Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
#81
polak900 napisał(a):owszem wykrywalność super ale muł straszny


Nie do końca. Daj mu szansę. Po dwóch dniach zacznie działać lekko. i to na maksymalnych ustawieniach. Aż się zdziwisz! Oczywiście F-Secure 2009, bo F-Secure 2008 to muł nad muły.
Odpowiedz
#82
No to jak panowie instalować F-Secure 2009 czy pozostać przy Avaście Pro ? bo już sam nie wiem. Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#83
Zainstaluj Kasperskiego Smile
Odpowiedz
#84
Kasperskiego już testowałem Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#85
I co? Nie byłeś zadowolony? Ma świetnego antyspama i śledzenie luk.
Odpowiedz
#86
Zadowolony trudno powiedzieć. Trochę spowolniał mi jak przeglądałem strony internetowe.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#87
Nikesz napisał(a):I co? Nie byłeś zadowolony? Ma świetnego antyspama i śledzenie luk.

Nie za bardzo rozumiem ludzi , którzy piszą o spamie . Wystarczy zalogować się na dobrą pocztę typu : Gmail,Yahooi żadnego spamu nigdy nie ujrzysz .
Odpowiedz
#88
VenomX napisał(a):
Nikesz napisał(a):I co? Nie byłeś zadowolony? Ma świetnego antyspama i śledzenie luk.

Nie za bardzo rozumiem ludzi , którzy piszą o spamie .


I dlatego jesteś jeszcze studentem. Dużo nauki przed Tobą. Wierzę, że kiedyś zrozumiesz Smile
Odpowiedz
#89
Nikesz napisał(a):
VenomX napisał(a):
Nikesz napisał(a):I co? Nie byłeś zadowolony? Ma świetnego antyspama i śledzenie luk.

Nie za bardzo rozumiem ludzi , którzy piszą o spamie .


I dlatego jesteś jeszcze studentem. Dużo nauki przed Tobą. Wierzę, że kiedyś zrozumiesz Smile

Skoro nie rozumiem to może wytłumacz? bo widzisz ja od lat nie mam problemu ze spamem choć nie używam do tego żadnych programów anty-spamowych .

EDIT

uzasadnij swą wypowiedź...
Odpowiedz
#90
Ja posiadam konta na Gmail i Onet, nie używam żadnych programów antyspam i nie mam problemów ze spamem. A kilka 1-3 maili nic nie znaczących tygodniowo to nie duzo Grin
Nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. Ile możesz znieść i ciągle iść na przód! Tak się wygrywa. Użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązań.... !
Odpowiedz
#91
Plati napisał(a):Ja posiadam konta na Gmail i Onet, nie używam żadnych programów antyspam i nie mam problemów ze spamem. A kilka 1-3 maili nic nie znaczących tygodniowo to nie duzo Grin

Mnie się nie zdarza aby na konto Gmail trafił jakiś spam.
Nikesz mam rozumieć , że jesteś licealistą ? Grin .
Odpowiedz
#92
Miałeś już na studiach logikę? Nie chce mi się tłumaczyć, ale ok. Nie przyszło Ci do głowy, że Yahoo i Gmail to nie wszystko? Rozumujesz tak: "Po co w samochodzie poduszki powietrzne. Ja nie mam samochodu i nie mam problemu z ochroną w czasie wypadku"
Odpowiedz
#93
Nikesz napisał(a):Miałeś już na studiach logikę? Nie chce mi się tłumaczyć, ale ok. Nie przyszło Ci do głowy, że Yahoo i Gmail to nie wszystko? Rozumujesz tak: "Po co w samochodzie poduszki powietrzne. Ja nie mam samochodu i nie mam problemu z ochroną w czasie wypadku"

Miałem logikę nawet kilka razy na studiach , wracając do tematu, chyba sam rozumiesz, że to ty spraszasz do siebie spam ? korzystając z nieodpowiednich kont pocztowych ?w dodatku konta te są bardzo zawodne...Zatem nie dziw się , że jest jak jest kolego . Już zrozumiałem...
Odpowiedz
#94
I znowu kolejny wykładzik ze studiów Grin.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#95
Może przetestowalibyście tę paczkę wirusów dla zabawy. Jest tylko na razie Avira, Kaspersky i Avast.

Wyniki testu na paczce 594 wirusów :

1. KIS 2009 589
2-3. Avira AntiVir Premium 588
2-3. Avast 4.8 588

Chyba niektórzy zapomnieli na jaki temat piszą. Proponuję zażyć lecytynę Grin
Jeżeli nie wiecie jak ściągnąć, to podpowiem, że z linku trzeba usunąć końcowe_Smile
Odpowiedz
#96
Jestem ciekaw jak F-Secure2009 wypada przy tej paczce wirusów.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#97
zbyszek napisał(a):Jestem ciekaw jak F-Secure2009 wypada przy tej paczce wirusów.


Dam wyniki za jakieś 30 min, bo szukam w biurku PC Format z kodem aktywacyjnym Grin
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
#98
Fajnie Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#99
Proszę bardzo !
Skan F-Secure 2009

Zeskanowane 594 - znalezione 587
[attachment=71]
MacBook Pro 13" Retina Mid 2014
Odpowiedz
Zaraz NIS 2009 podam
NIS zwariował. Oto dowód. Chyba, że ja nie umiem czegoś Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 24 gości