Paczki, malware, złośliwe pliki, linki itp.
#41
Automatycznie usuń.Nie wszystkie jednak potrafił usunąć. Jedne chciał pomijać, inne pytał, co zrobić. czasami informował też, że wirus zostanie usunięty po restarcie. Coś musieliśmy mieć inaczej ustawione Smile
Odpowiedz
#42
Ustaw wszędzie na Usuń ( odznaczając Wylecz ) - powinno być ok i nie powinien o nic pytać Smile
Odpowiedz
#43
Z zasady nie ustawiam na wylecz Smile Coraz bardziej mi się on podoba. Zwłaszcza to, że ma cztery silniki - każdy inny i ten błyskawiczny sposób jego reakcji na zagrożenia (60 sekund od pierwszego zgłoszenia). ma tez wady - bardziej niż KIS muli komputer; dłużej fo otwiera i zamyka, ale naprawde robi świetne wrażenie. W każdym bądź razie o niebo lepsze niż NIS. Oj, długo na niego niepopatrzę, mimo, że mam do grudnia 2010 licencję oraz nierozpakowanego pudełkowego na regale (wygrany w jakimś konkursie internetowym).
Odpowiedz
#44
Ja wygrałem ESS i też leży w szufladzie i się kurzy, gdyż do lipca mam klucz na Avirę Premium Smile
Odpowiedz
#45
U mnie F-Secure 2009 na standardowych ustawieniach chodził normalnie. Ale nie wykrywał zagrożeń :/. Jak mu zmieniłem ustawienia na bardziej dokładne to strasznie zamulał system. I do tego dodam że długo się aktualizował. Ogólnie rzecz biorąc program ten podobał mi się.
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#46
Czekam na ESETa 4, bo i na niego mam licencję do grudnia 2010 Smile Nie sądzę jednak by radykalnie się zmienił na lepsze (sygnaturki leżą i kwiczą), ale może się mylę?
Odpowiedz
#47
Nikesz napisał(a):Czekam na ESETa 4, bo i na niego mam licencję do grudnia 2010 Smile Nie sądzę jednak by radykalnie się zmienił na lepsze (sygnaturki leżą i kwiczą), ale może się mylę?


Też na niego czekam, może trudno w to uwierzyć a jednak tak jest Smile
Odpowiedz
#48
Jak tylko wyjdzie ESET w wersji 4 to go też przetestuję. Ale wątpię by coś się poprawiło z wykrywalnością Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#49
zbyszek napisał(a):U mnie F-Secure 2009 na standardowych ustawieniach chodził normalnie. Ale nie wykrywał zagrożeń :/. Jak mu zmieniłem ustawienia na bardziej dokładne to strasznie zamulał system. I do tego dodam że długo się aktualizował. Ogólnie rzecz biorąc program ten podobał mi się.


Zamula, ale nie strasznie Smile Ja mam na maksa i w sumie tego nie czuję. Tylko przy włączaniu i wyłączaniu.

Naprawdę nie wykrywał? Często?Co Ci wpuścił?
Odpowiedz
#50
Nie wiem może to kwestia ustawień ale na standardowych nie skanował mi prostych rzeczy takich jak pliki testowe EICAR. Nie wiem dlaczego. Przy ustawieniach dogłębszych skanował ale praca z tymi ustawieniami dobijała mnie Smile

EDIT:

@Nikesz a Ty teraz co aktualnie masz zainstalowane ? Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#51
Na jednym kompie F-Secure 2009, a na dwóch (żony i dzieci)... NIS 2009. No, ale oni nie lubią wirusów tak jak ja i im to wystarcza Grin
Odpowiedz
#52
Nikesz napisał(a):Traktują mnie w tej mierze jak dziwaka, lecz na szczęście tolerująGrin


Najważniejsze że tolerują Smile
Odpowiedz
#53
A aktualizacje przebiegają poprawnie u Ciebie ?. Ja po zainstalowaniu wersji trial F-Secure IS 2009 czekałem z 20 minut zanim się zaktualizuje Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#54
zbyszek napisał(a):Nie wiem może to kwestia ustawień ale na standardowych nie skanował mi prostych rzeczy takich jak pliki testowe EICAR.


Sprawdziłem przed chwilą. Wszystkie zlikwidował w locie.
Odpowiedz
#55
Nikesz napisał(a):
zbyszek napisał(a):Nie wiem może to kwestia ustawień ale na standardowych nie skanował mi prostych rzeczy takich jak pliki testowe EICAR.


Sprawdziłem przed chwilą. Wszystkie zlikwidował w locie.


A u mnie nie Smile
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#56
Zainstaluj Smile Jaki masz procesor, ile pamięci, jaki system?
Odpowiedz
#57
Pamięci mam 4 GB, procesor E5200 Intel Core Duo, system Windows XP SP3
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#58
Chłopie! ja mam pamięci 2 GB, procesor Duo T2450 i Vistę. jeśli u mnie tak nie muli, to u Ciebie tym rardziej Smile
Odpowiedz
#59
No dobrze a napisz mi jak się u Ciebie on aktualizował ? Wszystko było w porządku po instalacji ?
ESET NOD32 Antivirus 
Zemana AntiMalware (Premium)
Odpowiedz
#60
Zauważyłem, że wieczorami pierwszy raz po instalacji dłużej się aktualizuje (ale tylko ten pierwszy raz). Potem bez problemu - błyskawicznie. Może serwery są bardziej obciążone? Nie wiem. rano idzie bardzo szybko. Tylko wyczyść rejestry po Avaście!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości