Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
#1
Znajdują się tutaj 594 wirusy:


Kod:
[url=http://www.techstarcomputers.com/nxs/455VIREN.zip_]http://www.techstarcomputers.com/nxs/455VIREN.zip_[/url]

Usuąć _


Umieszczajcie screeny Tongue
Odpowiedz
#2
Nic nowszego nie było? Smile
Odpowiedz
#3
Stara paka jak świat.
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#4
dzięki za wstawkę, ale starszej już nie było
WIN11
Ventura
Odpowiedz
#5
lol dałeś czaduTongue .
Odpowiedz
#6
Stara, czy nie stara, pobawić się można, tym bardziej, że najwięcej w sieci jest starych wirusów Smile
Tylko czemu link nie działa?
Odpowiedz
#7
Działa ale link ma wyglądać tak Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tez usunąć _
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#8
Maskujcie jakoś te linki Smile Będzie klops...
Odpowiedz
#9
ale kowalski chyba umie czytać i wie co ściąga?!
Odpowiedz
#10
Dozamet1 napisał(a):ale kowalski chyba umie czytać i wie co ściąga?!


Umiejetnosc czytania i czytanie ze zrozumieniem to dwa rozne aspekty Wink
Creer,
Member of the Alliance of Security Analysis Professionals
Odpowiedz
#11
no też prawda ale jak ściągnie raz i coś mu siądzie to się i nauczy czytać ze zrozumieniemWink
Odpowiedz
#12
Jarek napisał(a):Maskujcie jakoś te linki Smile Będzie klops...


Można by Jarek zrobić tak aby paczki wirusów mogli pobierać włącznie zalogowani użytkownicy a po kliknięciu na link mogłaby pojawić się informacja, że pobierasz na własna odpowiedzialność.
Odpowiedz
#13
Jurek napisał(a):
Jarek napisał(a):Maskujcie jakoś te linki Smile Będzie klops...


Można by Jarek zrobić tak aby paczki wirusów mogli pobierać włącznie zalogowani użytkownicy a po kliknięciu na link mogłaby pojawić się informacja, że pobierasz na własna odpowiedzialność.


tak by było najlepiej!
Odpowiedz
#14
Moja propozycja jest taka - jeśli już ktoś decyduje się na podawanie bezpośrednich linków do zainfekowanych paczek to niech podaje je nie jako http , tylko jako hxxp , ponadto każdy kto zamieszcza link do paczki ( nawet w formacie jakim podałem ) zobowiązany by był do zamieszczanie informacji w stylu: Jest to paczka zawierająca wirusy, pobierasz na własne ryzyko .
Odpowiedz
#15
Jurek napisał(a):Stara, czy nie stara, pobawić się można, tym bardziej, że najwięcej w sieci jest starych wirusów Smile
Tylko czemu link nie działa?

Jeśli wirusy w paczce są stare to heurystyki wiarygodnie nie przetestujesz .
Odpowiedz
#16
VenomX napisał(a):Jeśli wirusy w paczce są stare to heurystyki wiarygodnie nie przetestujesz .


Ale skuteczność programu na wykrywanie starych wirusów owszem, a takie też często się spotyka.
Odpowiedz
#17
Pablosss napisał(a):Moja propozycja jest taka - jeśli już ktoś decyduje się na podawanie bezpośrednich linków do zainfekowanych paczek to niech podaje je nie jako http , tylko jako hxxp , ponadto każdy kto zamieszcza link do paczki ( nawet w formacie jakim podałem ) zobowiązany by był do zamieszczanie informacji w stylu: Jest to paczka zawierająca wirusy, pobierasz na własne ryzyko .


Dobry pomysł. Można by napisać i przykleić instrukcje jak to zrobić.
Odpowiedz
#18
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Jeśli wirusy w paczce są stare to heurystyki wiarygodnie nie przetestujesz .


Ale skuteczność programu na wykrywanie starych wirusów owszem, a takie też często się spotyka.

raczej rzadko .
Odpowiedz
#19
VenomX napisał(a):raczej rzadko .


Skoro tak uważasz to po jaką **olerę ja testuję NAV skoro w tej paczce którą testuję są wirusy prawie sprzed 20 lat? Tongue
Odpowiedz
#20
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):raczej rzadko .


Skoro tak uważasz to po jaką **olerę ja testuję NAV skoro w tej paczce którą testuję są wirusy prawie sprzed 20 lat? Tongue

Paczka na której ja testowałem NAV jest dość nowa . Wstawiona przez Ratatui ma już dobre kilka lat .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości