodzi Smile

@Lukas już się bał, że pojadę kur.. i hu.. i bu... i ci... i piz... i poszło do kosza, albo nie Smile

jak trzeba będzie to postawię wszystko na jedna kartę, a tak to trzeba trzymać względny poziom Smile

Mam prawo się wkurzać, żeby nasze forum trzymało poziom, nawet kosztem mojego odejścia, bo trochę do niego wniosłem i chcę żeby co po niektórzy zapamiętali... i żeby dalej szło dalej...
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
NIS 2011 - 151/199 (75,9%) ( bez odpalania malware)
Odpowiedz
Andrzej, cały czas bez SONARU tak?
Odpowiedz
przy skanie SONAR nie ma znaczenia
Odpowiedz
Ale mi nie chodzi o skan Smile
Odpowiedz
a o co przeciez kazdego malware nie klika andrzej z LPM i tak dobrze ze bez sonara se tak poradzil
Odpowiedz
Tachion, niedlugo zobaczysz Wink
Odpowiedz
Klikam malware, odpalam, Sonar reaguje,kilka przepuścił, zaraz dam wynik, czekajcie chwilę.
Odpowiedz
w nortonie skanuje się skanem reputacji wtedy wynik jest zbliżony do tego jaki uzyskał by przy ściąganiu pojedynczych plików z z niebezpiecznej strony wszystkie pliki oprócz zaufanych traktuje sie wtedy jako wykryte
Odpowiedz
no tak andy to teraz ale przedtem byl sam skan bez sonara zgadza sie Tongueczy juz za duzo wypilem
Odpowiedz
Mozesz jeszcze pić Smile
Odpowiedz
zord napisał(a):w nortonie skanuje się skanem reputacji wtedy wynik jest zbliżony do tego jaki uzyskał by przy ściąganiu pojedynczych plików z z niebezpiecznej strony wszystkie pliki oprócz zaufanych traktuje sie wtedy jako wykryte


Smile Niezła polityka, dla tego nie brał testów w ostatnim AV, bez neta Symantec jest ślepy?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


To jest to o co cały czas się ze mną @Meir upierał, jemu wykrywa wszystko Symantec jak jest podłączony do neta i z linków i przeważnie pisze: Reputation 1-5
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
nie jest ślepy ale Symantec przyjoł polityke że chroni głównie przed zagrożeniami z internetu i w takim przypadku najlepiej się sprawdza
czyli pobierasz plik 0 day wykrywa masz go na dysku nie wykrywaTongue
Odpowiedz
zord napisał(a):nie jest ślepy ale Symantec przyjoł polityke że chroni głównie przed zagrożeniami z internetu i w takim przypadku najlepiej się sprawdza
czyli pobierasz plik 0 day wykrywa masz go na dysku nie wykrywaTongue


Taką politykę to ja mam w swoim własnym mózgu, jak czegoś nie znam, nie znam pliku, to pierwsze to skanuje rezydentnym AV i potem dodatkowo na VT Smile i jak mam wątpliwości to jedzie na VM.
KIS/EIS/MKS, MBAM, HitmanPro, Eset Online, WF+uBlock
Odpowiedz
norton wprowadza kolejny raz w błąd ludzi, to do nich podobne
WIN11
Ventura
Odpowiedz
dlatego z linkow wykrywanie jest nie zle ale reszte i tak baza av zalatwia sprawe no i na koncu sonar w razie w
Odpowiedz
No właśnir, Norton blokuje prawie wszystkie linki, bo to jest jego główna broń. Jeśli wirus jest już na dysku, to troche gorzej, ale dlatego nie używa się samego Nortona.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 129 gości